Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. CYTONIC kapsle - hormonální systém, detoxikace, regenerace, imunita

CYTONIC kapsle - hormonální systém, detoxikace, regenerace, imunita

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především m... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
736 Kč
ks
Číslo produktu:150
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • CYTONIC kapsle - hormonální systém, detoxikace, regenerace, imunita
  CYTONIC kapsle - hormonální systém, detoxikace, regenerace, imunita
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  736 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin.

Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Cytonic byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku je obsažena rostlina Maytenus ilicifolia a bioinformace přírodních látek, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin.

Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Cytonic byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku je obsažena rostlina Maytenus ilicifolia a bioinformace přírodních látek, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Objem. 90 želatynových kapslí

 

PODROBNOSTI O  CYTONIC - kapsle Maytenus ilicifolia (Calastraceae)

 

Maytenus ilicifolia obsahuje:

Zejména 4'-methyl-(-)-epigallokatechin, katechin, epikatechin, 6-benzoyl-6-deacetylmaytein, 22-hydroxytingenon, atropcangorosin, cangoaronin, cangorinin, cangorosin A & B, celastrol, maytansin, ilicifolin, maytenin, pristimerin, phenoldienony, tingenon a proanthocyanidiny (Ouratea-proanthocyanidiny A a B), kemferol, kvercetin, kvercitrin, di- a trisacharidy, kyselinu salaspermovou a maitenoovou, polysacharidy a organické minerály, jako železo,vápník, křemík a hořčík.

Elixír, který nemá konkurenta

Obsažené fytolátky mají tonizační, afrodiziakální, antacidní (snižují překyselení žaludku a těla), relaxační, analgetické, detoxikační, antioxidační, diuretické - močopudné, stahující, dezinfekční, antibiotické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiulcerózní, protirakovinné, antileukemické, antiartritické, antirevmatické, kontraceptivní, vazodilatační, estrogenní, laxativní, protizánětlivé a imunostimulační účinky.

Afrodiziakální účinek posílíte užíváním Gerocelu kapsle a s přípravkem Venisfér, Androzin a nebo Levamin kapky.

Máte oslabený hormonální systém a bolí vás klouby?

Výzkum potvrdil u této rostliny řadu významných účinků. Listy jsou velmi silným zdrojem fytoestrogenů, které snižují riziko výskytu osteoporózy zejména u žen a jsou jejich "omlazujícím" elixírem. Pomáhají v období menstruace, harmonizují menstruační cyklus a omezují vznik přechodových návalů. V době přechodu se v důsledku hormonálních změn vyskytuje i větší možnost výskytu osteoporózy. Rostlina obsahuje kalcium a magnezium v organické formě. Významný je také velký obsah fytoestrogenů, které harmonizují a vylaďují celý hormonální systém, normalizují činnost hormonálních žláz, jako hypofýzy, epifýzy, štítné žlázy, nadledvinek a vaječníků. Když k tomu připočítáme vliv na energetickou dráhu ledvin a jater, pak zde máme velmi silný a posilující prostředek při osteoporóze. Avšak nejen při osteoporóze. Díky harmonizaci hormonálního systému podporuje obnovu a regeneraci vlasů u žen. Když vám padají vlasy, vyzkoušejte kapsle například spolu s přípravkem Gerocel kapsle, Estrozin kapky anebo Androzin kapky. Současné působení fytolátek s energetickým působením na meridiány jater a ledvin má vliv při regeneraci organismu u osob, kde potřebujeme zregenerovat chrupavky kloubů, šlachy a ochránit cévní systém před zanášením. Ledviny jsou zodpovědné za minerální hospodaření a výživu kostí v těle. Maytenus ilicifolia je vhodný pro všechny lidi, kteří mají potíže s odvápněním, osteoporózou, lomivostí kostí, křehkostí šlach a chrupavek.

Ještě něco na paměť a oteklé klouby?

Také se vám ,,usídlil" doma v bytě pan Alzheimer? Schovává vám, anebo dokonce krade věci? Nebojte se, nemusí to být zloděj, ale prostě vaše paměť již není taková jako před několika lety. Výzkumné laboratoře zjistily, že celastrol, obsažený v Maytenus ilicifolia, měl pozitivní účinek u Alzheimerovi choroby. Celastrol má pravděpodobně také antikoncepční účinek u mužů. Rostlina se v Paraguayi i pro tuto vlastnost využívá. Další bádání v této oblasti jsou předmětem výzkumu. Dále rostlina odstraňuje různé otoky, zejména dolních končetin, které mohou být způsobeny nedostatečnou funkcí ledvin. Jak jsme již psali, ledviny mají na starosti vodní a minerální hospodaření v těle, a tak když nedostatečně pracují, křehnou například kosti, zuby, vlasy a tělo může být náchylné k otokům dolních končetin. Posílením jejich meridiánu zlepšíme nejen oteklé nohy, klouby, ale i otoky kolem očí apod. Rostlina se využívá s úspěchem při revmatismu. Vypuzuje z těla kyselinu močovou, která se v něm hromadí z přemíry konzumace živočišných bílkovin. Kdo trpí dnou, jistě ocení tento fakt, neboť krystalky kyseliny močové se usazují v kloubech palců u nohou a dochází k velmi bolestivým záchvatům. Bezmasou stravou a pitím čaje z rostliny Maytenus se při důsledném dodržení těchto pravidel můžeme potíží úplně zbavit. Doporučujeme kombinovat s přípravkem Gerocel kapsle, který může proces detoxikace těla podstatně zrychlit.

