Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. DETOXIN - játra, žlučník, cholesterol, detoxikace, regenerace těla

DETOXIN - játra, žlučník, cholesterol, detoxikace, regenerace těla

DETOXIN - meridián jater a žlučníku, sleziny se slinivkou a plic. Pokračujeme číslem dva. Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme ... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:137
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • DETOXIN - játra, žlučník, cholesterol, detoxikace, regenerace těla
  DETOXIN - játra, žlučník, cholesterol, detoxikace, regenerace těla
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

DETOXIN- meridián jater a žlučníku, sleziny se slinivkou a plic.

Pokračujeme číslem dva. Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat. Zlepšuje se zrak, naše "zraková čidla" jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku.Tam, kde jsou ekzémy, alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci Detoxinem. Provedeme desenzibilizaci organizmu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny, protože strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě. Když máte dobře funkční játra, lépe se tělo vyrovnává s toxiny. Detoxin vám též pomůže zbavit se hněvu

SLOŽENÍ:

1) Mochna nátržník (Potentilla erecta): je univerzálním detoxikátorem, rozrušuje některé typy žlučníkových kamenů. Blahodárně
působí na činnost jater zejména ve vztahu k alergiím a ekzémům. Výzkumy na poli fytoterapie odhalily její působení i na herpesviry, viry žloutenky typu B a množení viru HIV. Již samotné české jméno rostliny nám prozrazuje, k čemu se rostlina používá.

2) Prorostlík čínský(Bupleurum scorzoneraefolium):
obsahuje triterpenoidní saponiny a flavonoidní glykosidy. Má baktericidní účinky a používá se při cirhózách, virových infektech jater, horečce, vyhřeznutí dělohy nebo konečníku, rakovině a malárii. Jedna z nejlepších rostlin na jaterní potíže.

3) Šišák bajkalský(Scutellaria baicalensis): obsahuje flavonové glykosidy, baikalin, wogonosid a steroly, betasitosterol a kampesterol. Příznivě ovlivňuje hepatitidu, hypertenzi, záněty, záškrt a omezuje množení viru HIV. Posiluje imunitu a eliminuje vysoké horečky.

4) Gardenia jasmínová(Gardenia jasminoides): obsahuje iridoidní glykosidy, karotenoidní barvivo krocetin, deriváty kyseliny chinové, tanin a betasitosterol. Rostlina léčí hepatitidu, zánět spojivek a rohovky, nachlazení, horečku, krev v moči a má silné antivirové účinky.

5) Phyllanthus niruri:
obsahuje zejména alkaloidy, napomáhá rozpouštět některé typy ledvinových kamenů a snižuje hladinu cholesterolu. Výzkum u ní prokázal antioxidační a silné antivirové účinky zejména na virus hepatitidy B a též zpomaluje množení HIV viru.

6) Ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum):
obsahuje především glykosid syringin, organické kyseliny se silným antivirovým účinkem. Posiluje imunitu, eliminuje tvorbu tumorů, působí tonizačně a používá se při předčasném šedivění. Silné hepatoprotektivum. Omezuje množení HIV viru.

7) Smil písečný (Helichrysum arenarium):
obsahuje hořčiny, třísloviny, kyselinu kávovou, žluté barvivo helichrysin a kumarinový derivát herniarin. Působí bakteriostaticky, antivirově, mírní křeče, zvyšuje vylučování žluče a celkově podporuje výměnu látkovou.

8) Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum):
obsahuje zejména antrachinonové deriváty a též 3,7 % lecitinu. Používá se při chronické hepatitidě, hučení v uších, předčasném šedivění, anémii a suché střevní sliznici. Zpevňuje šlachy a kosti. Celkově má omlazující účinky na celý organismus.

9) Smetanka lékařská (Taraxacum officinale):
obsahuje hořčiny, fytosteroly, vitamíny A,B,C,D, inulin, mangan, fosfor a síru. Obsahuje enzymaticky působící látky, které příznivě ovlivňují činnost jater a ledvin. Používá se při alergiích, cukrovce, žloutence a kožním onemocnění.

10) Ostropestřec mariánský (Silybum marianum):
obsahuje sylimarin, flavonoidy - silybin, silydianin a silycristin, biogenní aminy - tyramin a histamin, dále obsahuje kvercetin, velké množství síry a aminokyseliny. Fytolátky působí na ochranu jaterních buněk, podporují tvorbu žluči, napomáhají snižovat horečku. Celkově podporují regeneraci jater a žlučníku.

11) Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria):
obsahuje třísloviny, hořčiny a kyselinu křemičitou. Účinkuje dezinfekčně, působí na různé kmeny mykobakterií a používá se při zánětech jater, žloutenkách, průjmech a různých zánětech. Zvyšuje sekreci a vylučování žluče.

12) Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum):
obsahuje zejména hořčiny. Podporuje vylučování žaludečních šťáv, metabolismus, činnost jater, je účinný při horečkách, plísních a nemocích srdce. Pro svoji velkou moc byl lidově nazýván boží dřevec.

13) Jablečník obecný (Marrubium vulgare):
obsahuje kyselinu ursolovou asi 0,12%, hořčiny, třísloviny a saponin. Má účinky podobné chininu - je účinný proti malárii, upravuje činnost srdce, léčí záněty jater a má silné antivirové účinky. Zpomaluje množení HIV viru.

14) Rozrazil lékařský (Veronica officinalis):
obsahuje glykosidy, organické kyseliny, vitamín C, hořčiny a třísloviny. Používá se při zánětech, průjmech, žlučníkových kamenech, astmatu, ekzémech, revmatizmu. Urychluje odhleňování a je účinný při jaterních potížích.

15) Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata):
obsahuje sliz, enzymy, glykosidy, vitamín C, kyselinu křemičitou a další organické kyseliny. Zklidňuje CNS, používá se při ekzémech, silném zahlenění a velmi dobře urychluje hojení zánětů.

Objem: 50ml

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.