Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. ANDROZIN - hormon.systém mužů, vitalita

ANDROZIN - hormon.systém mužů, vitalita

hormonální systém mužů, zlepšením vitality v oblasti sexuální, fyzické a psychické.

ANDROZIN -je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalit... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:145
Parametr 1:Objem: 50ml
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • ANDROZIN - hormon.systém mužů, vitalita
  ANDROZIN - hormon.systém mužů, vitalita
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace
ANDROZIN -je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián ledvin, močového měchýře, jangový a jinový pojivový, jangový a jinový patní, opasku, ústřední a žaludku .Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Androzin byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Proč právě Androzin?

Udržování správné hladiny hormonů je důležité k zajištění dlouhého a zdravého života. Androgeny znamenají ve starořečtině ,,dělači mužů" a Androzin dělá chlapa chlapem. Androzin je desátým přípravkem v regeneračním systému SFÉRA a spolu s Estrozinem tvoří nohy, podpěrné pilíře celostní regenerace systému SFÉRA.

Hladina hormonů u mužů, zejména testosteronu, od dvaceti let neustále klesá a s ní klesá i sexuální výkonnost, chřadnou svaly, kosti, pokožka se dehydratuje a vadne, začíná postupné stárnutí. Díky účinným fytolátkám se dají projevy stárnutí zpomalit.

Muži s vyšší hladinou testosteronu jsou v životě úspěšnější, agilnější a sexuálně aktivnější.

Osvědčená a velmi efektivní kombinace s afrodiziakálním účinkem je Androzin kapky + Gerocel kapsle . Zvyšuje celkově libido a funkci pohlavního orgánu.

Aby si muži uchovali libido, energii, svěžest a kardiovaskulární zdraví, nesmí jejich hladina testosteronu příliš klesnout. Největším nebezpečím je stres. Při něm je produkován hormon kortizol, který působí katabolicky - rozkladně a urychluje stárnutí. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak si sami můžete zvýšit hladinu testosteronu, představuje odbourávání tuku. Tuková tkáň obsahuje ve zvýšené míře enzym aromatázu, který z testosteronu vytváří estrogen. Zhubnete-li o pět kilo, omezíte silně tuto přeměnu, čímž se automaticky zvýší hodnota vašeho testosteronu.

Androzin harmonizuje mužský hormonální systém, ale je vhodný i pro ženy. Právě pro obsah některých fytohormonů je vhodný i pro ženy, zejména ty, které jsou silnější v bocích.

Obsahuje rostliny s fytohormony, jež jsou podobné svojí strukturou lidským hormonům a tělo je dokáže využívat ve svůj prospěch při výrobě svých vlastních hormonů. Dále obsahuje rostliny s antibakteriálním, antivirovým, antikancerogenním, antimykotickým a anabolickým účinkem známé jako afrodiziaka a tonika s obsahem steroidních saponinů a ekdysteronů, kterým se též říká ,,hmyzí hormony". Svojí strukturou jsou podobné hormonům hmyzu, ale pochází z rostlin. Podporují tvorbu testosteronu, periferní prokrvení, krvetvorbu, okysličení krve, činnost plic a srdce. Androzin posiluje všechny funkce, které jsou důležité pro vysoký výkon, vytrvalost, sílu, růst, správnou výživu, růst svalů, kostry sportovce a celkově oslabeného jedince. Rostliny podporují periferní prokrvení, které je důležité pro zlepšení krevního oběhu, činnost mozku a citlivosti tkání při diabetu.

Lepší periferní prokrvení je dobré při cvičení pro větší napumpování krve do svalů, pro jejich lepší zásobení kyslíkem a jejich růst.

