Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. DEVIRAL - IMUNITA, VIRY, DETOXIKACE, POSÍLENÍ TĚLA, PSYCHIKA,ENERG.LÉČENÍ

DEVIRAL - IMUNITA, VIRY, DETOXIKACE, POSÍLENÍ TĚLA, PSYCHIKA,ENERG.LÉČENÍ

Deviral je bioinformační posilující a detoxikační doplněk stravy vyrobený z rostlin, který se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu. Har... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
936 Kč
ks
Číslo produktu:06555
Parametr 1:60 kapslí
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • DEVIRAL - IMUNITA, VIRY, DETOXIKACE, POSÍLENÍ TĚLA, PSYCHIKA,ENERG.LÉČENÍ
  DEVIRAL - IMUNITA, VIRY, DETOXIKACE, POSÍLENÍ TĚLA, PSYCHIKA,ENERG.LÉČENÍ
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  936 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Deviral je bioinformační posilující a detoxikační doplněk stravy vyrobený z rostlin, který se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tenkého a tlustého střeva, plic, srdce, žaludku, ledvin a močového měchýře. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech.

Oči, játra, trávicí a zažívací systém, čištění krve, ledviny, plíce, klouby, cévy, srdce, mozek, játra, ledviny, tlusté střevo, plíce, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Deviral kapsle byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny a jejich bioinformace, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Proč právě Deviral?

Člověk se někdy snaží, jí zdravě, sportuje a stejně se jeho stav nelepší. Možná že chyba není ve vašem zdravém životním stylu, ale přímo ve vašem energetickém systému, který poklesl v některých částech vašeho těla natolik, že se v něm namnožily určité typy virů. Na egyptských papyrech z 26. století před naším letopočtem je zmínka o řepíku jako o rostlině, která léčí oči. Král pontský Mitridates Eupator ji dovezl do Evropy ze severní Afriky. Již v letech 111– 63 před naším letopočtem ho používal proti otravám. Řepík lékařský neboli Agrimonia eupatoria má po něm druhé jméno. Známý učenec Dioskorides jej používal jako univerzální čistič a Hildegarda svatá abatyše jej používala s úspěchem na snižování horečky, zřejmě pro obsah kyseliny salicylové a kvůli dalším fytolátkám s antivirovými účinky, které zasahují řadu virů, například herpesviry, viry hepatitidy B, RSV vir způsobující dýchací potíže a řadu dalších. Osvědčil se jí při ledvinových kolikách, nočním pomočování, diabetu, žaludečních křečích a problémech s ledvinami a játry.

Rostliny jsou poslové života

1. Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) :Obsahuje především katechinové třísloviny 4–10 % – působí adstringentně, lokálně anesteticky a antibakteriálně, galotaniny, flavonoidy – 0,90 %, kvercitrin – působí protizánětlivě, hyperosid, rutosid, quercitrosid, isoquercitrosid, apigenol, kyselinu křemičitou – až 12 %, kyselinu salicylovou, množství amidu kyseliny nikotinové (PP-faktor, antipelagrický – všeobecně důležitý pro metabolismus v živých buňkách), triterpenoidy – heterosidy kyseliny oleanolové, alfa amirinu a kyseliny ursulové, steroly, vitaminy B, C, K, silice a hořčiny.

U řepíku byly zjištěny antibiotické, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky. Užívá se vnitřně při virových zánětech jater, zejména hepatitidě typu B, zlatém stafylokoku, listerióze, Candidě albicans, u některých typů viru HIV, Helicobacter pylori, Campylobacter jejuni a antraxu. Vědecké pokusy potvrdily jeho široké antibiotické působení. Dále při neurotických potížích, menstruačních a v menopauze.

