Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. BAKTEVIR- imunita, viry, bakterie, záněty, chřipky..

BAKTEVIR- imunita, viry, bakterie, záněty, chřipky..

BAKTEVIR - meridián plic, tlustého střeva a sleziny Po čísle pět přejdeme na "sací a okysličovací systém" - plíce. Díky dýchání získává člověk daląí... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:142
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • BAKTEVIR- imunita, viry, bakterie, záněty, chřipky..
  BAKTEVIR- imunita, viry, bakterie, záněty, chřipky..
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

BAKTEVIR - meridián plic, tlustého střeva a sleziny

Po čísle pět přejdeme na "sací a okysličovací systém" - plíce. Díky dýchání získává člověk daląí část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze ľaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro daląí činnost. O rozvod energie se postarají naąe rozvodné kabely - meridiány - energetické dráhy a transformační stanice - čakry. Těch základních je sedm. Fytolátky před spuątěním nám pomohou z celého těla vypudit zbylé odolné vetřelce. Díky unikátní směsi rostlinných látek se před tímto doplňkem stravy bude třást strachy celá řada bakterií, virů a mikrobů. Chřipka, nachlazení, rýma, tam vąude mohou rostliny ,,přidat ruce k dílu". Vzít si Baktevir, znamená dát stranou smutek a připravit se s veselou tváří na nový den

SLOŽENÍ:

1) Lišejník islandský (Cetraria islandica):
obsahuje polysacharid lichenin a izolichenin, antibioticky působící lišejníkové kyseliny: kyselina cetrarová, protocetrarová, lichesteronová, usninová, vitaminy A, B1 a jod. Používá se při astmatu, tuberkulóze, vředech žaludku a střev a onemocnění ledvin. Výzkumy na poli fytoterapie zjistily její působení i na množení viru HIV-1RT.

2) Zvonovec čtyřlistý (Adenophora tetraphylla):
obsahuje saponin, kyselinu polygalainovou, platycodigenin, alfa-spinasterol, alfa-spinasteryl-beta-D-glucosid, stigmasterol, betulin, platycodonin, používá se při chronické bronchitidě, plicních abscesech a tuberkulóze, při žaludečních obtížích. Pročišťuje plíce a zastavuje kašel, odstraňuje hleny, má účinky antitoxické, protihorečnaté, podporuje vylučování slin, zevně se používá na suchou svědivou pokožku.

3) Houtuynie srdčitá (Houttuynia cordata):
obsahuje aldehydy laurylaldehyd a kaprylaldehyd, monoterpen myrcen, flavonoidy hyperin, kvercitrin a rutin. Má výrazný antibakteriální účinek na Streptococcus pneumoniae a Staphylococcus aureus. Dále antivirový účinek na viry hepatitidy. Příznivě působí při zánětech plic, bronchitidě, nepravidelné menstruaci, zánětu ledvin a vodnatelnosti.

4) Belamkanda čínská (Belamcanda chinensis):
obsahuje glykosidy belamcandin, tectoridin, a iridin, flavonoidy, třísloviny a saponiny. Používá se při horečkách, kašli, zánětech horních cest dýchacích, podpůrně při diabetu, nadýmání, jako antirevmatikum a harmonizuje hormonální systém. Má antioxidační, antivirové a protinádorové účinky.

5) Růže stolistá (Rosa centifolia):
obsahuje antokyany, třísloviny, silici, kyselinu galovou, sliz, flavonoidy quercetin, kaempferol a jejich deriváty, celkem asi 9 látek s antivirovými účinky včetně účinků na omezení množení viru HIV. Používá se při všech plicních chorobách, kašli, TBC, žaludečních vředech a zánětech trávicí soustavy. Dále při silné menstruaci, průjmech, jaterních potížích a vyrážkách.

6) Třapatka nachová (Echinacea purpurea):
obsahuje izobutylamidy (echinacein), fytosteroly, polyacetyleny, silice, deriváty kyseliny kávové (echinakozid). Kyselina cychoriová, polysacharidy a alkylamidy mají imunostimulační účinky zejména na makrofágygranulocyty a T lymfocyty. Má antivirové a antioxidační účinky. Používá se při zánětech dýchacích cest, katarech, bronchitidu, psoriáze a eliminuje riziko vzniku nádorů.

7) Citroník rajský (Citrus paradisi):
Grapefruit obsahuje flavonoidy, glykosid dyhidrokaempferolu, kaempferolu, quercitinu, naringinu, poncirin, apigenin, rutinosid, rhoifolin, nobiletin. Byly u něj prokázány účinky minimálně na 800 kmenů bakterií a 100 kmenů plísní. Eliminuje například množení Candida albicans, Aspergillus niger, Chlamydia trachomatis, Proteus vulgaris, Salmonella typhi, Klebsiella pneumoniae, Diplococcus pneumoniae, Helicobacter pylori, a mikroskopického parazita Trichomonas vaginalis a další.

