Novinky
02.01.2019
ŠAMANSKÉ ESENCE
Vonné květinové a šamanské esence z Amazonie - pro harmonizaci, posílení pozitivní energie a očistu od negativních vlivů jsou vhodné pro vnější p... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. Elixír MÓKŠA, Hvězdné esence
  3. ESENCE DIVOKÝCH ZVÍŘAT

Elixír MÓKŠA, Hvězdné esence / ESENCE DIVOKÝCH ZVÍŘAT

Esence pro léčení vnitřního dítěte - esence zvířecích mláďat

jemné prostředky pro transformaci

Esence zvířat pomáhají prohlubovat vztah s sebou a se svým světem. Tyto vibrační esence jsou přirozené energetické prostředky, které se vyrábějí během ceremoniálního procesu ve Virginii. Tento ceremoniální proces zahrnuje naladění a vyvolání ducha zvířete. Výsledná kapalina obsahuje vibrační otisk a energii zvířete, ale neobsahuje žádné části zvířete. Při tvorbě těchto esencí nejsou zvířata chytána ani jim není žádným způsobem ubližováno.

Zvířecí esence nás hluboce spojují se silou a uzdravováním od velkolepých tvorů, s nimiž sdílíme tuto planetu. Neuvěřitelně uzemňují, spojují nás s naším tělem, se silou zvířat a s majestátností a energií, kterou přináší. 

Při šamanské práci poskytují neocenitelný nástroj pro ceremoniální procesy a přímé spojení se silovým zvířetem. Při léčebné práci nás spojují s naší vrozenou moudrostí, silou a duchem.

Zvířecí esence jsou léčebné nástroje, které nám pomáhají dotýkat se hlubokých, divokých a zázračných míst uvnitř sebe a napravit emocionální rány, které se staly beznadějnými. Esence nám mohou také hluboce pomoci v našem duchovním růstu a rozvoji. Zvířata se nabízejí s láskou a moudrostí, která je nekonečná, divoká a svobodná. Stačí, abychom otevřeli své srdce, abychom přijali to, co jsou ochotni nám poskytnout tak štědře: radost, která přichází s poznáváním sebe sama jako neoddělitelné součásti celku Stvoření.

Tyto esence jsou přínosné jak pro děti tak i dospělé.  Jsou vhodné pro děti, které nemají naplněné některé z jejich nejzákladnějších potřeb, a jsou stejně přínosné pro dospělé, jejichž nejhlubší vnitřní potřeby nebyly naplněny v dětství a nyní se potýkají s určitým pocitem deficitu v dospělosti.

Ale i těm, kdož měli naplněny základní potřeby v dětství přináší tyto esence podpůrné dary, které mohou posílit a prohlubovat pozitivní pocity jako je např. pocit sounáležitosti, bezpečí, nevinnosti, sebevědomí a sebeuvědomění. 

Tyto nádherné esence nabízíme v "dávkovací lahvičce" s kapátkem namíchané z koncentrátu (objem lahvičky 60 ml)  pro běžné užití - při běžném dávkování tato dávka vydrží 6 - 8 týdnů.

Jde o esence připravené z koncentrátu a určené k okamžitému použití (lahvička obsahuje 12 kapek energetické esence z koncentrátu, 3 kapky alkoholu, 55 ml pramenité vody)

Skladování: skladujte mimo sluneční záření, mimo přímý kontakt s mobilním telefonem, PC apod.

Záruční lhůta je cca 2 měsíce, pro delší uchování můžete konzervovat přidáním dalšího alkoholu. Po nakapání lahvičku ihned uzavřete, aby nedošlo k energetické či fyzické kontaminaci esence.

Pouze pro zevní použití. Esenci můžete použít na potírání částí těla – např. na čelo, na srdeční čakru, temeno hlavy, chodidla nebo zcela intuitivně. Lze přidat také do koupele nebo do masážního oleje.

Můžete aplikovat také z lahvičky s postřikovačem do prostoru nebo do energetického obalu těla (aury).

 

 

 

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.