Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. ASTOMIN žaludek slinivka žlučník parazit

ASTOMIN žaludek slinivka žlučník parazit

ASTOMIN - je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalit... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:140
Parametr 1:Obsah: 50ml
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • ASTOMIN žaludek slinivka žlučník parazit
  ASTOMIN žaludek slinivka žlučník parazit
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

ASTOMIN -je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje předevąím meridián žaludku, sleziny se slinivkou, jater a žlučníku. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Astomin byl sestaven na základě nejnovějąích poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Proč právě Astomin?

Astomin obsahuje nejvíce hořčin. Hořčiny bývaly vždy nedílnou součástí omlazujících elixírů. Silně podporují detoxikaci a utuľují organismus. Podporují vylučování žlučových kyselin, zlepšují trávení, tvorbu žaludečních a slinivkových enzymů, omezují vznik diabetu, nadýmání a mají též pozitivní vliv na srdce. Vybrané rostliny obsahují též fytohormony a fytolátky, které se osvědčily při intoxikaci těla jídlem, drogami a alkoholem. Astomin obsahuje také nejvíce rostlin, jeľ mají nepříznivý vliv na různé druhy parazitů, které se mohou vyskytovat v těle. Mnoho lidí ocení malou lahvičku s kosatcem jako elegantní digestivum po tučném jídle.

Žaludek: Spolupracujícím orgánem je slinivka. V žaludku se tvoří žaludeční šťáva, jejíž hlavní součástí je kyselina solná, která zničí většinu bakterií a jiných mikroorganismů přicházejících s potravou do těla. Současně pomáhá rozpouštět tužší slošky potravy. Na povrchu stěny žaludku je mnoho malých žlázek, které produkují hlen a chrání sliznici žaludku před působením vlastní žaludeční šťávy. Mezi sekrečními buňkami jsou malé buňky, které produkují kyselinu solnou a další chemické látky - například hormon gastrin. Ten reguluje produkci ostatních trávicích enzymů. Další látkou je pepsinogen, ten se v kyselém prostředí žaludku mění na pepsin - enzym štěpící bílkoviny. žaludeční šťáva obsahuje i menší množství lipázy štěpící tuky a protein. Potrava se za několik hodin mění v tráveninu, která odchází horní částí tenkého střeva - dvanáctníkem. Do něj jdou žlučové kyseliny ze žlučníku a šťávy z pankreatu.

Byliny obsažené v  Astominu napomáhají udržovat správnou funkci žaludku a omezují riziko vzniku žaludečních vředů.

Slinivka: Je párovým orgánem žaludku a spolupracuje s ním. Shluky sekrečních buněk nazývané lalůčky produkují řadu enzymů a alkalickou šťávu, která obsahuje enzym amylázu, chymotripsin, lipázu a neutralizuje zbytky žaludečních šťáv. Enzymy slinivky jsou jako chemické nože, které dále štěpí škroby, tuky a bílkoviny. Tuky nejsou rozpustné ve vodě, a tak je nejdříve musí detergent ze žluči připravit na štěpení enzymem lipázou. Tuky jsou pak štěpeny na glycerol a mastné kyseliny. Dva hlavní hormony slinivky, inzulin a glukagon, řídí ukládání cukru do buněk a jeho vyplavování z uložených zásob.

Paraziti: Dnes se na parazity používají účinné syntetické přípravky. Podívejme se na některé zástupce parazitů.

Škrkavka (Ascaris lumbricoides): Nejčastěji se vyskytujícím parazitem jsou Škrkavky a roupy. Škrkavka je dlouhá asi 20-30 cm a žije v tenkém střevě. Napadený člověk má bolesti břicha, je bledý, často zvrací a nemá chuť k jídlu. Kromě dospělých červů žjí ve střevě jeątě drobné larvičky.

Roup dětský (Oxyuris vermicularis): Samička měří asi 1 cm a sameček je o něco menší. Žijí v tlustém střevě a vyskytují se zvláště u dětí. Zejména v noci lezou oplodněné samičky až do spodní části střeva, vylézají z konečníku a kladou vajíčka v jeho záhybech, což vyvolává svědění. Děti si pak škrábou okolí konečníku, vajíčka se zachytí na prstech a dochází k sebenákaze. Přenos se může dít i přes hračky, ložním a osobním prádlem. Důležtá je hygiena rukou před jídlem a po použití záchodu. V případě napadení je třeba denně měnit ložní prádlo. Při uklízení není dobré vířit prach.