Tradičně se osvědčil při zánětech močového měchýře a střev, sliznic krku a úst, angínách, horečkách, aftech, diabetu, průjmu, parazitických červech, žaludečním kataru způsobeném alergií na potraviny, alergiích, zevně při ekzémech, kožní porfyrii – onemocnění, v jehož pozadí je onemocnění jater, bércových vředech a špatně se hojících chronických zánětech kůže, na výplachy dutiny ústní a nosu. Podporuje sekreci žluči, trávicích šťáv, žlučníkových nebo žaludečních. Používá se při ledvinových kamenech a písku, revmatismu a má diuretické účinky. Díky adstringentním látkám působí rychlé uzavírání ran a tím stavění krvácení. Dobré výsledky jsou také při zevním použití při uzavírání bércových vředů. Snižuje hladinu serotoninu a histaminu. Používá se při neadekvátních alergických reakcích a při poruchách periferního prokrvení. Malé dávky mají vazodilatační (roztahující) a velké dávky mají vazokonstrikční (stahující) účinek na cévy. Snižuje vysoký tlak, má vliv na hemoroidy, tromboflebitidu, zlepšuje periferní prokrvení diabetických nohou, cévy pracují lépe a jsou lépe vyživovány. Flavonoidy ochraňují cévní systém. Lehce snižuje hladinu cukru v krvi. Pro obsah taninů by se neměl používat s léky, které obsahují soli železa, pektin a alkaloidy. Řepík sám obsahuje železo v organické formě. Trojrozměrná struktura taninů interferuje s proteinovými membránami buněk a přes jejich regulační systém má vliv na cytoplazmatickou biosyntézu.

Řepík lékařský a kuklík městský jsou známy jako vynikající prostředky na snižování horečky. Používají se při průjmech a obě brzdí množení virů hepatitidy – žloutenky typu B (Inhibition of hepatitis B virus by an aqueous extract of Agrimonia eupatoria L. Kwon DH , Kwon HY , Kim HJ , Chang EJ , Kim MB , Yoon SK , Song EY , Yoon DY , Lee YH , Choi IS , Choi YK . Cell Biology Laboratory, Korea Research Institute of Bioscience and Biotechnology, Daejon 305-333, Republic of Korea. dhkwon@kribb.re.kr)

Obě rostliny spojuje i mírný anestetický účinek a obě zastavují krvácení.

Deviral můžete použít i do koupele pro vylepšení vzhledu pokožky a také abychom se cítili lépe, když máme depresivní nálady. V tom případě použijte do koupele 6 kapek Nervaminu a 2 kapsle Deviralu. Nebo 1–2 kapsle rozpuštěné ve vodě můžeme použít pro výplach dutiny, nosní, ústní a hrdla jako kloktadlo a při ekzémech a špatně se hojících bércových vředech. Na některá malá nehojící se místa na kůži ho lze použít i jako minizásyp.

Viry a byliny: Viry jsou velmi variabilní a nebezpečné. K šíření virů dochází mnoha způsoby a je prakticky nemožné zabránit jejich šíření. Byliny a jejich fytolátky nám napomáhají udržovat v těle vůči nim nepřátelské prostředí a blokují jejich množení v těle. Vědci u obou rostlin prokázali omezující vliv na RSV (respiratory syncitial virus) a viry hepatitidy B. Je pravděpodobné, že tyto historicky oblíbené a velmi používané byliny mají vliv na řadu dalších skupin virů. Mezi viry, které napadají více dýchací ústrojí, patří i tzv. ,,prasečí chřipka“. Posilňující kombinaci pro naše tělo vytvoříme 3x 2 kapslemi Deviralu a 3x 4 kapkami Astofresh a do třetice můžeme přidat výjimečné preparáty, jako jsou Sagradin, Vista clear, Gerocel kapsle a z čajů Achyrocline.

Alergie a přehnané alergické reakce

Jakákoli alergie je nepříjemná. J iž v padesátých letech bylo prokázáno, že pro vznik alergie v těle je potřebný zánět. Když pak přicházíme s nějakou látkou do styku častěji, vytvoříme si na ni alergickou reakci. Častými alergeny jsou těžké kovy, chemické látky, kravské mléko, červené maso a vzácněji i chlad a výjimečně i sluneční záření. Fytolátky z rostlin nám napomáhají latentní záněty v těle likvidovat a tím pomáhají tělu v boji proti vzniku alergiím.

