Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. ASTOFRESH tablety - žaludek, slezina se slinivkou a plíce

ASTOFRESH tablety - žaludek, slezina se slinivkou a plíce

ASTOFRESH - tablety meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Aktivátor + harmonizátor. První pomocník pro aktivaci všech pozic. Dokáže probra... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:1705
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • ASTOFRESH tablety - žaludek, slezina se slinivkou a plíce
  ASTOFRESH tablety - žaludek, slezina se slinivkou a plíce
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

ASTOFRESH - tablety

meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Aktivátor + harmonizátor.

První pomocník pro aktivaci všech pozic.

Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce, vaječníky, mozek a je aktivátorem pro spuštění. Je k dispozici Astominu, ale můžeme jej použít na každém stupni sféry, pomáhá při všech činnostech. Obsahuje fytohormony s blahodárným harmonizačním účinkem na celé tělo. Podpoří činnost žaludku, střev, hormonálního systému a řádně protáhne plíce.

 

Produkty - Praktické zkušenosti z ordinace

Astofresh tablety

Přípravek, který harmonizuje dráhu žaludku, sleziny, slinivky a plic. Silice obsažených rostlin (eukalyptová, anýzová, grepová, fenyklová, citronová, kardamomová, mátová, badyáníková) mají řadu účinků na různé zdravotní potíže. Mohou být velmi účinné například při křečích trávicího ústrojí, nadýmání, hormonálních potížích včetně dysmenorey, dále při onemocněních z nachlazení, infektech kůže a podobně.

Výběr preparátu

 • testováním – testování je nejobjektivnější způsob určení preparátu pro daného pacienta. Testovat lze kineziologicky, biotronicky, metodou EAV, oberonem, biotenzorem a podobně
 • podle cílových orgánů – Astofresh má díky svému složení široké spektrum účinků, působí zejména na oblast trávicí soustavy a dýchacího systému. Ovlivňuje jednotlivé tkáně, jako jsou sliznice, svaloviny, nervové struktury v dané oblasti. Pokud tedy budou potíže pacienta uložené v dutině břišní, můžeme ho zaléčit Astofreshem
 • podle příznaků – Astofresh působí na virózy, tedy na rýmy, kašle, dále na zažívací potíže, jako jsou křeče hladké svaloviny břišních orgánů, nadýmání, říhání, střevní potíže a jiné
 • intuitivním výběrem – bude-li člověk trpět potížemi, pro které je Astofresh sestaven, a dá-li na svoji přirozenou intuici, pak, aniž by znal složení preparátu a jeho účinky, sáhne po něm, jelikož ho tento preparát ze všech nabízených nejvíce osloví
 • podle barvy – u Astofreshe, na rozdíl od jiných preparátů, nelze podle barvy spolehlivě určit podle čínské medicíny, ke kterému orgánu přísluší
 • podle chuti – Astofresh má svěží, pálivou chuť. Mnozí pacienti jeho chuť pro pálivé účinky odmítají, naproti tomu jiní, zejména lidé s dýchacími potížemi, jeho pálivou chuť a svěžest oceňují. Mají po něm pocit lepšího dechu. Oceňují ho také lidé, kteří byli zvyklí používat ústní spreje. Odmítají ho však děti, pro něž je hodně pálivý. Ačkoli v tabletové formě začíná být přijatelný i pro děti, protože ho vnímají jako pálivé bonbony.

Nežádoucí účinky preparátu

U Astofreshe v tabletové formě jsem reverzní reakci nezaznamenala. Na rozdíl od kapkové formy jsem u tablet zatím nezaznamenala žádnou alergickou reakci.

Indikace preparátu

 • virová a bakteriální, plísňová, parazitární onemocnění všech orgánových soustav
 • onemocnění dýchacích cest (eukalyptus, máta, fenykl, anýz)
 • vynikající prostředek při škrábání či bolestech v krku při virózách, faryngitidách (eukalyptus, máta, fenykl)
 • zlepšení odkašlávání (eukalyptus, máta, fenykl)
 • onemocnění trávicí trubice, zažívací potíže, průjmy, nadýmání (kardamom, anýz, máta)
 • ovlivnění hladké svaloviny trávicího i močopohlavního ústrojí (fenykl, kardamom)
 • bolestivá menstruace (anýz, fenykl)
 • žlučníkové poruchy (máta)
 • hormonální poruchy (anýz, badyán, fenykl)
 • migrény (máta)
 • repelentní účinky, protiparazitární účinky (citronová silice, anýz, badyán)
 • podpora tvorby mateřského mléka (anýz)

Preparát lze využít jak při akutních potížích, tak při cílené detoxikaci organismu (u chronických onemocnění, jako jsou chronické záněty průdušek, astmata, chronické záněty vedlejších dutin nosních, dále u detoxikace sleziny, slinivky, žaludku). U zdravých jedinců je dalším harmonizačním preparátem ve Sféře. Ve formě tablet dokonale osvěžuje dech, svěží dech vydrží díky silicím velmi dlouho i po jedné tabletě. Výborně působí při začínajících potížích viróz, například při pocitech škrábání v krku.

Dávkování preparátu

Obvyklé dávkování je 3x denně jedna tableta. Při akutních potížích můžeme tablety cucat i po hodině, díky mentolu mají chladivé účinky, velmi dobře zmírňují pálení a škrábání v krku. Tabletu lze vycucat kdykoli, když potřebujeme mít svěží dech, kdykoli když máme i pocit nevolnosti. Lze užít i 20 tablet denně, bez obav z předávkování. Čím vyšší je dávkování v počátcích, tím rychleji nastupuje úleva. Jen bych v této souvislosti upozornila ty, kteří užívají homeopatické preparáty, že je nesmí užívat současně, protože mentol inaktivuje homeopatika.

Kombinace s ostatními preparáty

Astofresh tablety lze kombinovat se všemi preparáty. Při žaludečních či žlučníkových potížích, při dyspepsiích (poruchách trávení) je vhodná kombinace s Astominem či Intocelem. Při překyselení organismu je osvědčená kombinace se Supracidem. Při akutních virózách či nemocech z nachlazení je vhodné střídavě užívat Baktevir a Astofresh tablety. Díky silicím obsaženým v Astofreshi přestává pocit bolestí v krku, dochází k odhleňování organismu. Při rýmách či zánětech dutin zlepšuje možnost nádechu, takzvaně „protáhne dýchací cesty“. Pro ženy, které trpí hormonálními poruchami, bolestivou menstruací, návaly, je vhodná kombinace s Estrozinem nebo Cytonikem. Díky mentolu, který povzbuzuje činnost centrálního nervového systému, lze pro intelektuálně pracující lidi a studenty doporučit kombinaci s Venisférem nebo Levaminem.

