Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. ODRUŠOVAČE ZÁŘENÍ
  3. Odrušovače Bioprotector®

ODRUŠOVAČE ZÁŘENÍ / Odrušovače Bioprotector®

bioprotector.cz

Vědecké výzkumy prokázaly, že Bioprotector® vyrovnává deformované magnetické pole, čímž eliminuje nebezpečné vyzařování způsobené negativními vlivy spodních vod (geopatogenní zóny), domácích elektrospotřebičů (televize, počítače, klasické i mobilní telefony, elektroinstalace, mikrovlné trouby...) a kosmického záření.

Deformace magnetického pole na místech kde žijeme a pracujeme mají negativní vliv na fyzické zdraví a mohou oslabit imunitní systém a metabolizmus a způsobit tak různá onemocnění. Na psychické úrovni je patogenní záření příčinou depresí, agresivity a přecitlivělosti na stres. Magnetické pole vyrovnané Bioprotectorem® umožňuje nerušený tok bio-energie v celém těle. Tím snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy způsobené patogenním zářením.

 

Účinky a využití Bioprotectoru® :

Bioprotector® významně snižuje vlivy emisí (záření), elektromagnetického záření (elektotrosmogu) z elektrických a elektronických přístrojů jako je TV obrazovka, monitor počítače, notebook, mobilní a bezdrátový telefon, mikrovlnná trouba, Wi-Fi na lidské tělo a Bioprotector®je v tomto směru jedničkou na trhu.

Bioprotector® harmonizuje biopole, umožňuje nerušený tok bioenergie v lidském těle, čímž snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy spůsobované emisemi (elektrosmog). Podporuje uvolnění těla a mysli, kvalitní spánek, regeneraci a vitalitu. Chrání živé organismy v geopatogenních zónách.

Bioprotector® můžete instalovat do podlah domů, základu budov  už během stavebních prací, čímž zajistíte, že daný prostor bude harmonizován a ekologicky chráněn před negatívními vlivy geopatogénních zón (energo – anomálních zón) vytvořených spodními vodami, různými dutinami a inženýrskými sítěmi, které negatívně působí na biopole člověka.

Bioprotector® zlepšuje fyziologické funkce v orgánech a buňkách lidské těla už po několika minutách.

Bioprotector® snižuje energetické bloky v čakrách a biopoli (auře) člověka, co se v konečném důsledku projeví na dobrém zdravotním stavu člověka.

Bioprotector® působí harmonizačně a přivádí fyzický a psychický stav člověka do rovnováhy (zlepšuje zdraví).

Bioprotector® chrání před patogenními a technickými emisemi, podzemními emisemi (nízká frekvence) a kosmickými emisemi (vysoká frekvence).

Bioprotector® má pozitivní účinek na fyziologické procesy orgánů a tkání lidského těla a významně harmonizuje energetické dráhy, které využívá akupunktura na léčení.

Bioprotector® pomáhá zabránit únavě, stresu, depresím, oslabení imunitního systému, oslabení metabolismu, podráždění nervového systému.

Bioprotector® je obzvlášť vhodné použít v rehabilitačních centrech, lázních, masážních salónech, nemocnicích a podobných ozdravných a regeneračních institucích, protože má pozitivní, harmonizující vliv na zdraví, rekonvalescenci a je bez škodlivých vedlejších účinků.

Bioprotector®se určitě doporučuje používat v úřadech, bankách, kancelářích, obchodech atd. protože celkově harmonizuje prostředí, zvyšuje výkon, snižuje únavu.

Bioprotector® neovlivňuje fungování elektrického nebo elektronického zařízení.

Bioprotector® je vyroben z přírodního materiálu, nepotřebuje pro svou činnost elektrickou energii, nepotřebuje baterie ani elektrický zdroj, neprodukuje znečištění životního prostředí a nepotřebuje čistit. Bude Vám sloužit celý život (není omezen životností, ta je omezena jen zničením nebo přirozeným rozkladem výrobku, který může nastat po stovkách let..).

Bioprotector® je přenosný, jeho darováním nebo prodejem jiné osobě se spolu s ním nepřenáší Vaše energetická stopa (jak je tomu například u krystalů).