Jakákoli alergie je nepříjemná. V tomto případě užíváme pro posílení a detoxikaci organismu Deviral ve větších dávkách – dospělí 3x 2 kapsle za den a děti od 6 let 2x 1, starší děti 2x 2 až 3x 2 kapsle. Detoxikace Deviralem a Vista clearem pomáhá při neadekvátních silných alergických reakcích . V každém případě při jakékoliv alergické reakci vyhledejte urychleně lékaře! Můžeme ještě přidat Astomin, který též obsahuje některé rostliny s antihistaminickým působením, a Supracid pro velký obsah kalcia. Alergií neustále přibývá, a tak jakákoli přírodní pomoc pro posílení organismu je velmi žádaná. U alergií musíme tělo posilovat někdy i půl roku nebo i déle, tělo se postupně zbavuje toxinů, až se alergie zcela utlumí a vymizí. Posilování rostlinami je delší, ale efektivní.

Deviral je bioinformační produkt pro hlubokou detoxikaci a čistotu těla.

2. Kuklík městský (Geum urbanum) : Ze stejného rodu růžovitých je i kuklík městský a má podobné využití. Obsahuje především hřebíčkovou silici s eugenolem, až 30 % tříslovin, žluté pryskyřičnaté barvivo, flavon, glykosidní hořčin gein, jenž se štěpí fermentem geasou na vonný eugenol, který má antiseptické, dezinfekční a mírně anestetické vlastnosti. Chuť má hořkou, stahující a při schnutí voní po hřebíčku. Má také účinek stahující a antidiaroický – zastavující krvácení. Používá se při vnitřním krvácení žaludku, střev a vaginy. První zmínky o něm máme od Plinia z jeho díla Přírodní historie z 13. století. Vychvaloval ho jako vynikající bylinu na plicní potíže. Od 16. století byl kuklík na čas zapomenut pro rozvoj klasické medicíny a nové výzkumy oblasti fototerapie, ve 21. století ji shledali jako rostlinu účinnou proti virům.

Svatá Hildegarda ji používala při plicních katarech, do koupelí při depresích a podobně jako řepík lékařský. Použ ívá se při zánětech jater, hepatitidách (žloutenkách), zejména typuB, herpetických infektech, zánětech dutiny ústní, žaludku, střev, a sliznic. Působí jako desinficiens, mírné anestetikum a aromatikum. Omezuje dráždivost hladkých svalů, a působí proti průjmům. Používá se při katarech horních cest dýchacích, horečkách, nechutenství a pro podporu pocení. Snižuje krevní tlak a používá se při křečích žaludku. Zevně při parodontóze, hemoroidech a kožních vyrážkách. Kuklíkové koupele jsou známé pro efektivní odstraňování depresí. Ve středověku se tradovalo: „Budeš-li mít v kapse kořen kuklíku městského, nechají tě ďáblové a jedovatá zvířata na pokoji.“ Toto rčení svědčí o popularitě této rostliny ve středověku.

3. Hřebíčkovec kořenný ( Syzigium aromaticum): Obsahuje zejména silici, kterou tvoří až z 88 % fenylpropanové deriváty eugenolu a jeho esteru eugenolacetátu, carvacrol, thymol, eugenol a cinnamaldehydemonoterpen alfa-pinen, seskviterpen beta-caryofylen, methylester kyseliny benzoové, salicylové, heptanol, nonanol, benzylalkohol a 2-fufurylalkohol.

