DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

 

esoterickyobchudek@seznam.cz

Ing.Karla Strejčková
Esoterický obchůdek
Pomezní 5, Dobrá Voda u Českých Budějovic 37316
tel: 775 166 535
napište nám
IČO: 68538979
NEJSEM PLÁTCE DPH

NOVINKY

arr3TITANOVÁ PYRAMIDATitanová pyramida díky své anorganické koncepci molekulární mřížky a jejímu geometrickému... arr3SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogemSomavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje... arr3AYURVÉDSKÉ DOPLŇKY PRO ZDRAVÍAjurvéda je forma léčby, která pochází ze starověké indické védské tradice. Její počátky se datují...

DOPORUČUJEME

????
 

TRANSFORMAČNÍ ESENCE / ESENCE DIVOKÝCH ZVÍŘAT

Esence pro léčení vnitřního dítěte - esence zvířecích mláďat

jemné prostředky pro transformaci

Esence zvířat pomáhají prohlubovat vztah s sebou a se svým světem. Tyto vibrační esence jsou přirozené energetické prostředky, které se vyrábějí během ceremoniálního procesu ve Virginii. Tento ceremoniální proces zahrnuje naladění a vyvolání ducha zvířete. Výsledná kapalina obsahuje vibrační otisk a energii zvířete, ale neobsahuje žádné části zvířete. Při tvorbě těchto esencí nejsou zvířata chytána ani jim není žádným způsobem ubližováno.

Zvířecí esence nás hluboce spojují se silou a uzdravováním od velkolepých tvorů, s nimiž sdílíme tuto planetu. Neuvěřitelně uzemňují, spojují nás s naším tělem, se silou zvířat a s majestátností a energií, kterou přináší. 

Při šamanské práci poskytují neocenitelný nástroj pro ceremoniální procesy a přímé spojení se silovým zvířetem. Při léčebné práci nás spojují s naší vrozenou moudrostí, silou a duchem.

Zvířecí esence jsou léčebné nástroje, které nám pomáhají dotýkat se hlubokých, divokých a zázračných míst uvnitř sebe a napravit emocionální rány, které se staly beznadějnými. Esence nám mohou také hluboce pomoci v našem duchovním růstu a rozvoji. Zvířata se nabízejí s láskou a moudrostí, která je nekonečná, divoká a svobodná. Stačí, abychom otevřeli své srdce, abychom přijali to, co jsou ochotni nám poskytnout tak štědře: radost, která přichází s poznáváním sebe sama jako neoddělitelné součásti celku Stvoření.

Tyto esence jsou přínosné jak pro děti tak i dospělé.  Jsou vhodné pro děti, které nemají naplněné některé z jejich nejzákladnějších potřeb, a jsou stejně přínosné pro dospělé, jejichž nejhlubší vnitřní potřeby nebyly naplněny v dětství a nyní se potýkají s určitým pocitem deficitu v dospělosti.

Ale i těm, kdož měli naplněny základní potřeby v dětství přináší tyto esence podpůrné dary, které mohou posílit a prohlubovat pozitivní pocity jako je např. pocit sounáležitosti, bezpečí, nevinnosti, sebevědomí a sebeuvědomění. 

Tyto nádherné esence nabízíme v "dávkovací lahvičce" s kapátkem namíchané z koncentrátu (objem lahvičky 60 ml)  pro běžné užití - při běžném dávkování tato dávka vydrží 6 - 8 týdnů.

Jde o esence připravené z koncentrátu a určené k okamžitému použití (lahvička obsahuje 12 kapek energetické esence z koncentrátu, 3 kapky alkoholu, 55 ml pramenité vody)

Skladování: skladujte mimo sluneční záření, mimo přímý kontakt s mobilním telefonem, PC apod.

Záruční lhůta je cca 2 měsíce, pro delší uchování můžete konzervovat přidáním dalšího alkoholu. Po nakapání lahvičku ihned uzavřete, aby nedošlo k energetické či fyzické kontaminaci esence.

Pouze pro zevní použití. Esenci můžete použít na potírání částí těla – např. na čelo, na srdeční čakru, temeno hlavy, chodidla nebo zcela intuitivně. Lze přidat také do koupele nebo do masážního oleje.

Můžete aplikovat také z lahvičky s postřikovačem do prostoru nebo do energetického obalu těla (aury).