Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. ODRUŠOVAČE ZÁŘENÍ
  3. SOMAVEDIC Quantum - odrušuje geopatogenní zóny a elektrosmog

SOMAVEDIC Quantum - odrušuje geopatogenní zóny a elektrosmog

dosah 30 m v poloměru, vhodný do frekventovaných prostorů, na cesty, do automobilů ap.

Somavedic Quantum - původní název "bílý", je posílený Somavedic Lumen - vhodný pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí, c... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned nebo do druhého dne
Nejsme plátci DPH
7 260 Kč
ks
Číslo produktu:05589
Kompletní specifikace

Somavedic Quantum - původní název "bílý", je posílený Somavedic Lumen - vhodný pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí, což je vhodné pro ordinace, teraputická střediska, masážní a kosmetické salóny, obchody odkud jsou také velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v hotelích, kde se často nacházejí všechny druhy zón. Častá aplikace Somavedicu Quantum je také v automobilech, včetně nákladních...

dosah přístroje 30 m

Upozornění:

SOMAVEDIC nenahrazuje lékařskou zdravotní péči! Výrobce doporučuje kombinaci s biorezonančními přístroji BICOM a kontroly u lékařů.

Záruční doba Somavedicu je 36 měsíců. Funkčnost a  účinnost přístroje je garantována minimálně pět let, Záruční opravy se provádějí výměnným způsobem.

Zdravotní účinky Somavedicu

Somavedic má pozitivní vliv na tyto zdravotní potíže, způsobené vlivem geopatogenních zón:- nepohodlí na fyzické či psychické úrovni, bolesti hlavy, bolesti zad, choroby páteře, revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí, nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, únavový syndrom, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce, poruchy spánku, slabost při ranním vstávání – pocit těžkopádnosti, nepokojné sny nebo nespavost (děti utíkají v noci  k rodičům nebo měníí místo spaní), nervové poruchy, poruchy trávení.

Dosah přístroje Somavedic je  30 m v poloměru a tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, stejně jako negativní vliv geopatogenních zón

Somavedic je přístroj, který dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenních, psychosomatických zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, včetně elektrosmogu.  Odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na buněčnou strukturu fyzického těla.

Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Je vhodný pro očistu domácího i firemního prostředí.

Působení Somavedicu zvyšuje účinnost léků a kosmetických přípravků, při onemocnění zmírňuje bolest a pomáhá překonávat chorobu, pro zdravý organismus působí preventivně. Somavedic pomáhá překonat nespavost a doplňuje bioenergetický potenciál. Je prokázán i blahodárný vliv Somavedicu na zvířatech i rostlinách.

Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny, jako takové, ty jsou již v zemi navždy, díky zásahu do tektonických vrstev země, ale odrušuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu.Somavedic odstraňuje i další negativní vlivy, které ovlivňují fyzické i duševní zdraví.

Jaké jsou projevy a jak rychle na sobě ucítíte účinky Somavedicu?

Účinky Somavedicu jsou individuální a jsou závislé na více faktorech. První pocity po spuštění Somavedicu závisí na citlivosti a vnímavosti každého jedince. Většina uživatelů zprvu žádnou změnu nepociťuje, ale citliví jedinci mohou cítit vliv Somavedicu téměř ihned po jeho spuštění.Viditelné pozitivní účinky jsou závislé především na závažnosti potíží a jejich charakteru.Pokud jsou potíže akutní, zpravidla se zlepšení stavu dostavuje dříve než u chronických potíží, u kterých může docházet k viditelnému zlepšení často až po několika měsících

Přesto dosud neznáme případ, kdy by se pozitivní účinky Somavedicu dříve nebo později neprojevily.Rychlost účinků je závislá na míře znečištění organismu, ale také na disciplíně a dodržování správné životosprávy. Je logické, že pokud budete během působení Somavedicu svůj organismus jakkoliv nadměrně zatěžovat, bráníte vlastně Somavedicu konat svou práci a jeho pozitivní účinky tím minimálně oddálíte. Pokud tedy chcete maximálně využít účinků Somavedicu, doporučujeme chovat se ke svému zdraví co nejvíce zodpovědně. Tím naopak účinky Somavedicu urychlíte!První účinkyNejprve dochází ke zrušení vlivu geopatogenních zón, které nastává už během prvních 3 hodin po instalaci Somavedicu.

