DOPRAVA

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

Z D A R M A

 

 

 

 

KONTAKT

tel: 775 166 535
email: esoterickyobchudek@seznam.cz

adresa

Esoterický obchůdek

Ing. Karla Strejčková

Pomezní 5,

Dobrá Voda u Českých Budějovic

37316

IČO: 68538979
NEJSEM PLÁTCE DPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IN TIME

NOVINKY

arr3AYURVÉDSKÉ DOPLŇKY PRO ZDRAVÍAjurvéda je forma léčby, která pochází ze starověké indické védské tradice. Její počátky se datují... arr3SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogemSomavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje... arr3Palivový kondicioner POWER CAR TAB - zlepší provoz Vašeho automobiluPalivový kondicionér, který snižuje spotřebu a zvyšuje výkon motoru. POWER CAR TAB je unikátní... arr3POWER MATRIX - bioinformační produktyPower Matrix   Power Matrix je systémem pracujícím na bázi bioinformačních technologií. Produkty...

DOPORUČUJEME

????


POWER MATRIX - bioinformační produkty

Power Matrix

 

Power Matrix je systémem pracujícím na bázi bioinformačních technologií. Produkty Power Matrix jsou zaměřené na rychlou a účinnou regeneraci buněk těla a imunitního systému, na detoxikaci a vyživení těla základními životními látkami - živinami. Jde o špičkovou technologii vyvíjenou po mnoho let vědci v několika vědeckých centrech v Rusku.

Informace v přípravcích jsou vloženy na základě energetického otisku zdravé lidské buňky, která je užíváním do těla předána. Takto se oslabené, zdegenerované nebo zestárlé buňky mohou začít chovat jako zdravé.

Power Matrix nabízí v tuto chvíli základní řadu produktů pro regeneraci těla, udržení zdraví a omlazení organismu. Přípravky jsou aktivními bioinformačními prostředky, které nelze zařadit do kolonky lék či potravinový doplněk. Nezpůsobují žádná rizika ani nemají vedlejší účinky jako klasické léky, nejsou toxické a není známa žádná alergie těla při jejich užívání. Jsou určeny k vnitřnímu i vnějšímu užívání.

Informace o možnosti registrace a objednávání přímo od firmy Power Matrix najdete v následujícím odkaze. Sekce je zaheslována, pro heslo nás prosím kontaktujte na tel: 775166535 nebo e-mailem: esoterickyobchudek@seznam.cz

Pokračujte

ZDE