Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. GEROCEL Buňky mozek srdce játra krev CNS

GEROCEL Buňky mozek srdce játra krev CNS

Buňky – mozek – srdce – játra – cévy – ledviny – krev – CNS – nejvyšší energetika, obranyschopnost organismu, DNA, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Gerocel - kapky je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a v... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:06556
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • GEROCEL Buňky mozek srdce játra krev CNS
  GEROCEL Buňky mozek srdce játra krev CNS
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Gerocel - kapky je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián řídící, tří zářičů, žaludku, sleziny, srdce, osrdečníku, tenkého střeva, ledvin, močového měchýře, tlustého střeva, plic, jater a žlučníku.

Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a částech těla.

Buňky – mozek – srdce – játra – cévy – ledviny – krev – CNS – nejvyšší energetika, obranyschopnost organismu, DNA, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Z energetických center má vztah ke čtvrté a sedmé čakře.

Gerocel byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

PROČ PRÁVĚ GEROCEL ?

Vyzkoušejte si to, co užívali faraoni starého egypta! Nigella sativa nebo-li černý kmín, egyptský zázrak, rostlina která se právem nazývala všelékem. Faraoni ji používali při bakteriálních a virových infektech, plísních a rozličných parazitech, křečích, psychických potížích a jako ochranu proti mnohým toxickým látkám. Bylina, která přinášela po staletí nadějí na lepší a kvalitnější život byla uctívána samotnými faraony.

CHRONICKÝ ZÁNĚT V TĚLE JAKO POSLEDNÍ AVÍZO PŘED ÚPADKEM:

Rozhodně by nikdo neměl podceňovat vznik chronického zánětu v těle. V jeho pozadí se může po nějakém čase následně rozvinout daleko horší onemocnění, od alergie, diabetu až po rakovinu. Například: trpíte-li stále zvýšenou teplotou, věnujte svému tělu podrobnější vyšetření. Vypadá to sice banálně, ale vždy to má hlubší podtext. Tělo je unaveno a zaneseno z větší části toxiny a musíte je z těla odstranit! Záleží také na tenkém střevě. Komu správně pracuje má ze 60 % podpořenou obranyschopnost organismu. Komplexnost podpory správné krvetvorby pomocí fytoterapie, cílená a hluboká detoxikace z různých pozic a podpora energie v meridiánech urychlují samoregenerační procesy těla. Díky tomu se náš složitý ochranný systém maximálně zaktivuje a získá energii. Kdo má energii, má všechno!

Odbourejte stres ze svého života! Je jedním z faktorů který přispívá ke vzniku onkologických onemocnění a snížené obranyschopnosti organismu. Podkopává to nejcenější co máme – naše zdraví!

AKTIVNÍ OCHRANA TĚLA:

Až budete potřebovat něco špičkového, co by mělo zlepšit vaši ochranu těla před
úpadkem a celkovým chřadnutím, tak určitě vzpomeňte na Gerocel kapky. Patří
mezi mistrovskou kompozici bioinformací a rostlin, kterou si každý sám může přehrát na svém těle tak, že jej začne užívat. Jeho fytolátky mají širokospektrální ochranné účinky, které nás velmi rychle navrátí do rovnovážného stavu.

Když se podíváme na složení, obsahuje zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků. Na prvním místě je to černucha setá, kterou měl i faraon Tutanchámon v hrobce. Na poslední cestu faraona se dávaly jen potřebné a užitečné věci a tak i tato rostlina byla ve Starém Egyptě velmi ceněna pro své účinky. Faraon musel dostat to nejlepší. V arabských zemích se tradují slova Mohameda proroka, který řekl, že tato rostlina léčí vše kromě mrtvých. A když se podíváte na všechny možné laboratorní testy, kde všude byla úspěšná, nenechá nikoho na pochybách, že se jedná opravdu o panacea – všelék.

Přečtěte si vše o tomto zázraku přírody a dalších specialitách v následující pasáži. Jsou to vše výsledky laboratorních testů a až se zdá neuvěřitelné, že takové rostliny vůbec existují.