Tasemnice (Taenia solinum): Žije v tenkém střevě, zachycená hlavičkou a pomocí háčků. Za hlavičkou vyrůstají další a daląí postupně se zvětšující články. Tasemnice může dorůst délky až 10 metrů, běžně však 2-3 metrů. V článcích se nacházejí vajíčka. Po uzrání se články trhají a dostávají se do stolice. Mezihostitelem je prase domácí. Vyvarujte se nedostatečně tepelně zpracovaného masa. V něm mohou zárodky tasemnice přežívat. Příznaky nákazou jsou křeče v břiše, hubnutí, i kdyý chuť do jídla přetrvává. Vývoj z boubele trvá u člověka asi 2-3 měsíce. Jsou i jiné druhy tasemnic, u kterých je mezihostitelem hovězí dobytek, ovce a kozy.

Tasemnice zhoubná (Echinococcus granulatus): Přenos je možný z nakaženého psa a kočky dotykem srsti nebo čumáku. U člověka se pak v trávicích orgánech vyvinou larvičky, které se provrtají přes střeva do cév a roznesou se po těle. Mohou tak zachvátit různé orgány, například játra, plíce, ledviny i mozek. Tam vytvoří asi 1 cm velké váčky s obsahem i několika set tasemnic. Za několik let se vytvoří druhotné váčky, až vznikne kulovitý útvar velikosti dětské hlavy - echinokok, který tlačí na okolní tkáň a vyvolá poruchy postižených orgánů.

Prevence je opět mytí rukou a nekrmit zvířata z nádob určených lidem.

Tímto krátkým souhrnem parazitů vąak přehled nekončí.

Poznámka: Fytolátky přípravku Levaminobsahujílist boldo a přípravek Intocel obsahuje krvavec toten, ze kterého je dobré si při výskytu parazitů, červů a prvoků dělat čaj. S dobou volného cestování se možnosti rozšiřování parazitů zvětąují. V každém případě při napadení parazity vyhledejte lékařskou pomoc! Při výskytu parazitů je třeba léčit lidi odborně a kolektivně.

Rostliny jsou poslové života:

1. Galgán lékařský (Alpinia officinarum): Obsahuje bioflavonoidy, silice, sekviterpeny - cineol a eugenol, třísloviny, hořčiny, flavonoidy - galangin se silnými antioxidačními vlastnostmi, pryskyřice. Normalizuje krevní tlak, zlepąuje krevní oběh, protože omezuje krevní srážlivost, roztahuje cévy a tím napomáhá lepąímu okysličení srdce. Má spasmo lytické, antibakteriální a dezinfekční účinky. Používá se při trávicích potížích, angině pectoris, dušnosti, kaąši, srdeční nedostatečnosti, zánětu dásní, nadýmání a žlučníkových potížích.

2. Sečuánský pepř (Zanthoxyllum piperitum): Obsahuje silici s obsahem geraniolu, který hubí různé druhy parazitických červů. Používá se při parazitech ve střevech, na potlačení laktace, při virových infektech, otocích, křečích střev a žaludku. Podporuje činnost sleziny, plic a ledvin.

3. Atraktylis velkoúborný (Atractylis macrocephala): Obsahuje aľ 1,3 % silice s terpeny a atraktylenolidy II a III. Kořen léčí poruchy trávení, průjmová onemocnění, nechutenství, zvracení, hepatitidu, otoky, zástavu močení, výhřez konečníku, hemoroidy, nadměrné slinění a pocení.

4. Kosatec německý (Iris germanica): Obsahuje silici s ironem a kyselinou myristovou, flavonový glykosid iridin, třísloviny a fytoncidy. Používá se při kataru horních cest dýchacích a kašli. Eliminuje riziko vzniku rakoviny, podporuje vylučování žluče, má diuretický účinek a zlepšuje činnost sleziny. Podporuje významně imunitní faktory.

