Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. Elixír MÓKŠA
  3. ELIXÍR MOKŠA/MOKSHA na zpracování emočních konfliktů a s tím souvisejícich onemocnění

ELIXÍR MOKŠA/MOKSHA na zpracování emočních konfliktů a s tím souvisejícich onemocnění

Upozornění. chraňte před zářením z mobil. telefonů, PC aj. elektrospotřebičů

ELIXÍR MOKŠA na zpracování emočních konfliktů a s tím souvisejícich onemocnění V jediném přípravku je skrytý  informační otisk na řešení všech 64 živ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
795 Kč
ks
Číslo produktu:06931
Kompletní specifikace

ELIXÍR MOKŠA na zpracování emočních konfliktů a s tím souvisejícich onemocnění

V jediném přípravku je skrytý  informační otisk na řešení všech 64 životních situací (JI KING, I-ting, Kniha proměn).

Vytvořeno Maďarským onkologem, gynekologem a jeho manželkou.

Vybrané esence květin a stromů obsahující informaci na řešení emočních konfliktů (pocházejících z 64 životních situací)

byly homeopaticky potencované na velmi vysokém stupni

Zkušenosti s jeho užívaním  přinášejí   překvapivé a trvalé řešení nemocí a psychických poruch nejrůznějšího druhu.

Zároveň působí  na člověka harmonizačně a je skvělou prevencí!

Užívání přináší individuální zkušenosti v podobě hlubšího spánku, zvýšené životní  energie, živější sny jako zdroj emocionální ventilace, úpravu trávení, navýšení vylučování za účelem očisty, duševní klid, sebevědomí, bytí  v prítomnosti i v  hektické době, jasnou mysl,hlubší přijetí  toho, CO JE.

Navýšená tělesná vibrační úroveň  má za následek postupné čištění  emočních bloků.

V jedné lahvičce preparátu Elixír Mokša je informační odpověď na všechny typy  konfliktů.

A to bez vedlejších účinků.

Logicky když se kapky v čase  zpětně   dostanou k okamžiku vzniku konfliktu, tak ho vtáhnou do vědomí a vyčistí ho. Tehdy se mohou se objevit dočasné projevy detoxikace, což není nic nového v kontextu informační medicíny.

Úplně první reakce po pár dnech užívání jsou následující: velmi živé sny o vlastních strachách, které ráno v míru necháme odejít.

Velmi hluboký a energií nabíjející spánek, zkrácený spánek a svěžest.

Duševní klid.

Bytí v přítomnosti -  neřešení minulosti ani budoucnosti, ale bytí tady a teď.

Více energie.

Upraví se trávení.

Mentální očista.

Lidé časem referují o zlepšení své finanční situace, mezilidských vztahů, zanechání alkoholismu apod.

Zvýšená vibrační úroveň přináší logicky skrze zákon přitažlivosti to podobné .... hojnost, mír atd.

Elixír Mokša je to „medicína“ pro trpělivé ale i pro lenivce, kteří nic nechtějí "jen si nakapat a neřešit".

Vynikající je elixír při chronických problémech, ale i při rakovině, psychických poruchách, panickém strachu atd.

Zkrátka není onemocnění, kde se to nedá využít a navíc vše v 1 výrobku!

Tělo si vybere z informací ty, které právě potřebuje a v posloupnosti, jak je to nutné!

Co se týká dávkování, je velmi individuální - od dávky např. 2 x denně 1 kapku až po cca 3 - 5 x deně 5 - 8 kapek.

V akutních případech (např. strach ze zkoušky, ze zubaře) se doporučuje nakapat do sklenice s vodou 10 - 15 kapek předem.

Obecně u akutních stavů vychází dávka vyšší, u dlouhodobějších či chronických potíží jde o jemné nižší dávky a delší období užívání. Při užívání Mókši byste se měli cítit komfortně, jejím cílem je vylaďovat.

Dávkování je možno řídit si individuálně (pocitově, intuicí), vytestovat aktuální dávku i dobu užívání např. kyvadlem, kineziologickým testem ap.. Případně je možno konzultovat užívání v našem e-shopu.