Gerocel kapky patří mezi excelentní přípravky s vysokým energetickým působením na buňky a celkovou detoxikaci těla. Když si nevíte rady, jaký preparát užívat jako první můžete si vybrat Intocel nebo Gerocel kapky. Zharmonizují vám všechny důležité meridiány

ROSTLINY JSOU POSLOVÉ ŽIVOTA:

1) Černucha setá (Nigella sativa): obsahuje alkaloidy, saponin melanthin, thimoquinon, silice, třísloviny a nigellin. Má protirakovinné, antileukemické, antibakteriální (Stafylococcus aureus), antimikrobiální, antivirové (CMV – cytomegalovirus), antimykotické (Trichophyton interdigitale, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum a Microsporum canis). Vypuzuje celou řadu parazitů z těla např. Schistosoma mansoni. Nigella svým širokým spektrem účinků aspiruje na název všehojivá. Rostlina překvapila dalšími účinky – protisrážlivé, fibrinolytické, kardioprotektivní, chemoprotektivní, nefroprotektivní, hepatoprotektivní, gastroprotektivní, cytoprotektivní. Ochraňuje celou řadu orgánů před působením různých chemických látek – buňky, ledviny, játra, CNS, žaludek, srdce, mozek, míchu a dalších orgány. Dále byly laboratorně prokázány účinky antiepileptické, radioprotektivní, antimutagenní, protizánětlivé, analgetické, antialergické, antihistaminické, imunostimulační, bronchodilatační, antiastmatické, antidiabetické, antioxidační, spasmolytické a protikřečové. Používá se s úspěchem při diabetu, diabetické neuropatii, nadýmání, bolestivé menstruaci, uvolňuje křeče hladkého svalstva, snižuje hladinu LDL cholesterolu, povzbuzuje laktaci, revmatoidní artritidě, vysokém tlaku, bolestech žaludku, průjmech, zlepšuje vykašlávání při zánětech průdušek a horních cest dýchacích a rozrušuje ledvinové a žlučníkové kameny. Působí v těle proti negativnímu vlivu olova a kadmia. Podporuje apoptosu – (sebedestrukci) rakovinných buněk.


2) Maytenus ilicifolia:
obsahuje celou řadu fytohormonů, maytenin, maytansin, phenoldienony, pristimerin, a další aktivní látky. Maytenus má tonizační, afrodiziakální, relaxační, analgetické, detoxikační, antioxidační, diuretické, stahující, desinfekční, antibiotické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiulcerózní, protirakovinné, antileukemické, antiarthritické, antirevmatické, kotraceptivní, vasodilatační, estrogenní, laxativní, protizánětlivé a imunostimulační účinky. Snižuje množení mnoha typů rakovinných buněk a Staphylococcus aureus – zlatého stafylokoka. Používá se při rakovině pokožky, střev, prostaty, leukémie a dalších typů onkologického onemocnění. Snižuje
četnost přechodových návalů. Patří mezi zcela unikátní rostliny se širokým spektrem působení.


3) Withania somnifera:
obsahuje alkaloidy, cuscohygrin, anahygrin, tropan, pseudotropin, anaferin, withanin, withasominin, somniferin, fytosteroidy tzv. withanolidy, aminokyseliny, kyselina withaniolová, enzymy způsobující srážení mléka, velké množství glykosidů a dalších látek. Působí antibioticky, afrodiziakálně, tonizačně, diureticky, silně sedativně a čistí krev. Používá se při neplodnosti, impotenci, rakovině, ztrátách paměti, nervovém vyčerpání, nespavosti, bronchitidě, astmatu, otocích, revmatismu, rekonvalescenci, chronických chorobách, stresu, skleróze multiplex, nemocech nervů a reprodukční soustavy. Podporuje obranyschopnost organismu a jeho omlazení. Withanolidy vykazují při anemii stimulační účinek na kostní dřeň a množení bílých krvinek a sekreci některých enzymů. Má antivirový a antibakteriální účinek zvláště na některé kmeny grampozitivních bakterií.

4) Selaginnella doederleinii : obsahuje alkaloidy, lignany, (-)-lirioresinol A,B, (+)- wikstromol, amentoflavon, a další látky. Má antimutagenní účinek – ochraňuje DNA buněk. Ochraňuje játra a byl u ní prokázán  protirakovinný účinek. Současně s použitím chemoterapie vykazovala v jedné čínské studii vyšší účinek proti rakovinným buňkám. Dále se užívá při cirhóze jater, rakovině nosu, krku, plic a jater.


5) Achyrocline satureioides: obsahuje flavonoidy, sequiterpeny, monoterpeny,
polysacharidy a organické kyseliny – kyselinu rozmarýnovou. Má antimikrobiální, antivirové, antioxidační, spasmolytické, sedativní, analgetické, relaxační, tonizační, afrodiziakální a protinádorové účinky, zejména při rakovině
lymfatického systému. Používá se při chřipkách, ledvinových kamenech, revmatizmu,artróze, astmatu, epilepsii, menstruačních bolestech a kolikách.


6) Mochyně (Physalis angulata):
obsahuje withanolidy, withangulantin, physanolid A, physaliny B,D,F,G, polysacharidy, glykosid icariin a noricariin. Inhibuje Staf. aureus, Candida albicans, E. coli, N. gonorrhoeae, (CHCl3 suchý extrakt) – rezistentní kmeny Mycobacterium tuberculosis. Vynikající rostlina
s protirakovinným působením (leukemie a další typy). Podporuje periférní prokrvení a používá se jako afrodiziakum. Dále při snížené obranyschopnosti, neplodnosti, molusce, revmatu, atritidě, bolestech v kříži, zánětech, kašli, bronchitidě, astmatu, zeleném zákalu, vysokém krevním tlaku a k tonizaci ledvin.


7) Pornatka kokosová (Pória cocos): obsahuje kyselinu eburikovou, pinikolovou,
pachymovou a tumulusovou. Používá se při bušení srdce, hypertenzi, poruchách trávení, jako antiemetikum, nespavosti, otocích, nadýmání, průjmech, hučení v uších – tinitu, palpitacích, úzkosti, depresích, zapomnětlivosti a při onkologickém onemocnění. Podporuje apoptosu rakovinných buněk. Posiluje činnost sleziny, CNS, žaludku, má antioxidační, protizánětlivé účinky, snižuje agregaci krevních
destiček a vysokou hladinu LDL cholesterolu.


8) Lapačo červené (Tabebuia impetiginosa): obsahuje antrachinony, lapachol, beta sitosterol a další látky. Má laxativní, analgetické, protizánětlivé, imunostimulační, protirakovinné, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické a antiparazitické účinky. Používá se při leukémii a jiných onkologických onemocněních, hormonálních potížích, plísni candidě albicans, migrénách, roztroušené skleróze, prostatě, syfilisu, malárii, parazitech v těle – Schistosoma, Trypansoma, bolestech kloubů, artritidě a impetigu. Zlepšuje obranyschopnost těla, snižuje vstřebávání glukózy, stimuluje činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky. Harmonizuje hormonální systém, podporuje krvetvorbu, desenzibilizuje organismus, má antioxidační, antivirové a protinádorové účinky. Snižuje třes při parkinsonismu. Omezuje množení bakterií typu Brucela, polia viru, herpes simplex viru 1 a 2 a různé původce chřipek.


9) Kurkuma zedoaria (Curcuma zedoaria): obsahuje zederon, zedoaron, furanodien, curzeren, curcumin a jeho deriváty, modrý pigment, silici, terpenoidní sloučeniny, minerální sole a další látky. Inhibuje Staf. Aureus, Beta hemol. Streptoc., Salmonella typhi. Používá se při bolestech, rakovině mozku, depresích, plísních, vysokém tlaku, cholesterolu, artritidě, onemocnění ledvin, plic, střev, žaludku, jater – podporuje vylučování žlučových kyselin, jako stimulans a detoxikans, a má neuroprotektivní účinky. Kurkumin podporuje apoptosu rakovinných buněk.


10) Kočičí dráp (Uncaria tomentosa): obsahuje alkaloidy rhynchophyllin, hirsutin
a mitraphyllin, které mají vliv na snížení vysokého krevního tlaku. Dále obsahuje
glykosidy a beta sitosterol. Má antiseptické, protizánětlivé a protinádorové účinky. Snižuje srážlivost krve a je vynikajícím antioxidantem a imunostimulantem. Používá se při astmatu, artróze, revmatizmu, žaludečních vředech, vysokém cholesterolu v krvi, mrtvici, infarktu, otravách toxiny, viru HIV, parazitech, zánětech střev a zažívacího ústrojí.


11) Anona ostnitá (Annona muricata): obsahuje alkaloidy, squamocin, iriodenin,
muricatalicin, potlačuje množení celé řady parazitů včetně leishmaniázy. Výrazně omezuje riziko vzniku adenokarcinomu, diabetu, eliminuje množení různých virů (HIV), herpes simplex, bakterií a plísní. Celkově má sedativní účinek a pozitivně působí při parkinsonismu.


12) Kyselina fumarová (C4H4O4): Používá se při kyselosti organismu, ekzémech, rakovině jater, střev a jiných typů onkologického onemocnění, ekzémech a psoriáze. Nedostatek kyseliny fumarové vede ke kumulaci metabolických meziproduktů a předpokládá se, že tyto jsou zodpovědné za kožní poškození u pacientů trpících lupenkou.

