DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

 

esoterickyobchudek@seznam.cz

Ing.Karla Strejčková
Esoterický obchůdek
Pomezní 5, Dobrá Voda u Českých Budějovic 37316
tel: 775 166 535
napište nám
IČO: 68538979
NEJSEM PLÁTCE DPH

NOVINKY

arr3TITANOVÁ PYRAMIDATitanová pyramida díky své anorganické koncepci molekulární mřížky a jejímu geometrickému... arr3SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogemSomavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje... arr3AYURVÉDSKÉ DOPLŇKY PRO ZDRAVÍAjurvéda je forma léčby, která pochází ze starověké indické védské tradice. Její počátky se datují...
????
 

ODRUŠOVAČE ZÁŘENÍ / BioProtect -Vaše zkušenosti

Vyzkoušela jsem účinek na darkfield mikroskopu při vyšetření živé kapky  krve a funguje to, krásně naředěná krev (oddělené červené krvinky) se po telefonickém hovoru mobilem ,,srazila”, krvinky se slepily a vytvořily ,,žížalky”, odborně ruloformy, po nalepení BioProtect čipu na mobil, zůstala krev stále stejně naředěná. Nebylo jednoduché najít člověka se zdravou krví a donutit ho nechat se několikrát po sobě píchnout, ale podařilo se a výsledek stál za to.

Děkuji a ráda budu nabízet dále.

Bc. Hlubůčková Lucie

 

“BioProtect handy a card jsme se zájmem vyzkoušeli. Porovnali jsme je i s dalšími obdobnými produkty na trhu a musíme říci, že mají nejlepší účinnost a to především pro mobilní telefony a na pracovištích s výpočetní technikou. Vzhledem k tomu, že se dlouhodobě zabýváme zdravým bydlením a vlivem elektrosmogu na zdraví člověka, tak můžeme BioProtect jen doporučit.

Ing. Petr Makeš,  Zdravý domov

 

BioProtect produkty sama osobně používám a jejich účinek jsem si již mnohokrát ověřila v mé ordinaci na pacientech, kteří po jejich použití vykazovali znatelné zlepšení stavu.

MUDr. Nováková D., Liberec

 

Kartu jsem obdržel a nyní z 95% absolutně bez potíží. Necítím se vyčerpaně a vyhořele. Je to senzační, kdybych věřil na zázraky, tak …

Děkuji

Martin K., bankovní poradce

 

Jako pragmaticky založený technik jsem byl zprvu k Bioprotect-kartám velice skeptický, ale nyní musím své podezření revidovat. Ty karty fungují! Lépe spím a nepociťuji mravenčení v prstech při práci s počítačem.

Václav K. , ing.


Vážená společnosti BioProtect,
3. ledna tohoto roku jsme si u Vás pro celou rodinu zakoupila 7 karet „Bioprotect Handy“ a k  tomu ještě jednu kartu „Bioprotect Card“. Po jejich předepsané instalaci jsem nemusela dlouho čekat na výsledky, protože přišly takřka okamžitě. Dnes mohu opět s mým mobilem telefonovat, což bylo dříve možné pouze cca 2 min, neboť při delší době jsem dostával bolesti hlavy, pocit tlaku a pálení na i v hlavě. Díky Vašemu produktu jsem se zbavila svých potíží a nebojím se pustit svá vnoučata k počítači, který jsme vybavili Bioprotect Cartou. …

Mockrát děkuji

Marie Bendíková, Brno

 

Jsem velice rád, že mohu bez jakýchkoliv problémů zase pracovat s plným nasazením v IT businessu . Je to můj svět a jediné co umím velice dobře. Po všech diagnózách a doporučeních různými odbornými lékaři jsem byl velice down a už jsem myslel, že končím. Díky produktům BioProtect jsem bez potíží.  Hurá, už zase jdeme na ty “Bits and Bytes”.

Děkuji

Vrána Karel, IT