Hlavní účinky rostlin s fytohormony

 • Větší síla, výkon, vytrvalost a rychlý návrat energie.
 • Silně urychlují spalování tuků a podporují formování postavy.
 • Elastická, silnější a pružná pokožka, zpomalení tvorby vrásek.
 • Omezují vznik alergií, ekzémů, psoriázy, vitiliga a urologických potíží.
 • Fytoestrogeny zvyšují plodnost a sexuální sílu při aktu. Třicetiletý muž má více estrogenu než šedesátiletá žena.
 • Lepší imunitní ochrana a rychlejší hojení ran.
 • Menší kardiovaskulární riziko, normalizovaná hladina cholesterolu a krevního tlaku.
 • Neurotropní účinek - lepší pozornost a paměť.
 • V psychice eliminují stavy skleslosti, nadměrného strachu a nejistoty.
 • Podporují tvorbu kostní tkáně a brání osteoporóze.
 • Podporují kvalitu hlasu zpěváků. První orgán, který reaguje na nedostatek estrogenu, jsou hlasivky. Velký obsah fytoestrogenů má Estrozin a Androzin.
 • Fytoestrogenyu mužů zvyšují počet testosteronových receptorů a tím i zlepšují využití vlastního mužského hormonu testosteronu anebo jemu podobných anabolických látek. Současně přípravek obsahuje i další fytohormony, které stimulují produkci vlastního hormonu testosteronu, a též fytohormony, které jsou svojí molekulární strukturou jemu podobné. Tím se tělu dostává základní stavební materiál pro látky s omlazujícím účinkem na tělo.
 • Fytohormonony mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém, předčasné šedivění, padání vlasů, prostatu - omezují riziko vzniku rakoviny prostaty a snižují noční pocení.
 • Fytohormony a Androzin omezují riziko vzniku zánětů a harmonizují řadu hormonálních žláz a dodávají životní energii.
 • Obsažený energetický hormon DHEA je protihráčem stárnutí a snižuje produkci stresového hormonu kortizolu, který stárnutí urychluje.
 • DHEA- dyhydroepiandrosteron napomáhá rychlému spalování tělesného tuku na energii a zlepšuje funkci buněčných membrán. V těle je tento hormon produkován kůrou nadledvin. Proto je dobré používat Androzin při redukčních dietách.
 • Rostliny jsou poslové života

  1. Smilax lékařský (Smilax officinalis): obsahuje steroidní saponiny, zejména sarsaponin. Zvyšuje vylučování kyseliny močové z těla, snižuje hladinu cholesterolu a má čisticí účinky. Indiáni považovali rostlinu za posvátnou. Harmonizuje hormonální systém a používá se při celkovém oslabení organismu, zánětech močových cest a celkových zánětlivých stavech střev, syfilisu, kapavce, kondylomatech, ochabnutí svalstva, podporuje sexuální sféru a používá se jako afrodiziakum, přírodní anabolikum a tonikum. Má vliv na papilomaviry, které jsou nejčastější příčinou rakoviny děložního čípku, ale stojí i za některými rakovinami močového měchýře. Nové výzkumy smilaxu potvrzují i vliv na omezení množení viru HIV.

  2. Maytenus macrocarpa: obsahuje macrocarpin A (1), B (2), C (3) a D (4) cytotoxicky působící na rakovinné buňky IC50. Velmi dobře působí při artritidě, revmatismu, bolestech v kříži, svalů, menstruačních bolestech, leishmanióze a podporuje ochranný systém organismu a krvetvorbu. Má velmi dobré antibakteriální, antivirové a antiparazitické působení.

  3. Jam čínský (Dioscorea batatas): obsahuje steroidní saponiny - až 5 %, diosgenin, který se může v těla transformovat na různé hormony, DHEA, fenolické batatasiny I-V, cholin, sliz, glykoproteiny, aminokyseliny aj. Používá se při neurasteniích, bolestech svalů, diabetu, osteoporóze, astmatu, revmatu, bolestech dělohy a vaječníků, menopauze, rakovině, chronické únavě, abscesech, kožních infektech, poševním výtoku, průjmu, jako stimulans endokrinního a imunitního systému omezuje množení viru HIV, afrodiziakum, tonikum a přírodní anabolikum. Má pozitivní vliv na kůži, klouby, vlasy a zpomaluje stárnutí.

  4. Psoralea corylifolia: obsahuje psoralen, isopsoralin, bavachin, bavachinin, isobavachinin, bavachalcon, isobavachalcon, bakuchiol a raffinosu. Má antioxidační, analgetický a protirakovinný účinek na rakovinu plic, žaludku, prostaty a uzlin. Byl zjištěn antimykotický efekt na plísně Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophytonfloccosum a Microsporum gypseum. Používá se při neplodnosti, osteoporóze (podporuje ochranu a růst kostí), inkontinenci, nedostatečné tvorbě spermatu, bolesti, rakovině, padání vlasů, lupénce a vitiligu. Dilatuje cévy, ochraňuje játra, podporuje růst kostí, harmonizuje činnost střev, imunitního systému, dělohy, srdce a má antibiotický efekt na grampozitivní a gramnegativní bakterie, Streptococcus mutans, Staphyllococus epidermidis,S. aureus rezistentní na penicilin. Snižuje srážlivost, podporuje činnost ledvin a sleziny.