5. Koprníček čínský (Ligusticum sinense): Obsahuje ftalidy ligustilid, butyftalid, chuanxingol, dále alkaloidy ligustrazin a perolyrin, kyselinu ferulovou, chrysofanovou, linolenovou, palmitovou a sterol betasitosterol. Rostlina se používá při bolestech hlavy, ąíje, zubů, a čelistí. Léčí revmatismus, bolesti kloubů, poruchy menstruace, anemii a toxicitu krve. Omezuje množení viru influenzy a celé řady patogenních plísní. Je předmětem studia léčby rakoviny, AIDS a dalších poruch imunity.

6. Puškvorec obecný (Acorus calamus): Obsahujeaľ 3 % silice, beta asaron, hořčinu akorin, třísloviny, živici akoretin a azarylový aldehyd. Používá se při žaludečních a trávicích potíľích, kolikách, nadýmání, zvýąené žaludeční kyselosti a nedostatečné krvetvorbě.

7. Momordica charantia: Obsahuje alkaloidy, steroidní glykosidy, triterpeny, charantin, erythrodiol, kyselinu olejovou, galakturonovou, stigmasterol, momorcharin A a B s antivirovou aktivitou na virus HIV, momordin a kukurbitacin s protinádorovou aktivitou. Má protizánětlivé a antibiotické vlastnosti. Používá se při snížené imunitě, diabetu, parazitech, zánětech, vysokém krevním tlaku a cholesterolu. Fytolátky snižují množení Escherichia coli, Staphylococcus, Pseudomonas, Salmonella, Streptobacillus a Streptococcus. Omezuje rozvoj lupénky a leukemie.

8. Koptis čínský (Coptis chinensis): Obsahuje protoberberinové alkaloidy koptisin, worenin, berberin, palmatin, a jatrorrhizin. Používá se při bolestech srdce, červených a zduřelých očí, po otravách z drog a alkoholu. Dále při dysenterii, akné, průjmech, krvácení z nosu, úžehu, hepatitidě, gastritidě a zevně při vředech, akné, hnisavých infektech a popáleninách. Omezuje množení grampozitivních bakterií.

9. Lékořice uralská (Glycirrhiza uralensis): Obsahuje glycyrrhizin, uralsaponin A, B a příbuzné saponiny, flavonoidy liquiritigenin, isoliquiritigenin a jejich glykosidy, polysacharidy aj. Užívá se při nachlazení, virových infektech (potlačuje mnoľení viru HIV), zánětech krku, průdušek, žaludečních a dva náctníkových vředech, otravě krve, potravinami, drogami a alkoholem, hepatitidě, diabetu, cirhóze, zánětu žlučníku, kožních vyrážkách. Usnadňuje odkašlávání, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi a brání růstu tumorů.

10. Bedrník větší (Pimpinella major): Obsahuje silici s obsahem kumarinů, třísloviny, saponiny, živice, sacharidy, betasitosterol, organické kyseliny - kávovou, chlorogenovou a chinovou. Kumariny odstraňují křeče v zažívacím ústrojí a močových cestách, zvyšují tvorbu žaludeční kyseliny. Výrazně usnadňuje odkašlávání. Omezuje množení virů a bakterií. Pouľžvá se při průjmech a zánětech střev.

11. Levandule lékařská (Lavandula angustifolia): Obsahuje 1-3 % silice, asi 12 % tříslovin, kumarin, flavonoidy, steroly, hořčiny a organické kyseliny s antivirovým účinkem. Používá se při poruchách centrálního nervového systému, křečích, kolikách, migréně, hysterii a nespavosti. Brání množení bakterií, působí močopudně, podporuje trávení a vylučování žluče.

12. Řimbaba obecná (Pyrethrum parthenium): Obsahuje silici s pinenem, bornylacetátem, parthenolid, chrysanhemonin, deriváty acetylenu, pyrethrin, hořčinu, třísloviny a sliz. Používá se při křečích, migrénách, parazitech, bolestivé menstruaci, revmatismu, nedostatečném periferním prokrvení a zánětech střev.