Maytenus jako energetický životabudič upravuje složení krve

Rostlina má ověřený účinek při chudokrevnosti a leukemii. Pomáhá, když máme špatný krevní obraz, nedostatek bílých a červených krvinek. Podpora krvetvorby se děje přes obsahové látky v rostlině se současným posílením energetické dráhy ledvin a aktivací kostní dřeně. Brazilští vědci zjistili, že maytenus dokonce napomáhá čistit krev od radioaktivního technecia ( 99Tc) , které se používá v nukleární medicíně (Assessment of the effect of Maytenus ilicifolia (Espinheira Santa) extract on the labeling of red blood cells and plasma proteins with technetium-99m. Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Instituto de Biologia Roberto Alcantara Gomes, Departamento de Biofisica e Biometria. Av. 28 de Setembro, 87, Rio de Janeiro, RJ 20551-030, Brazil).

Velmi komplexní a synergické působení je opravdu unikátní. Například ovlivněním meridiánu jater můžeme nepřímo ovlivnit i zanášení cév a pevnost šlach. Dobře pracující játra jsou důležitá pro jejich čistotu a současným působením na energetickou dráhu srdce a osrdečníku je Maytenus ilicifolia vynikajícím prostředkem pro posilnění celého organismu, unaveného srdce a oslabených cév. Kapsle a čaj z rostliny Maytenus užíváme a pijeme pro posílení při zánětu žil a zevně je používáme k oplachování bércových vředů. Kromě silného regeneračního účinku má vazodilatační účinky a napomáhá roztahovat cévy. To má vliv i na snižování vysokého tlaku. Kdo chce snížit vysoký tlak, měl by současně snížit příjem soli, živočišných bílkovin, řepného bílého cukru a samozřejmě začít cvičit. Během krátké doby, kdy užíváme kapsle Cytonic, můžeme pocítit vzestupný příliv energie, svěžest a začneme si připadat o několik let mladší. V kombinaci s přípravkem Venisfér můžeme provést omlazující proces mozku a celého cévního systému.

Co má společného zácpa, čistota a elasticita kůže?

Podle čínské medicíny hrají při těchto potížích důležitou roli ledviny, tlusté střevo a plíce. V Jižní Americe se Maytenus ilicifolia úspěšně používá při akné a zácpě. Na akné jednak působí antibakteriální a protizánětlivé složky přímo, tím že zpomalují množení bakterií způsobujících akné, jednak ovlivňuje kvalitu kůže díky lepší činnosti ledvin, jater a tlustého střeva. Aktivací energetických drah ledvin a tlustého střeva podpoříme klesání a stoupání vody v těle mezi plícemi, ledvinami a tlustým střevem a za současného působení fytolátek se zlepší i potíže se zácpou. Rostlina má lehké laxativní účinky a chová se k organismu velmi šetrně. Dále je možné Maytenus využít při ekzémech, herpesu a různých kožních vyrážkách. Přes posilování tlustého střeva ovlivníme i činnost plic, a tím i strukturu pokožky. Zvýší se její pružnost a elasticita. Je-li vaše kůže suchá, není elastická, praská a tvoří se strie, není nic jednoduššího než vyzkoušet Cytonic kapsle spolu s přípravkem Gerocel kapsle. Doplnit můžete do trojice o Astofresh kapky, nebo Baktevir kapky.

Co dál zjistily světové laboratoře?

Fytolátky rostliny Maytenus mají antibakteriální a antivirové účinky, laboratorně byl potvrzen vliv na Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, různé typy rakovin včetně leukemie, a to již ve velmi malých dávkách. Omezují množení některých virů, které mohou stát také v pozadí některých typů rakovin a současně napomáhají ochraňovat genetickou informaci DNA buněk. Například obsažená kyselina salaspermová byla aktivní vůči viru HIV a zpomalovala jeho množení.

Použití rostliny Maytenus v onkologii

Své opodstatnění má zejména použití při leukemiích, které je podloženo testy různých světových laboratoří. Novodobé výzkumy zjistily dokonce pozitivní vliv na zpomalení růstu rakoviny kůže, obávaného zhoubného melanomu. Vysledky jsou povzbudivé dále při rakovině dělohy, hrdla, jazyka a mandlí. Účinky jsou podobné vinka-alkaloidům. Výzkum prováděný v Brazílii potvrdil ochranný účinek rostliny na DNA. Bylo potvrzeno protirakovinné působení, a ne jen na jeden typ rakovinných buněk, ale hned na celou škálu. Byl zjištěn ochranný efekt před poškozením buněk a jejich genetické výbavy chloridem cínatým SnCl 2, který se používá v některých oblastech potravinářství a zdravotnictví. Z testovaných bylin vykázal Maytenus ilicifolia největší ochranný účinek. Toxikologické zkoušky, které v roce 1991 prováděl v Brazílii Oliveira a jeho skupina, prokázaly bezpečnost používání extraktů z Maytenus. Ani po třech měsících nedošlo k žádným patologickým změnám na orgánech pokusných zvířat.