Bioprotector® je i přenosný, doporučuje se jej vzít na výlet, letní, zimní dovolenou.

Bioprotector® harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme.

 

Patogénní záření

Pojem „patogenní záření“ zahrnuje všechny negativní energetické vlivy na mentální a fyzické zdraví. Tyto vlivy mohou působit přímo, prostřednictvím buněčného metabolizmu, nebo přes nervový systém. Druhy patogenního záření jsou různé:

Podzemní (nízkofrekvenční) záření

Podle Dr. W. O. Schumanna je přirozená vibrační frekvence země 2 až 7 Hz. Všechen život na Zemi, včetně člověka, je přizpůsoben této frekvenci. Je to nutné pro normální fungování živých organizmů. Pokud je frekvence výrazně narušena, automaticky narušuje organizmus a pokud to trvá delší dobu, může být příčinou vážných nemocí. Frekvence podzemního záření je menší než 1Hz. Jde o záření způsobené spodní vodou, geologickými zlomy, zavřenými jeskyněmi, minerály a podobně. Například podzemní voda při průchodu porézními vrstvami vyzařuje na velkou vzdálenost škodlivé záření.

Kosmické (vysokofrekvenční) záření

Dr. Ernest Hartmann během svého výzkumu zaznamenal pravidelné sekvenční opakování některých záření a přišel na to, že nemají nic společného s podzemním zářením. Zjistil, že existuje síť energetických stěn širokých 20cm, které se táhnou ve směru sever - jih a východ - západ a vytvářejí obdélníkovou síť o rozměrech 2 x 2.5m, která byla nazvána jeho jménem (Hartmannova síť). Místa křížení stěn jsou známá jako Hartmannovy uzly jsou považovány za zvlášť škodlivé. Pokud se kosmické záření dostane do kontaktu s jiným druhem záření, i minimálním, mohou se společně stát (a ve většině případů se stávají) velice škodlivými, mohou být příčinou vzniku rakoviny. Kombinace kosmického a podzemního záření je zvláště nebezpečná. Organizmus, který se snaží přizpůsobit jednomu typu záření tato kombinace vyvede z rovnováhy a tak způsobí jeho onemocnění.

Technické záření

Technické záření je patogenní záření vytvořené lidmi během civilizačního procesu. Například elektomagnetické záření vydáváne různými elektrospotřebiči, jako jsou televize, transformátory, satelitní a radarové antény, mikrovlné trouby, WIFI... Bioprotector® účinně odstraňuje patogenní vlivy všech těchto záření.

Účinky Bioprotectoru byly prokázany v :

1) Protocol Data Systems Inc, EMC Lab Vancouver BC, Canada.
2) The Institute for Prevention, Occupational Safety, Fire Protection and Development, Novi Sad, Republic of Serbia.
3) Bion Institute for Biolektromagnetics and New Biology, Ljubljana, Slovenia.
4) Hippocampus – BRT Ltd. , Budapest, Hungary.
5) Specializovaným centrem alternativní medicíny v Košicích.
6) Společnost Minat World Ltd. v Budapešti.
7) Specializovaným pracovištěm v Srbsku.

 

"Zdraví není všechno, ale všechno je nic bez zdraví."

 

(Paracelsus)

Novinky z našeho blogu

PŘÍVĚSEK PRO HOJNOST ŽIVOTA
08.01.2021
PŘÍVĚSEK PRO HOJNOST ŽIVOTA
Nově máme v nabídce naprosto jedinečný vysokofrekvenční přívěšek od firmy LichtWesen. Je vhodný pro ty, kteří mají chuť začít v životě něco nového a ... číst celé
NANEBEVZATÍ MISTŘI A JEJICH POZEMSKÁ VTĚLENÍ
28.10.2020
NANEBEVZATÍ MISTŘI A JEJICH POZEMSKÁ VTĚLENÍ
Tzv. "Nanebevstoupení mistři" jsou bytosti Světla a Lásky, jenž často procházeli v dávných i nedávných dobách pozemskými vtěleními. Je zajímavé uvědom... číst celé
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.