  5. Ofiofogon japonský (Ophiophogon japonicus): obsahuje ruskosaponin, betasitosterol, steroidní saponiny, ofiopogonin A, B, C a D, dále oligosacharidy A, B a C. Používá se při dušnosti, srdeční nedostatečnosti, zánětech, ochraně sliznic střev a žaludku, slabé laktaci a chronickém kašli. Zvyšuje zásobení organismu kyslíkem a podporuje činnost žaludku, srdce a plic.

  6. Kotvičník přízemní (Tribulus terestris): obsahuje sapogeniny, saponin diosgenin,steroidní saponiny, alkaloidy harmin a harman, glykosidy, třísloviny, taniny, minerály, pryskyřice, vitamin C, steroly a organické kyseliny. Působí močopudně, napomáhá rozpouštět ledvinové a močové kameny, zlepšuje činnost střev, stimuluje produkci žaludečních šťáv a vylučování žluči, snižuje hladinu cholesterolu, brání rozvoji aterosklerózy a má výrazný vliv na kardiovaskulární systém, prodlužuje diastolu, snižuje shlukování krevních destiček, vysoký tlak, obsah lipidů a betalipoproteinů, hladinu cukru a cholesterolu v krvi, omezuje bolest, zvyšuje hladinu testosteronu až o 30 %, zlepšuje sexuální funkce u mužů i žen, působí jako afrodiziakum, zvyšuje sebedůvěru, zlepšuje sílu, vytrvalost a regeneraci.

  7. Achyrant dvouzubý (Achyrantes bidentata): obsahuje triterpenoidní saponiny, kyselinu oleanolovou s antivirovým účinkem na virus HIV, ,,hmyzí hormony" - ekdysteroidy betaekdyson a inokosteron. Používá se při revmatických bolestech, vysokém tlaku - dilatuje cévy, otocích, krvácení z nosu, gastrointestinálních poruchách, zánětech, krvi v moči, hypertenzi a poruchách menstruace, spazmech a bolestech. Podporuje anabolismus, činnost jater a ledvin.

  8. Kustovnice čínská (Lycium chinense): obsahuje karotenoidy zeaxanthin, a fysalien, betain a betakaroten, beta sitosterol, kyselinu skořicovou, linolovou a linolenovou, v semeni steroidy gramisterol a cykloartanol, vitaminy B1, B2 a C, používá se při závratích, bolestech hlavy, rozmazaném vidění, světloplachosti, silném pocení, vyšší hladině cukru v krvi, malárii, hypertenzi, bradavicích, kašli, únavě, žízni, bolácích v dolní části těla a předčasném výronu semene. Podporuje činnost jater a ledvin.

  9. Slunečnice roční (Helianthus annuus): obsahuje kyselinu chlorogenovou se sexuálně stimulačním účinkem, třísloviny, betain, flavonoidy, karotenoidy, provitamin A, kyselinu echinocystovou. Snižuje teplotu a má adstringentní a diuretické účinky. Urychluje vstřebávání krevních podlitin a užívá se při chronických bronchitidách, gastritidách, revmatismu, průjmech, zápalech pohrudnice a kašli. Mayové používali květ jako afrodiziakum. Byli zjištěny protinádorové účinky a inhibiční na EB virus, plísně, grampozitivní a gramnegativní bakterie.

  10. Máčka ladní (Eryngium campestre): obsahuje saponiny, silice, používá se při kašli, spazmech, křečích, nadýmání, zánětech ledvin, močového měchýře, prostaty, otocích, ledvinových a močových kamenech, k úpravě menstruace, při nemocech pohlavních orgánů, impotenci, kožním onemocnění a jako nervové tonikum a mužské afrodiziakum.

  11. Ženšen (Panax ginseng): obsahuje ginsenosidy - panaxosidy, steroly, triterpenoidní saponiny, kyselinu oleanovou, vitaminy a různé minerály. Harmonizuje hormonální systém, tonizuje mozek, paměťové centrum a celý organismus, redukuje účinky stresu, stimuluje CNS, potlačuje únavu, zvyšuje tlak, podporuje krvetvorbu, inaktivuje volné radikály, ochraňuje před virovými infekty a snižuje hladinu cukru v krvi. Používá se jako afrodiziakum, tonikum a vitalizér.