Při onkologických potížích je dobré užívat pro posílení organismu před jídlem Cytonic + Gerocel kapsle a Gerocel kapky. Případně doplníme o přípravek Sagradin, který užíváme po jídle. Kde hrozí šíření metastáz, použijeme pro posílení organismu Detoxin. Obsahuje šišák bajkalský a podle laboratorních testů jeho účinné látky brzdí růst metastáz. Při melanomu kůže pijeme čaj z rostliny Maytenus a děláme obklady ze silného odvaru z jeho listů. Pro obklady použijeme buničitou vatu, kterou namočíme do odvaru a necháme přiloženou na patřičném místě 15 minut 3x denně. Při onkologickém onemocnění se řiďte radami zkušeného lékaře a specializovaným pracovištěm.

Další účinky Maytenus ilicifolia

Jeho fytolátky dále mají sedativní, uklidňující a bolest tišící účinek. Snižují překyselení celého těla. Celkově harmonizují hormonální systém, zejména oblast nadledvinek. Posilují organismus a jeho obranyschopnost vůči nebezpečným mikroorganismům. Maytenus odstraňuje napětí a stres. Používá se při astmatu, kdy dokáže zmírňovat astmatické projevy. Při astmatu ještě doporučujeme přidat k Cytonicu pro posilování těla přípravek Gerocel kapsle a Astofresh kapky. Cytonic můžeme též doplnit o bioinformační přípravek Baktevir.

Záněty, žaludeční vředy, stárnutí a ochrana kůže

V roce 2004 byly laboratorně prokázány výzkumníky Jorgem, Oliveirou a Tagliatim protizánětlivé a protivředové účinky polysacharidů Maytenus ilicifolia. Pokusy na myších ukázaly silné regenerační a protivředové působení, které bylo na úrovni klasických léčiv. Maytenus účinně snižuje překyselení žaludku, je proto vhodný k pití i po těžším obědě jako antacidum. Tyto výsledky podtrhují možnost používání Maytenus ilicifolia v praxi při zánětech žaludku, žaludečních a dvanáctníkových vředech. Stejně tak je možné použít tuto bylinu při jiných zánětlivých stavech v těle. Díky obsahu fytohormonů se jeho protizánětlivé účinky násobí. Čaj z listů je ideálním detoxikačním a hojivým prostředkem při Crohnově chorobě, artritidě a revmatu. Jestliže chceme dosáhnout vynikajících výsledků při posílení těla, měli bychom Cytonic užívat pravidelně.

Co uděláte, než se začnete opalovat ?

Maytenus ilicifolia celkově zpomaluje stárnutí buněk, má potvrzené silné antioxidační účinky srovnatelné s vitaminem C a vychytává volné radikály. Antioxidační účinek můžete umocnit užíváním přípravku Astofresh nebo Nervamin kapky. Studie zkoumající opalování zjistila, že kdo se nechá vždy od sluníčka spálit, má v pozdější době větší riziko onemocnět rakovinou kůže. Než vyrazíte za sluníčkem k moři, do hor anebo do solária, vezměte si s sebou Cytonic kapsle. Maytenus ilicifolia je vhodný pro zvýšenou ochranu DNA buněk kůže. Můžete ho užívat snadno ve formě kapslí Cytonic. Nezapomeňte jej přidat do svého cestovního zavazadla vedle opalovacího krému. Maytenus vám zajistí větší ochranu než pouze mrkví obarvená pokožka po užití betakarotenu. Maytenus je komplexní a zcela jedinečný.

Při případném zčervenání pokožky z opalování si udělejte obklad z čaje Maytenus a natřete zčervenalou pokožku speciálním krémem Diozon clear firmy Diochi. Zarudlá a popálená pokožka se bude hojit několikánásobně rychleji.

Upozornění:

Pro silné působení na oblast dělohy jej neužívejte v době těhotenství.

Pro zmíněný případný antikoncepční účinek u mužů neužívejte při mužské neplodnosti. ( Montanari, T.; D e Carvalho, J. E.; Dolder, H. Effect of Maytenus ilicifolia Mart.ex. Reiss on spermatogenesis. Department of Cell Biology, UNICAMP, Porto Alegre, Brazil.)

Pro podrobnější studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz

Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

Použití, princip harmonizace těla a reverze

Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně své tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapsli, nebo i 1x jednu kapsli denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

Zboží zařazeno v kategoriích
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.