Většina lidí na sobě zprvu žádné okamžité viditelné změny nepociťuje.Někteří citliví jedinci ale mohou jeho první účinky pocítit téměř okamžitě. Tyto účinky se projevují dvojím způsobem.V prvním případě můžete cítit pocitovou změnu atmosféry v daném prostředí (jakoby se vyčistil vzduch), větší pocit uvolnění, někdy dokonce až euforie.U někoho se mohou naopak projevit „adaptační potíže“, které vyvolávají různé nepříjemné pocity (po psychické stránce)*Jedná se o zcela obvyklou reakci, která není nijak nebezpečná! Tento stav je vždy dočasný  a vymizí obvykle po několika hodinách, nejpozději do několika dní. Příčinou je, že Somavedic začne působit na blokády v našem organismu a ty se aktivují. Somavedic tyto blokády postupně odbourává a negativní pocity se zmírňují, až nakonec zcela vymizí.

Princip reakce se dá přirovnat k  detoxikaci těla, kdy může docházet k obdobným, často mnohem silnějším reakcím organismu, zpravidla ale spojeným i s fyzickými projevy. Na rozdíl od některých detoxačních metod je  Somavedic velmi šetrnou a nenásilnou metodou  s dlouhodobým účinkem.

účinky za 3 - 5 dnů

U těch, kteří mají potíže se spánkem, se mění spánkový režim a spánek se prohlubuje. Mnoho uživatelů, kteří měli dlouhodobé spánkové potíže, uvedlo, že už po několika dnech působení Somavedicu se jejich spánek téměř znormalizoval a budili se ráno více odpočatí.

účinky po 3 - 6 týdnech

Během 3-6 týdnů dochází k eliminaci geopatogenní zátěže organismu i všech materiálů, které byly pod vlivem geopatogenních zón.

účinky po 1 - 3 měsících

Během 1-3 měsíců by měla být eliminována parazitární, bakteriální, plísňová i virová zátěž  (v závislosti na dietním režimu, životosprávě a dalších okolnostech).  Dále dochází ke zlepšení metabolismu a viditelnému zvýšení životní energie.

účinky za 3 - 6 měsíců

Po 3 – 6 měsících už by u většiny uživatelů, kteří neměli vážné zdravotní potíže, mělo být energetické pole Somavedicem pročištěné a pokud některé zdravotní potíže stále ještě přetrvávají, často bývají už jen doznívajícími projevy pouze na fyzické úrovni. V podstatě u všech uživatelů  se projevuje výrazně vyšší úroveň životní energie.

účinky za 6 - 12 měsíců

Do půl až jednoho roku dochází í k odeznívání vážnějších zdravotních potíží a detoxikaci organismu i u výrazně zatížených jedinců. Časové projevy pozitivních účinků Somavedicu se mohou individuálně lišit.

Tyto projevy byly mnohokrát ověřeny terapeuty pracujícími s biorezonancemi BICOM.

V průměru po měsíci je geopatogenní stres a elektrosmog vyčištěn, tzn. že člověk (flora i fauna) díky Somavedicu je mimo vliv těchto nebezpečných záření.

Výsledky biofyzikálního šetření zkušební a výzkumné laboratoře IGEF potvrzují, že používání přístroje Somavedic MEDIC při zdravotních zátěžích, způsobených  dnes všudypřítomným elektrosmogem a geobiologickými rušivými zónami, vede k prokazatelnému zlepšení variabilit srdečních frekvencí a zlepšení přizpůsobivosti vegetativního nervového systému.

 

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.