  12. Škornice šípolistá (Epimedium sagitatum): obsahuje glykosid ikarin, des-O-methylikarin, steroly, tanin, polysacharidy, magnophlorin, kyselinu palmitovou, olejovou a vitamin E. Zvyšuje hladinu testosteronu, noradrenalinu, adrenalinu, serotoninu a dopaminu. Používá se jako afrodiziakum a nervové tonikum, dále při impotenci, mužské a ženské neplodnosti, předčasném výronu semene, osteoporóze, ischiasu, nedostatečném periferním prokrvení mozku a těla, ztrátě paměti, hypertenzi, revmatismu a stimuluje produkci semene. Stimuluje činnost kostní dřeně a produkci červených krvinek. Zvyšuje citlivost nervových zakončení v kůži. Snižuje riziko vedlejších účinků při podávání kortikoidů. Podporuje činnost ledvin, jater a zlepšuje činnost imunitního systému.

  13. Pazvonek chloupkatý (Codonopsis pilosula): obsahuje polyfruktosany, inulin, minerály, široké spektrum aminokyselin, threonin, kyselinu asparagovou, glutamovou, isoleucin, alanin, asparagin, glycin, serin, valin a glutamin, steroly, alfa spinasterol, deriváty furanu, heteroglykosidy a alkaloidy. Používá se při sklerodermii, chudokrevnosti, astmatu, impotenci, zažívacích potížích, hypertenzi, palpitacích, záduše, chronické únavě, nadýmání, diabetu, snížené imunitě a chronickém kašli. Tonizuje nervový systém a zvyšuje vitalitu. Podporuje činnost plic a sleziny.

  Co vše se může v těle narušit při disharmonii energie v meridiánu ledvin, močového měchýře, jangového a jinového pojivového a jangového a jinového patního. Jaké problémy se mohou objevit ?

  • Meridián ledvin - fyzické projevy energetické nerovnováhy:
   • angíny, bolest v krku, bolesti kolen a kotníků zevnitř, bolest kříže, předčasné šedivění vlasů, temné zbarvení obličeje a temné kruhy kolem očí, váčky pod očima, otoky dolních končetin, kolen, kotníků, suchost dlaní, některé ekzémy, dušnost, nesprávný vysoký a nízký tlak, některé srdeční arytmie, některý původ diabetu, některé typy únavy, chlad dolních končetin, křehkost nehtů a lomivost kostí, nedostatečná tvorba červených krvinek, poruchy sluchu a rovnováhy, zvonění v uších, kazivost zubů, některé potíže v sexuální a hormonální oblasti.
  • Psychické projevy energetické nerovnováhy:
   • zejména strach, fobie, nesmělost, stydlivost a nerozhodno
  • Meridián močového měchýře - fyzické projevy energetické nerovnováhy:
   • hyperaktivita, ekzémy v zákolení,strupovitost ve vlasech, skoliózy, bolest hlavy nahoře, vytlačování očí z hlavy, bolest a ztuhlost páteře, lýtek, hemoroidy, horečnaté stavy s třesavkou, blouznění, slzení, výtok řídkých hlenů a krvácení z nosu, někdy zežloutnutí bělma očí, urologické potíže, pomočování, zvětšení prostaty, nemoci kostí, některé formy artritidy a osteoporózy, předčasné vypadávání vlasů, lomivost a jejich šedivění, kazivost zubů, poruchy sluchu, ztráta pohyblivosti malíčku u nohy, nedostatečná výživa šlach.
  • Meridián jangový pojivový - fyzické projevy energetické nerovnováhy:
   • nervový systém - migrenózní stavy, hemikranie s bolestmi za očima, stavy po mrtvici, epilepsie, ochrnutí poloviny těla, zvednutá ramena a dýchání s otevřenými ústy, zatmění před očima při náhlém zvednutí se ze sedu
   • kloubní systém - bolesti kostí a kloubů, ischialgie, kloubní záněty, poruchy hybnosti dolních končetin, křeče a ztuhnutí nebo atrofie svalstva podél vnitřní strany nohy
   • kožní systém - furunkulózy
   • ORL - šumění v uších na podkladě sklerotických změn
   • ostatní - avitaminózy z poruch resorpce, nedostatečná obranná síla, atypický imunitní průběh reakcí, alergie, hyperergie, náhlé horečky spojené se zimniční třesavkou, bolest u vnitřního očního koutku
  • Psychické projevy energetické nerovnováhy:
   • rozčilení,nespavost.
  • Meridián jinový pojivový - fyzické projevy energetické nerovnováhy:
   • trávicí soustava - nadýmání, křeče, zvracení, průjmy, poruchy trávení
   • srdeční soustava - bolesti u srdce, angina pectoris, hypertenze
   • ostatní - pocit těžkých nohou.
  • Psychické projevy energetické nerovnováhy:
   • nervové vyčerpání, psychické potíže, bázlivost, tíseň, úzkost, popudlivost, vznětlivost, truchlivost, plačtivost, žvanivost, zapomnětlivost.
  • Meridián jangový patní - fyzické projevy energetické nerovnováhy:
   • kožní projevy - zánětlivé kožní afekce, furunkly
   • srdeční soustava - bolesti u srdce
   • kloubní soustava - onemocnění kloubů, křečovité ztuhnutí svalstva v její linii, nebo naopak atrofie podél vnitřní strany nohy, periartritidy, cervikobrachiální a cervikokraniální syndrom
   • ostatní - nachlazení, vysoké teploty spojené se zimnicí a třesavkou, zatmění před očima při náhlém zvednutí ze sedu, bolest u vnitřního koutku oka, nespavost, dechové potíže, bolesti v pase až epileptické záchvaty, ochrnutí poloviny těla, ztuhnutí, při němž se člověk zvrátí a vydává zvuky jako bečící ovce, ochrnutí, zhrubnutí a ztvrdnutí pokožky.
  • Psychické projevy energetické nerovnováhy:
   • psychická a duševní ochablost.
  • Meridián jinový patní - fyzické projevy energetické nerovnováhy:
   • nervová soustava - stavy bezvědomí, nadměrný útlum, epilepsie
   • kostně-kloubní systém - bolesti kloubů, křečovité ztuhnutí svalstva na vnitřní straně a ochabnutí na zevní straně nohou, záněty (zejména u žen), bolest v kříži vyzařující do stydké krajiny, spazmy dolních končetin, inverze nohou
   • urogenitální systém - leukorea, prodloužený porod, impotence, prostatitis, bolesti močového měchýře, městnání v malé pánvi, u žen silné a neustávající menstruční krvácení, dysmenorea, metroragie
   • zažívací systém - zažívací a střevní potíže, zvracení a průjem, žloutenka, střevní intoxikace a jejich následky, prudké bolesti v břiše a podbřišku, vytváření hrudkovitých útvarů v břiše, u mužů kýla
   • ORL - chronická laryngitida
   • ostatní - horečky se zimnicí a třesavkou, pokožka hrubne a tvrdne, poruchy v oblasti krvetvorby, ztížená oxidace krve, změny chemismu krve.
  • Psychické projevy energetické nerovnováhy:
   • nespavost.

  Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při: padání vlasů, celkové detoxikaci a samoregeneraci těla, nedostatku energie, impotenci, neplodnosti, inkontinenci, snížené funkci mozku, stresu, stařecké senilitě, epilepsii, slabší paměti, nedostatečném periferním prokrvení, vysoké hladině cukru v krvi, diabetu, hypertenzi, kornatění cév, ateroskleróze, mrtvici, infarktu, pro snížení srážlivosti krve, zvýšené hladině cholesterolu v krvi, zánětech, zvýšeném množení některých plísní, viróz, omezení množení virů způsobujících některé bradavičnaté útvary a bradavice, infektech, tvorbě volných radikálů, které poškozují buňky a urychlují stárnutí, ekzémech, zažívacích potíží, aktivaci kostní dřeně, krvetvorbě, výživě chrupavek, kloubů a vlasů, některých onkologických onemocněních, hormonálních poruchách, snížené obranyschopnosti, nadýmání, atrofii svalů, kamenech a písku ledvin a močového měchýře, astmatu, silném pocení, snížené obranyschopnosti a činnosti lymfatického systému, celkové vyčerpanosti a jako afrodiziakum.

  Chuť dotváří speciální komplex éterických silic s pozitivními účinky pro posílení a detoxikaci těla. Silice působí antivirově, antibakteriálně a podporují činnost hormonálního systému.

  Pro podrobnější studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz

  Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

  Upozornění: Některé byliny, které jsou v přípravku klíčové, Psoralea corylifolia a Tribulus terestris, snižují shlukování krevních destiček. Pokud trpíte sníženou srážlivostí krve, upozorněte svého ošetřujícího lékaře, než začnete s užíváním přípravku.

  Použití, princip harmonizace těla a reverze

  Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně své tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

  Pravidelné užívání Androzinu se projeví zlepšením vitality v oblasti sexuální, fyzické a psychické.

  Podpořte své samoregenerační schopnosti, zpomalte stárnutí a zvyšte svoji vitalitu!

  Androzin je elixírem každého muže.

   

  Objem: 50ml

  internetové obchodyNajduZboží.cz
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
  Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.