8) Sléz lesní (Malva silvestris):
obsahuje sliz, antokyanové glykosidové barvivo malvin, vitamin C, B-komplex, třísloviny a silice. Užívá se při chronické bronchitidě, astmatu, pobodání hmyzem, vyrážkách, abscesech, kašli, silném zahlenění a velmi dobře urychluje hojení zánětů defektů žaludeční a střevní sliznice a různých plicních onemocnění. Má absorpční schopnost podobně jako živočišné uhlí.

9) Zimolez japonský (Lonicera japonica):
obsahuje tanin, triterpenoidní saponiny, flavonoidy lonicerin, loniceraflavon, iridoidní glykosidy loganin, sekologanin, asi 6 % kyseliny chlorogenové, silice. Má antivirové a protizánětlivé účinky, snižuje horečku, čistí krev a má močopudný a antitoxický účinek. Používá se při zánětech mandlí, uzlin, střev a plic, bolesti kloubů, šlach a chřipce.

10) Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra):
obsahuje látky saponinového charakteru, zejména glycyrhizin 8-12 %, který je asi 50x sladší než řepný cukr a má kortikomimetický účinek - vliv na kůru nadledvinek podobně jako kortikoidy, stimuluje produkci interferonu, který má příznivý vliv při léčbě hepatitidy B a jako inhibitor růstu tumorů. Dále obsahuje flavonoidy - likviricin, izolikviricin, formononetin se spasmolytickým působením a oxykumariny - umbeliferon a herniarin, estradiol a jiné fytoestrogeny, steriny a sacharidy. Používá se při žaludečních vředech, diabetu, bušení srdce, snižuje cholesterol v krvi, harmonizuje hormonální systém, při zánětech, hepatitidu, ekzémech a jiných vyrážkách, rozpouští hleny, zlepšuje odkašlávání a používá se jako protijed při otravách potravinami, drogami a alkoholem. Celkově má silné antivirové, antibakteriální a antimikrobiální účinky. Laboratorně byl zjištěn vliv na replikaci viru HIV a helicobacter pylori.

11) Bez černý (Sambucus nigra):
obsahuje flavonoidy (1,8% rutin, kvercetin, isokvercitrin, astragalin, hyperosid), fenolkarboxylové kyseliny (chlorogenovou, p-kumarovou, kávovou, ferulovou), třísloviny, triterpeny (alfa- a beta-amyrin, kyselinu ursolovou a oleanolovou). Kyseliny a jejich deriváty mají silné antivirové účinky. Například omezují též množení viru HIV. Používá se při nachlazení, horečkách, mírní bolest, zvyšuje tvorbu mateřského mléka a flavonoidy působí močopudně.

12) Slunečnice roční (Helianthus annuus):
obsahuje kyselinu chlorogenovou se sexuálně stimulačním účinkem, třísloviny, betain, flavonoidy, karotenoidy, provitamin A, kyselinu echinocystovou. Snižuje teplotu a má adstringentní a diuretické účinky. Urychluje vstřebávání krevních podlitin a užívá se při chronických bronchitidách, gastritidách, revmatismu, průjmech, zápalech pohrudnice a kašli. Mayové používali květ jako afrodiziakum. Byly zjištěny protinádorové účinky a inhibiční na EB virus, plísně, gram-pozitivní a gram-negativní bakterie.

13) Čubet benedykt (Cnicus benediktus):
obsahuje kyselinu oleanolovou, nikotinovou, flavo-noidy, lignany, steroly (beta-sitosterol a stigmasterol, vitamín B1, hořké sekviterpeny, třísloviny, sliz, terpenoidy, antibakteriální knicin a polyiny s účinkem na Pseudomonas aeruginosa a Staphy-lococcus aureus. Byl zjištěn účinek na herpes zoster, sarkom 180 a lymfoidní leukémii a KB buňky. Kyselina lithospermová tlumí účinek některých hormonů samičího pohlaví. Tlumí kvasné a hnilobné procesy ve střevech, podporuje tvorbu žluče a zvyšuje vylučování kyseliny močové.

14) Chininovník lékařský (Cinchona officinalis):
obsahuje až 17 % chinolinových alkaloidů, kyselinu chinovou a její glykosidy, chinin, cinchonin, cinchonidin a chinidin, katechinové třísloviny, hořčiny. Používá se při léčbě malárie, vysokých teplotách doprovázených pocením, srdečních arytmiích, tachykardiích, gastritidách a jiných žaludečních potížích, dále jako lokální anestetikum tlumící bolest, podporuje trávení a posiluje organismus. Chinin je protoplasmatický jed, tlumící různé enzymatické procesy, přičemž poškozuje různé původce infekčních onemocnění.

15) Proskurník lékařský (Althaea officinalis):
obsahuje 35 % slizu, fenolické kyseliny (kávovou, ferulovou a syringovou. Byla zjištěna antimikrobiální aktivita na Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris a Staphylococcus aureus. Snižuje hladinu cukru v krvi a má protizánětlivé účinky. Používá se při katarech dýchacích cest, zánětech močových cest, žaludku a střev. Zamezuje vstřebávání jedů do těla. Používá se jako antidotum při otravách.

Objem: 50ml

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.