Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. ASTOFRESH - trávicí a hormonální sys.plíce

ASTOFRESH - trávicí a hormonální sys.plíce

Trávicí systém, hormonální systém, plíce, aktivace a harmonizace organismu.

ASTOFRESH - Astofresh je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitali... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:141
Parametr 1:25ml
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • ASTOFRESH - trávicí a hormonální sys.plíce
  ASTOFRESH - trávicí a hormonální sys.plíce
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

ASTOFRESH - Astofresh je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech.

Trávicí systém, hormonální systém, plíce, aktivace a harmonizace organismu.

Astofresh byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, aromaterapie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné silice rostlin, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovali.

Astofresh je osvěžující přípravek s výrazně ochlazujícím efektem, výrazným aktivátorem a harmonizátorem řady procesů. Můžeme ho používat samostatně, nebo jako doplněk v různých kombinacích ke všem přípravkům a neobsahuje alkohol. Silice jsou vysoce účinné aromatické látky, které používají rostliny jako součást své ochrany vůči živočichům, parazitům, bakteriím, virům a plísním. Některé látky se vylučují plícemi a tak je možné posílit plíce při chřipkách a plicních infektech. Díky tomu můžeme zvolit v období nachlazení velmi vhodnou kombinaci Baktevir - Astofresh. Například obsažená látka anethol se vylučuje plícemi a napomáhá k uvolňování a rozpouštění hlenů. Látka zvaná cineol má zase antivirové účinky na chřipkové viry. Astofresh usnadňuje dýchání a tento efekt využije určitě každý v době nachlazení a při potížích s dechem. Též i při různých stresech je dobré prohloubit dýchání pomocí Astofreshe a určitě se hodí i pár kapek pro osvěžení dechu před důležitou schůzkou. Obsažené fytohormony hrají důležitou roli při harmonizaci hormonálního systému při menstruačních potížích a tak můžeme zvolit i vhodnou kombinaci pro vyladění Estrozin - Astofresh. Při potížích se zažíváním a nadýmáním je užitečná kombinace Astomin - Astofresh. A tak bychom mohli v zajímavých kombinacích pokračovat a vystřídat tak všechny přípravky ze Sféry. Ochlazuje pokožku při hmyzím kousnutí a mnoho silic obsažených v přípravku se používají též jako repelent na odpuzování hmyzu. Přitom užívaní Astofreshe je velmi příjemné.

Je možné jej použít k aromatizování jídla a pití, natírat s ním bolestivé klouby, přidávat ho do koupelí při revmatických bolestech, a nebo jej použít v aromalampě, či při regeneraci v sauně. Když vmícháme pár kapek do vhodného krému, či emulze, získáme tak osvěžující balzám na unavené svaly a klouby našeho těla.

Rostliny jsou poslové života:

Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus): Eukalyptová silice obsahuje antivirový cineol účinný proti virům hřipky A a B. Dále obsahuje terpeny, třísloviny a jiné látky. Používá se při plicních chorobách, chřipce, horečkách, virózách, zánětech průdušek, nachlazení k inhalaci, angíně, senné rýmy a astmatu. Díky svým antivirovým a baktericidním účinkům se eukalyptová silice používá k ozdravění ovzduší. Ve vzduchu ničí choroboplodné zárodky a snižuje riziko přenosu infekce kapénkovou nákazou. Stačí dát několik kapek do aromalampy, popřípadě na ústřední topení. Silice se pro své stahující účinky též používá i na špatně se hojící rány a ekzémy. Eukalyptová silice rovněž účinně odpuzuje hmyz.

Kardamom pravý (Elettaria cardamomum): Kardamomová silice obsahuje až 30% cineolu, který brzdí množení chřipkového viru typu A a B. Dále obsahuje terpinylacetát, limonen, borneol, pinen, myrcen, citral, linalol a alfaterpineol. Používá se při nadýmání, virózách, poruchách trávicí soustavy a má tonizující a vzpružující účinky. Tlumí hojné močení, zahušťuje stolici a používá se při impotenci, předčasném výronu semene, průjmu, zvracení a bolestech břicha.

Citroník limonový (Citrus limon): Citronová silice obsahuje D-limonen s protirakovinným účinkem ( inhibuje rakovinné buňky plic a žaludku,Inhibition of 4-(methylnitrosamino)-1-(3-pyridyl)-1-butanone carcinogenesis in mice by D-limonene and citrus fruit oils.Wattenberg LW, Coccia JB ),flavonoidy-gamma terpinen-zpomaluje stárnutí buněk díky antioxidačním účinkům,furanokumariny-bergapten a oxypeucedanin, kumariny inhibují EB virózu. Má antiseptické účinky a již několik kapek této silice může zahubit některé bakterie a viry (např. cholery, záškrtu a tyfu). Zlepšuje náladu, dýchání, snižuje riziko vzniku aterosklerózy, tlumí bolesti hlavy, zklidňuje a je též dobrým repelentem.Má insekticidní účinky na mouchu domácí.

