Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. Elixír MÓKŠA, Hvězdné esence
  3. 7.Pegas / Hvězdná esence 09 ©

7.Pegas / Hvězdná esence 09 ©

Hvězdná esence 09 © / 7.Pegas Esence uvedeného souhvězdí harmonizuje lidské vědomí a následně i tělo do souladu s úrovní vědomí GLOBÁLNÍHO. Harmonizu... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
500 Kč
ks
Číslo produktu:1540
Kompletní specifikace

Hvězdná esence 09 © / 7.Pegas

Esence uvedeného souhvězdí harmonizuje lidské vědomí a následně i tělo do souladu s úrovní vědomí GLOBÁLNÍHO.
Harmonizuje a podporuje pocity a zážitek  velikosti , síly, spojení a propojení, mohutnost, všeobjímající láska, bezpodmínečnost  přijetí.

Jedná se o nejmohutnější souhvězdí řady. A stejně tak zážitek této esence je vrcholně léčivý. Je to zážitek síly existence, extrémní mohutností a všemocnost. Král Perseus vydal úkol. A globální síla, život jej jde vyplnit. Ví již, že nemusí dělat naprosto nic a vše je vyplněno. Úkol je v ní obsažen. Vždy byl a zrovna tak splnění je dávno provedeno. Stát proti mohutnému pegasovi, bájnému koni je jako být existencí samou.
Esence se požívá všude tam, kde se projevují zablokované programy  globálního vědomí. Což je nedostatek důvěry v  přírodu, život a jeho inteligenci a podmíněnost. Zároveň všude tam, kde chybí dostatek vzletnosti a živosti případně umělecké  inspirace.
Pegas je bájný kůň, jež sám doběhl až na oblohu mezi hvězdy a je zrozen z příkazu boha z krve a moře.

Několik dalších informací

 

Souhvězdí Pegas

Alpheratz

Původ jména

Když Perseus usekl hlavu Medůze, řinula se z rány krev do moře a na tom místě vznikl na příkaz boha Poseidona sněhobílý kůň Pegas. Po svém zrození odletěl Pegas na horu Helikon u Korintského zálivu, kde sídlily ochránkyně umění, Můzy (dodnes se o Pegasovi mluví v souvislosti s uměním, zejména básnickým). Později dal Posiedon Pegasa hrdinovi Bellerefónovi, který nim vykonal mnoho hrdinských činů. Jednou se však chtěl Bellerofón dostat na Pegasovi až na Olymp mezi bohy. Zeus však poslal na Pegasa ovády, ten se splašil a jezdce shodil, Pegas však pokračoval dále, až se dostal na oblohu.
Název koně však pochází od Féničanů, starověkých mořeplavců – jejich lodě měly na přídi „okřídleného koně“ s uzdou (Pega sus) a tím se vysvětluje nejen název, ale i to, že na obloze je pouze přední půlka koně, a to obrácená – tak viděli příď své lodi námořníci z paluby. Z nádob a hliněných tabulek Chetitů, Mezopotámců a Etrusků vidíme, že v jejich bájích měl Pegas křídla, proto se mu také říká okřídlený kůň.

Zajímavostí tohoto souhvězdí je hvězda Markab, která dodnes slouží mořeplavcům pro navigaci.

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.