DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

 

esoterickyobchudek@seznam.cz

Ing.Karla Strejčková
Esoterický obchůdek
Pomezní 5, Dobrá Voda u Českých Budějovic 37316
tel: 775 166 535
napište nám
IČO: 68538979
NEJSEM PLÁTCE DPH

NOVINKY

arr3TITANOVÁ PYRAMIDATitanová pyramida díky své anorganické koncepci molekulární mřížky a jejímu geometrickému... arr3SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogemSomavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje... arr3AYURVÉDSKÉ DOPLŇKY PRO ZDRAVÍAjurvéda je forma léčby, která pochází ze starověké indické védské tradice. Její počátky se datují...
????
 

PORADENSTVÍ A TERAPIE

Poradenství skrze přímý vhled

Nabízím poradenství - zprostředkování přímého vhledu do konkrétních životních situací, pomohu Vám vyjasnit nepřehledné situace, co a proč se Vám děje a s čím to souvisí, případně poradím, co je pro Vás vhodné a co v dané situaci dělat.

Tuto službu nabízím i na dálku - přes telefon.

Poradenství skrze chanelling

Nabízím zprostředkování poradenství a náhled z vyšších úrovní vědomí. Můžete zde klást otázky, které budou zodpovězeny různými proudy vědomí, které souvisí s danými otázkami a životními situacemi. Může Vám to pomoci ujasnit si, proč daná situace nastala a trvá a jakým způsobem ji změnit. Dále můžete zjistit, čím si životní situaci komplikujete a co se skrze ní můžete naučit.

Chanelling je podrobnější, je možno nahrát diktafonem. Je nutné osobní setkání.

 

Cena služby 600,- Kč/hodinu

 

Milan Strejček

tel: 775985108