Máta peprná ( Mentha piperita): Mátová silice obsahuje až 50% metholu a jeho esterů s kyselinou octovou a valerovou, dále pak obsahuje až 25% menthonu, izomenthon, limonen, jasmon, felandren, pinen, sabinen, pulegon, cineol, a piperiton. Podporuje trávení, vylučování žluče a používá se při bolestech trávicího ústrojí. Zevně potlačuje cilivost nervového zakončení - vyvolává pocit chladu. Používá se při křečích, nadýmání, špatné funkci žlučníku, kolikách trávicího ústrojí, migrénách, bronchitidách a působí protizánětlivě a antisepticky. Zbytky máty se našli i ve starých egyptských hrobech z roku 1200 až 600 před naším letopočtem. Pro obsah mentolu není vhodná pro kojence a malé děti. Používá se při infektech kůže, zánětech dutiny ústní a horních cest dýchacích. Mírně snižuje krevní tlak, podporuje vylučování trávicích enzymů a zrychluje trávení. Mentol povzbuzuje CNS. Silice zevně odstraňuje pálení a svědění kůže.

Badyáník pravý (Illicium verum): Badyáníková silice obsahuje až 90% anetholu, který se na světle rozkládá. Dále pak fenchon, fenikulin, mythylchavikol, estragol, anisaldehyd a terpenové karbidy. Harmonizuje hormonální systém nedostatečné tvorbě mateřského mléka, přechodových návalech, bolestivé menstruaci, neplodnosti, nadýmání, křečích trávicí soustavy, žaludečních potížích, zánětech střev a používá se při kašli - zvyšuje sekreci hlenů. Eliminuje riziko vzniku rakoviny prostaty, podobně jako ostatní silice s fytoestrogeny, například anýzová a fenyklová. Odstraňuje zápach z úst. Zevně se používá při svrabu.

Anýz vonný (Pimpinella anisum): Anýzová silice obsahuje 80- 90% anetholu, který se na světle rozkládá. Anethol má slabý účinek na vaječníky.. Silice se vylučuje plícemi a má silný bakteriostatický, odhleňující účinek. Silně povzbuzuje sekreci všech žláz i mléčných. Zlepšuje tvorbu mateřského mléka, přes které působí i na kojence. Harmonizuje hormonální systém a uvolňuje křeče trávicí soustavy. Silice vetřená do kůže ničí parazita způsobujícího svrab - zákožku svrabovou. Zevně se odvar ze semen se používá při chorobách očí. Používá se při nadýmání, neplodnosti, bolestivé menstruaci, přechodových návalech a odstraňuje zápach z úst.

Fenykl obecný (foeniculum vulgare): Fenyklová silice obsahuje 50-70% transanetholu, 10-20% fenchonu, který podporuje pohyb střev a tvorbu trávicích enzymů. Dále pak estragol a limonen, fenikulin a methylchavikol. Má bakteriostatické účinky, používá se při diabetu, nadýmání, horečce, zácpě, průjmech, křečích, trávicích potíží, zánětech trávicího ústrojí - střev, ženském přechodu, bolestivé menstruaci, návalech, neplodnosti a nedostatku mléka při kojení. Působí diureticky, analgeticky, výrazně zrychluje činnost řasinek na sliznici dýchacích cest. Tím zvyšuje vylučování hlenů, čistí plíce od prachových částic a zlepšuje odkašlávání. Uvolňuje křečovité napětí hladkého svalstva zažívací trubice, což je dobré při střevních kolikách, které doprovází dispeptické potíže. Harmonizuje hormonální systém a zkracuje dobu trávení. Zevně se používá při svrabu.

Citroník rajský (Citrus paradisi): Grepová silice obsahuje limonen, který dokáže rozpouštět menší ledvinové a žlučníkové kameny. Tonizuje a posiluje organismus a harmonizuje trávení. Pro své silné detoxikační působení ji lze využít při odvykacích kůrách toxikomanů. Omezuje množení staphylococcus aureus.

Co vše se může v těle narušit při disharmonii energie v meridiánu žaludku, sleziny se slinivkou a plic ? Jaké problémy se mohou objevit ?