Je možné potírat nemocná místa vnějšně (několik kapek Mókši do trochy vody) - působí na uvolnění emočních vzorců z buněk v nemocné oblasti těla.

UŽÍVÁNÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Upozornění: Mokša není náhražkou medicinální léčby, a přestože někdy dochází k vymizení chorob i psychických potíží, pro vysazení naordinovaných léků se poraďte s vaším ošetřujícím lékařem!

Mokša se může užívat s jakýmko-li fyzickým preparátem (léky, byliny apod.) aniž by došlo k vzájemnému ovlivňování proto, že Mokša pracuje na bázi energeticko-informační, tedy v jiných rovinách než jsou fyzické preparáty. Naopak, pokud mají léky vedlejší účinky, tyto Mokša může eliminovat.

Doporučujeme začít Mokšu užívat po menších dávkách a postupně přidávat.

Každý člověk je individuální a různě citlivý na její účinky a není žádoucí zhoršení stavu (jako to bývá u homeopatik nebo bylinné kúry).

U citlivějších jedinců je lépe začít dávkování 1-3 kapky ráno a večer do skleničky s vodou a 3-4 dny sledovat změny. Mělo by dojít ke zklidnění psychiky a zlepšení nálady, lepšímu pocitu po těle.

Pokud si nevšimnete žádné změny, pak přidejte dávkování o 1- 2 kapky ráno a večer a postupně zvyšujte na dávku, která vám vyhovuje nejlépe. Celkové dávkování by se mělo pohybovat v rozmezí 5-7 kapek 2 - 3x denně. Ve stresové zátěži, při depresích, nehodě, náhlém onemocnění se může až max. dávkování 3 x 10 kapek, nemělo by ale dojít ke zhoršení stavu.

Co dělat při zhoršení stavu:

Jestliže by došlo ke zhoršení např. větším bolestem hlavy, které během jednoho dne nemizí, ke zhoršení nálady, více deprese, strachů, návaly vzteku apod., pak je dávkování moc silné a dochází k větší detoxikaci těla a k většímu čištění bloků z podvědomí, než je osoba schopná zvládnout, pak je třeba dávkování snížit!

Takže vyzkoušejte s jakými dávkami se budete cítit nejlépe. Výrazná trvalá změna by se měla dostavit po 3-5 lahvičkách Mokši a to na všech úrovních psychiky i fyzického těla, jsou ale i lidé, kteří cítí úlevu hned od první lahvičky.

TIP 1: Je dobré si před začátkem užívání sepsat všechny potíže jak zdravotní tak psychické, případně opakující se nepříjemné životní situace, abyste měli srovnání po 3-5 měsících užívání, co se změnilo.

TIP 2: Mokšu lze spolu s vnitřním užíváním také použít z vnějšku na potírání části těla, kde je problém. Takto více zaměříte účinky k žádoucímu místu. Např. mizí bradavice, bolest v místě se utišuje, splaskávají otoky, léčí se záněty, po spálenině, úrazu nebo řezné ráně (nedávat do otevřené rány!, kvůli obsahu vit. C by pálila) se vše rychleji hojí.

Cílem užívání Mokši tedy není provést co nejrychleji očistu (těla, mysli, podvědomí) i za cenu, že je člověku zle (to je stresující a tělo se neuzdravuje tak rychle), ale naopak cílem je přivést mysl, tělo a energii v těle do harmonie, aby mohlo dojít k uzdravení na všech úrovních co nejefektivněji.

UŽÍVÁNÍ PŘI VYPJATÝCH SITUACÍCH A NÁHLÉM STRESU:

Při větších psychických zátěžích (např.rozvod, změna zaměstnání...atd.), při náhlém nečekaném stresu (např. nehoda, náhlý odchod blízkého člověka, očekávané nepříjemné jednání...atd.) se doporučuje po tuto dobu dávkování navýšit na 3x denně 10 kapek. Mokša vám pomůže v těchto chvílích, abyste situaci zvládali s nadhledem a celkově se cítili vnitřně silnější. A pokud jste běžně používali menší dávkování, po zklidnění situace se opět vraťte k dávkování menšímu tak, abyste byli stále v harmonii. 

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz