Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. INTOCEL kapsle - vyčerpání, imunita, trávení

INTOCEL kapsle - vyčerpání, imunita, trávení

Bioinformační a detoxikační doplněk stravy Intocel s vysokým obsahem antioxidantů podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, regeneraci a ochran... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
774 Kč
ks
Číslo produktu:2511
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • INTOCEL kapsle - vyčerpání, imunita, trávení
  INTOCEL kapsle - vyčerpání, imunita, trávení
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  774 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Bioinformační a detoxikační doplněk stravy Intocel s vysokým obsahem antioxidantů podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, regeneraci a ochranu buněk. Intocel kapsle jsou produktem číslo jedna při všech metabolických poruchách.

Kdy Intocel pomáhá:

 • posiluje organismus při vyčerpanosti a nedostatku energie,
 • harmonizuje činnost žaludku,
 • má příznivý vliv na trávící ústrojí,
 • podporuje činnost střev.

Produkt Intocel obsahuje:

 • Humát draselný - obsahuje velké množství draslíku, který snižuje krevní tlak a tím i riziko srdečních onemocnění a mozkových příhod. Pomáhá odstraňovat z těla škodlivé látky a toxické zplodiny metabolismu.
 • Croton lechleri - latex - inhibuje viry parainfluenzy, Helicobacter pylori, chřipkového viru A, cytomegalovirus murine, viry hepatitidy A, B, inhibuje grampozitivní bakterie, omezuje množení viru HIV, dermatofytické plísně a velmi účinně virus herpes simplex. Eliminuje riziko vzniku rakoviny, zastavuje krvácení, průjmy, urychluje hojení tkání, podporuje obranyschopnost organismu a tiší bolest.
 • Len setý (Linum usitatisissimum): omezuje riziko vzniku bolesti, osteoporózy, rakoviny prostaty, ekzémů, upravuje činnost střev, zácpy, působí laxativně, podporuje odkašlávání a pozitivně působí při různých vředech, abscesech a ekzémech.
 • Ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum): omezuje riziko vzniku rakoviny prostaty, zabraňuje množení respiračních syncytiálních virů, parainfluenzy, herpes simplex typ 1 a podporuje činnost ochranného systému těla.
 • Korkovník amurský (Phelodendron amurense): inhibuje množení Trypanosoma cruzi. Staví průjmy, relaxuje CNS, zlepšuje ochablost a bolesti kloubů, meningitidu, hemoroidy, žloutenku a cirhózu jater, infekty močových cest, výtok z pochvy a zevně se užívá na popáleniny, omrzliny, ekzémy a záněty kůže. Podporuje obranyschopnost organismu a má široké spektrum účinků na různé typy bakterií, parazitů, mikrobů a plísní (candida albicans, glabrata, parapsilosis, krusei).
 • Boryt barvířský (Isatis tinctoria), čínsky (Da QYng Ye): omezuje množení mikrobů zejména u salmonella typhi, neisseria meningitidis a leptospirózy. Pozitivně ovlivňuje činnost plic, srdce a žaludku. Omezuje riziko vzniku encefalitidy B, respiračních infektů, influenzy, hepatitid, bolestí různého typu, akutní disenterie, gastroenteritidy, inhibuje replikaci DNA rakovinných buněk a upravuje krevní tlak.
 • Baphicacanthus cusia, čínsky (Ban lán gin): omezuje množení u Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Salmonella typhi a Salmonella enteritidis, herpes simplex, virů hepatitid, hemolitického streptokoka, viry influenzy a ty, které mají vztah k zánětu mozkových blan. Byl pozorován antileukemický efekt a příznivý vliv na činnost jater, žaludku a plic.
 • Anona ostnitá (Annona muricata): potlačuje množení celé řady parazitů včetně leishmaniázy. Výrazně omezuje riziko vzniku adenokarcinomu, diabetu, eliminuje množení různých virů (HIV), herpes simplex, bakterií a plísní. Celkově má sedativní účinek a pozitivně působí při parkinsonismu.