Meridián žaludku:

Co je pod jeho vlivem: hlava, tváře, ústa, zuby, hrdlo, žaludek a střeva, dolní končetiny. Koleno vpředu, z páteřních úseků Th 11-12, L1. Zuby: 16, 17, 26, 27, 34, 35, 44, 45.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: Postižení tváří - obrny, nerualgie, oční choroby. Choroby horních cest dýchacích, bolesti a sucho v krku, bolesti zubů, zejména v dolní čelisti. Poruchy hrtanového svalstva, koktavost. Bolesti břišních útrob, zvracení, pocity hladu. Choroby močových cest, menstruační potíže. Horečnatá onemocnění, pocení, vlny chladu po těle, pocit horkosti anebo chladu na přední straně trupu, bolestivé stoupání chladu v lýtkách, rozpínání břicha, kručení ve střevech, otoky břicha, bolesti žaludku, sklony k bušení srdce, rychlé trávení, na reflexní zóně žaludku v čele může dojít až k černání čela. Afty na rtech, krvácení z nosu, otoky, porucha pohyblivosti prostředního prstu u nohy, ochabování svalstva holeně, neschopnost pokrčit nohy, zešikmení úst, potíže se zavíráním a otevíráním víček, škubání v koutcích úst, bolesti v průběhu dráhy.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: Starostlivost, nesnášenlivost přítomnosti lidí a pohled na oheň, úlek při (nečekaných) zvucích úderů způsobených dřevěnými předměty, člověk je nejraději sám v místnosti se zavřenými dveřmi a okny, rád se protahuje v pase, prozpěvování, blouznění, strhávání šatů ze sebe, pomatené pobíhání, delirium, epileptické záchvaty, zlost na sebe a na jiné lidi, útočnost, škytavka.

Meridián sleziny se slinivkou:

Co je pod jeho vlivem: plíce, břicho, žaludek, slezina, játra, střeva, urogenitální systém, dolní končetiny.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: vliv na imunitu, anémie, poruchy elasticity cév, krvácivost, modřiny, bolesti jazyka a tuhnutí kořenu jazyka, po jídle nutkání zvracet, bolesti žaludku a břicha, střevní poruchy, nadýmání břicha a říhání, diabetes, prudké bolesti pod srdcem, poruchy stolice, řídká stolice a průjem s pocitem nedostatečného vyprázdnění, zablokování vody v organismu, žloutenka, neschopnost stabilního spánku, potíže při dlouhém stání, opuchliny na vnitřní straně kolen a stehen, pocit chladu v končetinách, pocity slabosti - zejména dolních končetin, slabost a tíha v celém těle, celková únava, pocity chladu na vnitřní straně stehen a kolen, funkční porucha palce u nohy, nedostatek energie, vodnaté výtoky z nosu, krku, úst a jiných sliznic, bolesti v průběhu dráhy, pocení, alergie na potraviny.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: soužení - starosti, otevřenost, špatná paměť a vyjadřování, zmatené, těžkopádné a pomalé myšlení, nesoustředěnost, tréma, prchavé myšlenky a utkvělé představy, nutkavé konání a dogmatismus, nedůvěra, přílišná starostlivost a sebelítost, úzkostné stavy, duševní labilita, pocit vykořenění - člověk se obtížně adaptuje na prostředí, podezíravost, smutek, žárlivost.

Poznámka: příliš mnoho starostí oslabuje meridián sleziny, což vede k oslabení imunity.

Meridián plic:

Co je pod jeho vlivem: nos, vedlejší dutiny, hrdlo, hlasivky, plíce, hrudník, horní končetiny, Eustachova trubice, úsek páteře C 4-5, Th 2-4, L 4-5. Zuby: 14, 15, 24, 25, 36, 37, 46, 47, přeneseně tračník, lymfatická oblast, sliznice.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: Souvisejí s jednotlivými funkcemi plic. Typickými jsou zde dýchací obtíže, rýma, poruchy čichu, astma, alergie, dušnost, plnost v hrudi, bolesti v jamce klíční kosti, nachlazení, kašel, bolesti v krku, zimnice, horečky s pocením i bez něj, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, srdeční palpitace, stahující bolest pod žebry, zvracení krve, problémy s močením, časté a krátké močení, časté močení, pomočování se, poruchy látkové výměny, dyspnoe, hemoptýza, kožní onemocnění, kopřivka, ekzém, spáleniny, otoky v obličeji, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže, pružnost a elasticita kůže - tvorba stryjí, ztráta ochlupení a bolesti v průběhu dráhy - bolest nebo chlad v ramenech, pažích, loktech, v zápěstí na radiální straně ruky, pálení v dlaních, zívání.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: smutek,žal,pýcha,stud,emoční otupělost, melancholie, sebepodceňování, nervozita, deprese.

Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při: celkové detoxikaci a samoregeneraci těla, omezení rizika vzniku stresu, diabetu, hypertenze, zvýšené hladiny cholesterolu v krvi, zánětů, alergií, zvýšeného množení některých plísní, viróz, infektů, tvorby volných radikálů, které poškozují buňky a urychlují stárnutí, některých bakteriálnich a virových infektů, zažívacích potíží, hormonálních poruch, snížené obranyschopnosti, nadýmání a celkové vyčerpanosti.

Pro podrobnější studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz

Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

Použití, princip harmonizace těla a reverze:

Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce, a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně svoje tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organizmu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organizmu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

Objem: 25ml

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.