CO VŠE SE MŮŽE V TĚLE NARUŠIT PŘI DISHARMONII ENERGIE V MERIDIÁNU ŘÍDÍCÍM, SRDCE, OSRDEČNÍKU A TŘECH ZÁŘIČŮ? JAKÉ PROBLÉMY SE MOHOU OBJEVIT?

Meridián řídící - fyzické projevy energetické nerovnováhy: Centrální nervový systém, psychika, nervové poruchy, neurastenie, migréna, závratě, křečovité záchvaty epileptické povahy, bolesti vystřelující z podbřišku nahoru až k srdci, zadržování moče, pomočování, enuréza, sucho v krku, neplodnost, páteř se napružuje (v křeči) a prohýbá se dozadu, křečovité ztuhnutí páteře a mdloby. Člověk se nemůže vymočit, ani jít na stolici a mívá kýlu. Mravenčení končetin, revmatické kloubní potíže, spasmy a křeče svalů končetin, ztuhlost a bolest obratlů, nedostatek vitality, sexuální poruchy, impotence, frigidita, menstruační potíže, bolesti zad, stavy vyčerpanosti, hemoroidy.


Co je pod jeho vlivem: páteř.


Psychické projevy energetické nerovnováhy:
melancholie, nedostatek tvořivosti, nesamostatný úsudek, nejasné myšlení, zvýšené rozčilení, neschopnost prakticky uskutečňovat životní plány, zvýšená pozornost vůči detailům, pocity nadměrné zodpovědnosti.


Meridián srdce a osrdečníku – fyzické projevy energetické nerovnováhy: bušení srdce, srdeční arytmie, bolesti srdce a v hrudním koši, nespavost, závratě, sucho v ústech a krku, ztráta řeči, bolesti v lokti a šlach v místech průběhu dráhy, pocit pálení v dlaních a natahování se chladu po vnitřku předloktí, otékání v podpaží, vystřelující bolesti od srdce do ruky směrem k malíčku.


Psychické projevy energetické nerovnováhy:
duševní neklid, poruchy paměti, nespavost, děsivé noční sny, upovídanost, při plnosti meridiánu osrdečníku nezadržitelný bláznivý smích, šílenství, při prázdnotě chorobný smutek.


Meridián tří zářičů – fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolestivé záněty krku, hučení v uších, otoky očí, na tvářích a za ušima, vnější straně ramen, nepohyblivost prsteníku, bolesti zubů, pomočování a jiné poruchy močení, vodnatelné opuchliny, neschopnost ohnout loket, křečovité zkroucení jazyka a bolesti v průběhu dráhy tří zářičů.


Psychické projevy energetické nerovnováhy: přílišná starostlivost o sebe a blízké, nedostatek vstřícnosti.


Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při: špatné krvetvorbě, nedostatku bílých krvinek, poruchách kostní dřeně, leukémii, některých onkologických onemocnění, astmatu, různých spazmech a křečích (např. i v období menstruace), bolestí hlavy, migrénách, celkové detoxikaci a samoregeneraci těla, omezení rizika vzniku poruch paměti, CNS, snížené funkce mozku, stresu, stařecké senility, mrtvici, infarktu, epilepsii, periférním prokrvení, diabetu, hypertenzi, kornatění cév, aterosklerózy, zvýšené hladině cholesterolu v krvi, zánětech, plísních, virózách, bakteriích, infektech, angině pektoris, kinetóze, tvorbě volných radikálů, které poškozují buňky a urychlují stárnutí, ekzémů, psoriáze, zažívacích potížích, hormonálních poruchách, diabetu, ledvinových a žlučníkových kamenech, snížené obranyschopnosti, syndromu studených rukou a nohou, nadýmání a celkové vyčerpanosti.


Upozornění: některé fytolátky z rostlin snižují srážlivost krve. Osoby s hemofílií a ti, kteří užívají nějaké léky na ředění krve, poraďte se svým lékařem o možných interakcích.


Chuť dotváří speciální komplex éterických silic s pozitivními účinky pro posílení a detoxikaci těla. Silice působí antimykoticky, antivirově a antibakteriálně. Podporují činnost srdce, krvetvorby a harmonizují CNS.

Pro podrobnější studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz
Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

POUŽITÍ, PRINCIP HARMONIZACE TĚLA A REVERZE:


Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce, a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle
regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně svoje tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organizmu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organizmu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.
V některých případech postačí k regneraci 1 balení, tj. Měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

 

 
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.