 • Maytenus macrocarpa: cytotoxicky působící na rakovinné buňky IC50. Velmi dobře působí při artritidě, revmatismu, bolestech v kříži, svalů, menstruačních bolestech, leishmaniáze a podporuje ochranný systém organismu a krvetvorbu. Má velmi dobré antibakteriální, antivirové a antiparazitické působení.
 • Dub letní (Quercus robur): působí protizánětlivě, zastavuje krvácení a používá se při žaludečním a střevním kataru. Omezuje množení buněk leukemie L 1210 a užíval se jako protijed při nadýchání acetonu, otravách alkaloidy a solemi kovů. Eliminuje riziko vzniku různých zánětů a brání zpětné intoxikaci organismu.
 • Rdesno hadí kořen (Bistorta major): omezuje množení herpes virů. Sráží bílkoviny na sliznicích, eliminuje riziko poškození organismu při požití jedovatých látek bílkovinného charakteru, snižuje krevní tlak, tiší bolest, je účinný při zánětech střev a sliznic, kyselina elagová napomáhá zastavení krvácení. Kořen se používal jako protijed a též se doporučoval na rány po uštknutí zmijí.
 • Krvavec toten (Sanguisorba officinalis): omezuje množení Staphylococcus aureus, beta-hemolitického streptokoka, Streptococcus pneumoniae a Psaeudomonas aeruginosa, dále některých dermatomykóz, buněk leukémie L 1210 a některé typy asijských chřipek. Působí proti průjmům, zánětu dásní, žaludku a střev, zastavuje krvácení různého typu, z nosu, dělohy a jiné, urychluje hojení vředů, zánětů cév a ran. Působí antisepticky, antibakteriálně a velmi dobře eliminuje ve střevech parazitující červy a prvoky. Snižuje hladinu cukru v krevním séru, podporuje hojení popálenin, ekzémů a jiných kožních problémů. Pozitivně ovlivňuje činnost jater, tlustého střeva a žaludku.
 • Kadidlovník pravý (Boswelia sacra): omezuje množení celé řady virů, například hepatitidy C, gram pozitivních a gram negativních bakterií a plísní. Pozitivně působí na bolest kloubů při polyartritidě, artrózách a zlepšuje činnost srdce, jater a sleziny. Účinné látky pryskyřice zpomalují růst různých typů nádorů, leukémie HL-60, melanomu, napomáhají pozitivně při astma bronchiale, kolitidě, Crohnově chorobě, různých zánětlivých stavech a podporují obranyschopnost organismu.
 • Myrhovník abescínský (Commiphora abyssinica): snižuje hladinu HDL cholesterolu v krvi a brání jeho usazování v cévách. Eliminuje množení různých druhů plísní a příznivě ovlivňuje hormonální systém. Zmenšuje otoky, tiší bolest, zejména u menstruací, a rozpouští sraženou krev. Urychluje hojení chronických nehojících se boláků a hemoroidů. Příznivě ovlivňuje činnost jater, žaludku a střev.
 • Anona ostnitá (Annona muricata): výrazně omezuje riziko vzniku adenokarcinomu, diabetu, eliminuje množení různých virů (HIV), herpes simplex, bakterií a plísní. Celkově má sedativní účinek a pozitivně působí při parkinsonismu.
 • Ostropestřec mariánský (Sylibum marianum): působí na ochranu jaterních buněk při intoxikaci průmyslovými škodlivinami, léky, muchomůrkou červenou. Podporuje tvorbu žluči, napomáhá snižovat horečku, regeneruje játra a žlučník, cévy a klouby.
Složení:

humát draselný, dračí krev (Croton lechleri, latex), len setý (Linum usitatisissimum), ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum), korkovník amurský (Phelodendron amurense), boryt barvířský (Isatis tinctoria), Baphicacanthus cusia, Maytenus macrocarpa, dub letní (Quercus robur), anona ostnitá (Annona muricata), rdesno hadí kořen (Bistorta major), krvavec toten (Snaguisorba officinalis), kadidlovník pravý (Boswelia sacra), myrhovník abescínský (Commiphora abyssinica), ostropestřec mariánský (Sylibum marianum), želatina (kapsle)

Užívejte 1 kapsli 1-3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje vždy 1 týden pauza. Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků užívání přípravku přerušte. Během užívání Intocel kapslí doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

obsah 90 kapslí - dávka na 1-3 měsíce

Zboží zařazeno v kategoriích
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.