13. Kočičí dráp (Uncaria tomentosa): Obsahuje alkaloidy rhynchophyllin, hirsutin a mitraphyllin, které mají vliv na snížení vysokého krevního tlaku. Dále obsahuje glykosidy a bet asitosterol. Má antiseptické, protizánětlivé a protinádorové účinky. Snižuje srážlivost krve a je vynikajícím antioxidantem a imunostimulantem. Používá se při astmatu, artróze, revmatismu, žaludečních vředech, vysokém cholesterolu v krvi, mrtvici, infarktu, otravách toxiny, viru HIV, parazitech, zánětech střev a zažívacího ústrojí. Neměl by se užívat u žen, které chtějí otěhotnět.

14. Děhel dahurský (Angelica dahurica): Obsahuje kumarin skopoletin, furanokumariny, psoralen a angelicin, angelikové laktony, betasitosterol a stigmasterol. Pouľžvá se při bolestech hlavy, migréně, nachlazení, zánětech nosní sliznice a ostatních obličejových dutin, bolestech zubů, nadýmání, žaludečních a dvanáctníkových vředech, poruchách jater, hemoroidech, bolestivé menstruaci, poševním výtoku, hnisavých ranách, akné a vředech.

15. Hořec žlutý(Gentiana lutea): Obsahuje glykosidně vázané iridoidy - hořčiny, amarogencin, genciopikrosid, amaroswerin a amaropagin, flavonoidy, barviva - gentizin, polysacharidy, sacharidy (gencianózu), třísloviny, alkaloidy gencionin, amid kyseliny nikotinové, sliz, inulin a pektin. Podporuje krvetvorbu a tvorbu žaludeční šťávy a užívá se při gastritidách, parazitech, průjmech, poruchách jater a žlučníku.

Co vše se může v těle narušit při disharmonii energie v meridiánu žaludku, sleziny se slinivkou, jater a žlučníku? Jaké problémy se mohou objevit?

Meridián žaludku: Co je pod jeho vlivem: hlava, tváře, ústa, zuby, hrdlo, žaludek a střeva, dolní končetiny. Koleno vpředu, z páteřních úseků Th 11-12, L1. Zuby: 16, 17, 26, 27, 34, 35, 44, 45.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: Postižení tváří - obrny, neuralgie, oční choroby. Choroby horních cest dýchacích, bolesti a sucho v krku, bolesti zubů, zejména v dolní čelisti. Poruchy hrtanového svalstva, koktavost. Bolesti břiąních útrob, zvracení, pocity hladu. Choroby močových cest, menstruační potíže. Horečnatá onemocnění, pocení, vlny chladu po těle, pocit horkosti anebo chladu na přední straně trupu, bolestivé stoupání chladu v lýtkách, rozpínání břicha, kručení ve střevech, otoky břicha, bolesti žaludku, sklony k bušení srdce, rychlé trávení, na reflexní zóně žaludku v čele může dojít až k černání čela. Afty na rtech, krvácení z nosu, otoky, porucha pohyblivosti prostředního prstu u nohy, ochabování svalstva holeně, neschopnost pokrčit nohy, zeąikmení úst, potíže se zavíráním a otevíráním víček, škubání v koutcích úst, bolesti v průběhu dráhy.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: Starostlivost, nesnášenlivost přítomnosti lidí a pohled na oheň, úlek při (nečekaných) zvucích úderů způsobených dřevěnými předměty, člověk je nejraději sám v místnosti se zavřenými dveřmi a okny, rád se protahuje v pase, prozpěvování, blouznění, strhávání šatů ze sebe, pomatené pobíhání, delirium, epileptické záchvaty, zlost na sebe a na jiné lidi, útočnost, škytavka.

Meridián sleziny se slinivkou:Co je pod jeho vlivem: plíce, břicho, žaludek, slezina, játra, střeva, urogenitální systém, dolní končetiny.