Používá se jako koření a jeho největším dodavatelem v současné době je ostrov Zanzibar. Tradiční čínská medicína používá tuto rostlinu na zažívací potíže, průjem, kýlu, kroužkový lišej a k léčbě nejrůznějších plísní (Candida albicans), včetně plísní nohou. Brzdí množení herpesvirů a rezistentního Staphylococcus epidermis, Staphylococcus aureus, Helicobacter pylori, viru hepatitidy C, herpesviru HSV-1, HSV-2 a papilomaviru HPV. Používá se při zánětech a jako jeden z nejsilnějších antioxidantů. Vychytává volné radikály a zpomaluje stárnutí buněk. Antioxidanty pomáhají likvidovat v těle různá zánětlivá ložiska.

Ajurvédská medicína ji předepisuje na respirační a zažívací potíže. Středověká německá abatyše léčitelka Hildegarda z Bingenu ji přidávala do své směsi na dnu. Mnohé vědecké výzkumy prokázaly účinky na rozličné střevní parazity, kvasinky a bakterie a repelentní účinky na různý hmyz. Pomáhá uvolňovat hladké svalstvo trávicího ústrojí. Výzkumy také prokázaly antimutagenní a jistý antihistaminový účinek například při senné rýmě. Klasické léčivo zřejmě nenahradí, ale v nouzi by mohl posloužit. Neužívejte nikdy velké dávky čisté hřebíčkové silice vnitřně. Už i kávová lžička vám může způsobit vážnou otravu. Malé dávky silice tvoří běžně součást některých jídel, nápojů a zubních past. Hřebíčková silice se používá v zubním lékařství jako lokální anestetikum.

Co vše se může v těle narušit při disharmonii energie v meridiánu jater a žlučníku? Jaké problémy se mohou objevit?

Meridián jater – fyzické projevy energetické nerovnováhy a další potíže spojené s játry: alergie, ekzémy, onemocnění šlach, kloubů a vaziva, světloplachost, rozostřené vidění, suchost očí, pocity plnosti v podžebří, zvracení, zácpa, průjmy, poruchy trávení, zvýšená únava a nespavost. Otok šourku u mužů a podbřišku u žen, obličej je suchý a má barvu prachu. Měkké, slabé, křehké nehty, vlasy bez lesku.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: vztek, výbuchy zuřivosti, impulzivní projevy, podrážděnost, přecitlivělost na hluk, silné vůně a chuti, nadměrná sebekontrola, nevyrovnané chování a emoce, zvýšená frustrace, nepružnost myšlení, přepracovanost s neschopností uvolnit se, přílišné plány, pocit slabého sebeovládání.

Meridián žlučníku – fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolest pod pravým žeberním obloukem, kyčelních kloubů – první začíná bolet většinou pravý kyčel, dysfunkce žlučníku, žlučové kameny, hořkost v ústech. Když se češete, mohou vás bolet vlasové kořínky. Bolest vnějších koutků očí, hlavy, která se vyskytuje v oblasti ucha a vystřeluje směrem ke krčnípáteři, vysychání pokožky, zvadlá barva obličeje, povrchu chybí mastnota a vláha. Pocit horka stoupajícího po vnější straně lýtka a stehna. Dochází také k působení na stav kostí, i když tato funkce náleží ledvinám. Ztuhlost šíje a ramen, bolestivý otok v jamce nad klíční kostí a v podpaží, zánět uzlin v podpaží nebo na krku, samovolné pocení, nepohyblivost prstu vedle malíčku u nohy. rozpad

Psychické projevy energetické nerovnováhy: zvýšená pozornost vůči detailům – puntičkářství, časté vzdychání, nedostatek tvořivosti, nesamostatný úsudek, zamlžené myšlení, neschopnost praktického uskutečnění životních plánů, nadměrné přebírání zodpovědnosti, chronická nespokojenost, netrpělivost, ustavičná vznětlivost.

Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při:

virových infektech jater, hepatitidách, zejména chronické hepatitidě typu A, B a C, zánětlivých procesech, celkové detoxikaci a celkové vyčerpanosti.

Pro podrobnější studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz

Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou prevencí předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

Použití, princip harmonizace těla a reverze

Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně svoje tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapsli, nebo i 1x jednu kapsli denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.