Zkušenosti z praxe z ordinace a kazuistiky

 • Astofresh v ordinaci indikuji u pacientů, kteří přicházejí pro akutní virózy, nachlazení, chřipková onemocnění, záněty nosohltanu a angíny. U těchto pacientů působí zmírnění potíží, zmírnění pálení a bolestí v krku. Lze je dávkovat i po hodině nebo podle toho, jak dotyčný cítí potřebu.
 • U pacientů s rýmou nebo zánětem dutin lze Astofresh tablety kombinovat také s Gerocelem, který svým enzymovým působením urychluje hojení zánětů. Díky Astofreshi se lidem lépe dýchá nosem.
 • Velmi dobré zkušenosti mám s podáváním Astofreshe tablet u astmatiků a chronických bronchitiků, u lidí s chronickou obstrukční bronchopulmonální chorobou, s rozedmou plic. Tito pacienti, když si navyknou pravidelně cucat Astofresh tablety, mají pocit zlepšení obtíží.
 • Astofresh tablety se mi velmi osvědčily u lidí s takzvaným páchnoucím dechem, který souvisí nikoli s dýchacími, ale naopak s trávicími obtížemi. U těchto pacientů se zlepšilo zažívání a odstranil se zápach, který je velice obtěžoval.
 • Pro běžné použití se osvědčil proti zápachu z úst, zejména si ho oblíbili kolegové v práci, když v noci vyjíždíme k pacientům.
 • Astofresh tablety zkoušeli i pacienti s parodontózou, potížemi s dásněmi. Odstranil u nich nepříjemný zápach, ale ke stahujícímu účinku bylo mnohdy nutné přidat lokálně Sagradin.
 • Lidé mající nemocný žlučník, žlučové cesty, potíže s tvorbou a vylučováním žluči, kteří byli nuceni po každém jídle brát cholagol či jiná cholagoga nebo choleretika, si velmi libují, když pravidelně buď po jídle, nebo před jídlem vycucají tabletu Astofreshe. Jejich nepříjemné zažívací potíže mizí.
 • Astofresh vyzkoušelo i pár dětí trpících kinetózami z dopravních prostředků, s velmi dobrým efektem.
 • Díky mentolu a jeho chladivým účinkům, které potlačují citlivost nervových zakončení, se při cucání velmi dobře osvědčil u lidí, kteří trpí na afty. Musím říci, že efekt tablet se jevil lepší než používání Sagradinu nebo Nervaminu lokálně.
 • Astofresh tablety se mi osvědčily i u pubertálních dívek, které začaly menstruovat a trpěly dost velkými bolestmi. Přistoupily na cucání tablet Astofreshe, protože ho braly jako bonbony, nikoli jako lék. Po dvouměsíčním užívání začaly shodně udávat zlepšování stavu. Estrozin a Cytonic, které jim byly taktéž vytestovány, je příliš obtěžovaly v užívání.
 • Astofresh jsem vyzkoušela i u matky po porodu, která měla potíže s tvorbou mléka a jejíž dítě trpělo nadýmáním a břišními kolikami, protože obtížně trávilo umělou stravu. Matka pravidelně denně cucala několik tablet Astofreshe, začala přijímat i více tekutin a záhy se jí začalo tvořit i více mateřského mléka, i když to nestačilo plně pokrýt potřebu kojence. Avšak u dítěte pozorovala lepší snášenlivost umělé výživy a zmírnění kolikových obtíží. Silice přecházely i do mateřského mléka. Navíc některé z nich (anýzová, mátová, kardamomová, fenyklová) bývají i součástí dětských čajů.
 • Užívání Astofreshe tablet se osvědčilo u alergiků, jejichž potíže se převážně soustřeďují na svědění či lechtání patra a zvukovodů a které přicházejí již počátkem března. Díky cucání tablet Astofreshe se zmírnil pocit lechtání a tito alergici si jazykem nerozedřeli svědící patro. Navíc měli i pocit, že jim tak rychle nezačíná alergická rýma. Jelikož jsou tyto tablety na trhu teprve krátce, uvidíme, jak budou vyhovovat, až propuknou hlavní alergické potíže během konce jara a začátku léta.
 • U nemocí z nachlazení lze Astofresh tablety kombinovat s Astofreshem v kapkách. Tablety cucat a kapky inhalovat nebo dát do zvlhčovačů vzduchu.
 • Astofresh tablety (samozřejmě i kapky) jsem pomocí EAV vytestovala i u lidí, kteří trpí oslabenou imunitou. Díky některým silicím (citronová) dochází ke zlepšení tvorby bílých krvinek, tudíž ke zlepšení imunitních funkcí.
 • Astofresh tablety velmi účinně zabraly u pacienta trpícího opakovanými angínami. Od ledna měl dvě po sobě, opakovaně na ně užíval antibiotika. Potřetí byl na ORL proveden výtěr a zjistilo se, že mandle má povleklé již ne bakteriemi, ale plísní Candida albicans. Začal několikrát denně cucat tablety Astofreshe a během tří dnů cítil velkou úlevu. Astofresh tablety nosí nyní stále při sobě a při sebemenším pocitu škrábání nebo pálení v krku je okamžitě začne cucat.

 

Musím říci, že s Astofreshem v podobě tablet mám v ordinaci mnohem větší úspěchy než v podobě kapek. Zřejmě je cucání tablet pro lidi přijatelnější. Jsou ale i tací, kteří je nesnášejí, zejména ti, kterým chuťově vadí máta a její pálivost. Pokud si na Astofresh zvyknete, budete jej nosit stále u sebe a používat, kdykoli to bude zapotřebí. Doporučuji ho preventivně cucat i v době chřipkových epidemií, protože silice Astofreshe budou první bariérou proti mikroorganismům.

 

MUDr. Lenka Hodková

Zboží zařazeno v kategoriích
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.