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: vliv na imunitu, anémie, poruchy elasticity cév, krvácivost, modřiny, bolesti jazyka a tuhnutí kořenu jazyka, po jídle nutkání zvracet, bolesti žaludku a břicha, střevní poruchy, nadýmání břicha a říhání, diabetes, prudké bolesti pod srdcem, poruchy stolice, řídká stolice a průjem s pocitem nedostatečného vyprázdnění, zablokování vody v organismu, žloutenka, neschopnost stabilního spánku, potíže při dlouhém stání, opuchliny na vnitřní straně kolen a stehen, pocit chladu v končetinách, pocity slabosti - zejména dolních končetin, slabost a tíha v celém těle, celková únava, pocity chladu na vnitřní straně stehen a kolen, funkční porucha palce u nohy, nedostatek energie, vodnaté výtoky z nosu, krku, úst a jiných sliznic, bolesti v průběhu dráhy, pocení, alergie na potraviny.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: soužení - starosti, otevřenost, špatná paměť a vyjadřování, zmatené, těžkopádné a pomalé myšlení, nesoustředěnost, tréma, prchavé myąlenky a utkvělé představy, nutkavé konání a dogmatismus, nedůvěra, přílišná starostlivost a sebelítost, úzkostné stavy, duševní labilita, pocit vykořenění - člověk se obtíľně adaptuje na prostředí, podezíravost, smutek,žárlivost.

Poznámka: Příliš mnoho starostí oslabuje meridián sleziny, a tím klesá i imunita.

Meridián jater - fyzické projevy energetické nerovnováhy a další potíže spojené s játry: alergie, ekzémy, onemocnění šlach, kloubů a vaziva, světloplachost, rozostřené vidění, suchost očí, pocity plnosti v podžebří, zvracení, zácpa, průjmy, poruchy trávení, zvýšená únava a nespavost. Otok šourku u mužů a podbřišku u žen, obličej je suchý a má barvu prachu. Měkké, slabé, křehké nehty, vlasy bez lesku.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: vztek, výbuchy zuřivosti, impulsivní projevy, podrážděnost, přecitlivělost na hluk, silné vůně a chuti, nadměrná sebekontrola, nevyrovnané chování a emoce, zvýšená frustrace, nepružnost myšlení, přepracovanost s neschopností uvolnit se, přílišné plány, pocit slabého sebeovládání.

Meridián žlučníku - fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolest pod pravým žeberním obloukem, rozpad kyčelních kloubů - první začíná bolet většinou pravý kyčel, dysfunkce žlučníku, žlučové kameny, hořkost v ústech, Když se češete, mohou vás bolet vlasové kořínky. Bolest vnějších koutků očí, hlavy, bolest, která se vyskytuje v oblasti ucha a vystřeluje směrem ke krčnípáteři, vysychání pokožky, zvadlá barva obličeje, povrchu chybí mastnota a vláha. Pocit horka stoupajícího po vnější straně lýtka a stehna. Dochází také k působení na stav kostí, i když tato funkce náleží ledvinám. Ztuhlost žíje a ramen, bolestivý otok v jamce nad klíční kostí a v podpaží, zánět uzlin v podpaží nebo na krku, samovolné pocení, nepohyblivost prstu vedle malíčku u nohy.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: zvýšená pozornost vůči detailům - puntičkářství, časté vzdychání, nedostatek tvořivosti, nesamostatný úsudek, zamlžené myšlení, neschopnost praktického uskutečnění životních plánů, nadměrné přebírání zodpovědnosti, chronická nespokojenost, netrpělivost, ustavičná vznětlivost.

Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při: celkové detoxikaci a samoregeneraci těla, omezení rizika vzniku žaludečních a trávicích potíží, bolestí břicha, nechutenství, kinetózy, nadýmání, stresu, diabetu, hypertenze, arytmií, anginy pectoris, zvýšené hladiny cukru a cholesterolu v krvi, zánětů trávicí soustavy, výskytu parazitů, tvorby volných radikálů, které poškozují buňky a urychlují stárnutí, některých bakteriálních, plísňových a virových infektů, ekzémů, alergií, poruch krvetvorby, některých onkologických onemocnění, hormonálních poruch, migrén, snížené obranyschopnosti, nadýmání a celkové vyčerpanosti.

Chuť dotváří speciální komplex éterických silic s pozitivními účinky pro posílení a detoxikaci těla. Silice působí antivirově a antibakteriálně, podporují činnost žaludku a celý trávicí systém.

Pro podrobnějąí studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz

Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

Použití, princip harmonizace těla a reverze : Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky ąirokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce je detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají je rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně svoje tělo uvede do harmonického stavu. Vąe se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodeznějí. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliľe si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

 

Obsah: 50ml

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.