Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

ODRUŠOVAČE ZÁŘENÍ / Bioprotector®testy,certifikáty

Bioprotector ® testování a certifikace


(1). Akreditovanou laboratoří Protokol Data Systems Inc, EMC Lab Vancouver BC (SCC ISO/17025 (CAN-P-4E) No.612 FCC OVSA), pod registračním číslem IC 3384, Kanada, byly provedeny zkoušky vlivu Bioprotectoru® na vyzařování rádiových a mikrovlnných frekvencí v porovnávacím testu na škodlivé zářeníz mobilního telefonu, bezdrátového telefonu, mikrovlnné trouby a notebooku. Bylo potvrzeno, že Bioprotector efektivně působí na snižování elektromagnetického záření z uvedených přístrojů.

(2). Institut pro prevenci, ochranu pracovního prostředí, protipožární ochrany a rozvoje města Nový Sad, Kraljevica Marka 11, Srbská republika.
Vědeckým Institutem pro prevenci a bezpečnost práce v Novém Sadu v Srbsku byl prokázán pomoci digitálního analyzátoru elektrosmogu pozitivní efekt Bioprotectoru® na lidské tělo.

Zkoumali vliv Bioprotectoru® na elektromagnetické záření nízkých a středních frekvencí. Pomocí Bioprotectoru® bylo vyzařování snížené a hodnoty jsou uvedené v tabulce níže. Hodnota byla nízká i krátce po odstranění Bioprotectoru®.

 3). Bion institut pro bioelektromagnetizmus a novou biologii, Ljubljana, Slovinsko

Měřil ochranu před nežádoucími účinky elektromagnetického záření (elektrosmogu) s použitím Bioprotectoru®. Certifikát byl udělen na základě následujících vědeckých provedených testů:

  • elektrofotografie
  • biologický senzorový systém
  • Emadel, metoda měření změn v lidském biopoli
  • testy byly prováděny na dobrovolnících

Voda vystavena vlivu Bioprotectoru® měla na rozdíl od destilované vody a také vody z vodovodu energetický aspekt biopole vyšší, čili byla "živá". Bioprotector® dostal od Institutu stříbrnou plaketu (přičemž Institut nikdy neudělil zlatou plaketu v oblasti ochrany proti škodlivým zářením.) Bioprotector® je podle uděleného osvědčení jediný produkt, který dostal stříbrnou plaketu v oblasti ochrany zdraví člověka před vlivem elektromagnetického záření.

 

(4). Institut Hippocampus BRT - Ltd., Budapešť, Maďarsko.

 

Společností Hippocampus BRT - Ltd. Budapešť, Maďarsko, byl Bioprotectoru® udělen certifikát na základě výsledků měření, které prokázali, že Bioprotector® účinně snižuje elektromagnetické záření.

 

(5). Specializovaným centrem alternativní medicíny v Košicíchbyly provedeny měření dopadu Bioprotectoru® na lidský organismus. Metodou Kirlianové fotografie byl naměřen jednoznačně pozitivní a léčivý účinek na biopole člověka. Bioprotector® harmonizoval auru a odstraňoval blokády čaker, ve vícero případech o více než 90%.

 

 

 

(6). Společnost Minat World Ltd. v Budapešti (pracoviště tradiční čínské medicíny) provedla měření aktivity biopole člověka (energetických drah - meridiánů podle Tradiční čínské medicíny) na přístroji AcuGraph 4. Výsledky měření ukázaly, že po aplikování Bioprotectora byla energetická úroveň meridiánů (energetické dráhy, které využívá akupunktura) do 30 minut od začátku působení významně harmonizována. To znamená, že se potvrdil pozitivní efekt Bioprotectora na zdravotní stav.


(7). Pozitivní účinek Bioprotectoru® na lidský organismus byl potvrzen Specializovaným pracovištěm v Srbsku i provedením měření za pomoci přístroje Interu Diakor. Tímto přístrojem bylo prokázáno, že biopole člověka se kompletně změnilo při použití Bioprotectoru®. Fyziologické procesy orgánů a tkání lidského těla se po 10 minutách zvýšily. Zároveň bylo konstatováno viditelné snížení vlivů elektromagnetického záření a jeho negativních účinků na člověka. Škodlivé záření na fyzické úrovni negativně ovlivňují imunitní systém a metabolismus, na psychické úrovni zvyšují depresi a agresivitu a zvýšenou citlivost na stres. Bioprotector podle těchto měření působí harmonizujícím spůsobem na zdraví člověka a nemá vedlejší negativní účinky.

 

"Zdraví není všechno, ale všechno je nic bez zdraví."

 

(Paracelsus)

Novinky z našeho blogu

PŘÍVĚSEK PRO HOJNOST ŽIVOTA
08.01.2021
PŘÍVĚSEK PRO HOJNOST ŽIVOTA
Nově máme v nabídce naprosto jedinečný vysokofrekvenční přívěšek od firmy LichtWesen. Je vhodný pro ty, kteří mají chuť začít v životě něco nového a ... číst celé
NANEBEVZATÍ MISTŘI A JEJICH POZEMSKÁ VTĚLENÍ
28.10.2020
NANEBEVZATÍ MISTŘI A JEJICH POZEMSKÁ VTĚLENÍ
Tzv. "Nanebevstoupení mistři" jsou bytosti Světla a Lásky, jenž často procházeli v dávných i nedávných dobách pozemskými vtěleními. Je zajímavé uvědom... číst celé
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.