Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. BODY KRYSTALY ELOHIMŮ - Pomocníci pro transformaci na všech úrovních
21.03.2021

BODY KRYSTALY ELOHIMŮ - Pomocníci pro transformaci na všech úrovních

Již několik let jsou energie Elohimů velmi přítomné a mocně nás podporují v těchto dobách změn. Výsledkem je, že se rychleji spojíme s vlastní silou, poznáme, co je pro nás to pravé a co je možné - často více, než jsme si dříve mysleli. Mnoho lidí zažívá velkou podporu od těchto energií.

Dvanáct barev znamená 12 oblastí života, 12 druhů energií, například bílá pro osvobození, tyrkysová pro mobilitu, modrá pro vnitřní mír.

Krystaly působí v energetickém poli, je možné lepit je přímo na tělo pomocí náplasti (výborně drží např. náplast pro tejpování) na konkrétní místa skrze které chceme aktivonat nebo podpořit energetickou léčbu, pročistit danou oblast, nebo podpořit transformaci různých témat, či jen posílit konkrétní energii v nějaké situaci.

Dále je možné je nosit v medailonku na krku, nejlépe nalepené svisle pod sebou v konkrétním pořadí – pokud jde o kombinace několika krystalů. Každá kombinace několika krystalů tak vytváří specifický očistný a transformační účinek.

3. Přehled krystalů Elohimů a oblastí, ve kterých působí

 

ELOHIM

HLAVNÍ ÚKOL

ZÁKLADNÍ PRINCIPY A TÉMATA

BARVA KRYSTALU

MODRÝ ELOHIM

UDRŽOVAT POŘÁDEK

Boží řád, pravda, ochrana, vnitřní klid, vůle, odvaha, vůdčí schopnosti, moc, důvěra v Boží vedení, životní plán a možnosti jeho uskutečnění, proudění, svoboda..

TMAVĚ MODRÝ KRYSTAL

ŽLUTÝ

ELOHIM

RŮST A VÝVOJ

Radost, vitalita, schopnost vyvíjet se a růst, rozkvět, moudrost, vědění, učení, optimismus, přijímání,, nadšení, přístup k vědění duše..

ŽLUTÝ

KRYSTAL

RŮŽOVÝ ELOHIM

LÁSKA

Bepodmínečná "Boží "láska, pocit přijetí a bezpečí, sebeláska, sebepřijetí, odpuštění, soucit, oddanost, pochopení, milost..

RŮŽOVÝ

KRYSTAL

BÍLÝ

ELOHIM

OČISTA, VYJASNĚNÍ

Očista, čištění nefunkčních vzorců a přesvědčení, osvobození od vnějších stresujících vlivů, mír, jasnost, celistvost, dokonalost, očista, důvěra, Boží harmonie..

OPÁLOVĚ BÍLÝ KRYSTAL

 

ZELENÝ ELOHIM

 

LÉČENÍ

Léčení na všech úrovních a ve všech oblastech, regenerace, rozpoznávání příčin ne-moci a utkvělých představ, vyrovnání, vnitřní jistota, bezpečí, vnitřní mír, klidný spánek, rozvíjení schopností..

ZELENÝ KRYSTAL - NEPLÉST S TYKYSOVÝM!

 

ČERVENÝ ELOHIM

USKUTEČŇOVÁNÍ BOŽÍHO PODNĚTU

Síla projevení se ve fyzickém, vitalita, obnovování proudu životní energie, spojení se Zemí, přítomnost, vytrvalost, sebedůvěra, jednání, odvaha, životní poslání, koncentrace, vytrvalost, nasměrování, moc, služba v souladu, uskutečnování vizí..

 

RUDÝ

KRYSTAL

 

FIALOVÝ ELOHIM

 

TRANS

FORMACE

Transformace, uzdravení traumat, osvobození od zátěží, emočních bloků a svazujících vzorců z minulých životů až ke kořebům (sliby, kletby, přísahy, předsevzetí), spojení s duší, poznání své ryzí bytosti...

SVĚTLE FIALOVÝ KRYSTAL - NEPLÉCT S RŮŽOVÝM!

TYRKYSOVÝ ELOHIM

 

TVOŘIVOST

Kreativita, plynutí, hravost, lehkost, veselost, živost, půvab, sebevyjádření, umělecké schopnosti, vynalézavost, znovu se učit a objevovat, komunikace, spojení s vyššími oblastmi vědomí, intuice, odpovědnost, uzdravení energie vnitřního dítěte..

TYRKYSOVÝ KRYSTAL (NEPLÉCT SE ZELENÝM!)

 

PURPUROVÝ ELOHIM

SPOJENÍ SE VŠEMI ÚROVNĚMI BOŽIHO DÍLA

Spojení se všemi úrovněni a prazákladem Stvoření, hluboký klid, ticho, hluboké léčení pocitu oddělenosti, regenerace, osvobození, přijetí svého místa v plánu stvoření a soulad s ním, pokora v jednání, uvolnění od svazujících tradic a sebeobrazů, bezpečí, rozšíření vědomí, rozlet, bezpečí, doprovázení umírajících, přítomnost v těle, prohlubuje spánek..

 

TMAVĚ FIALOVÝ KRYSTAL

- NEPLÉST S FIALOVÝM!

ZLATÝ

ELOHIM

MUŽSKÝ TVŮRČÍ PRINCIP

Mužský tvůrčí princip, síla tvůrce, radost a odvaha uspět, přijetí zodpovědnosti, bohadství, moc, uvědomění, spojení s Bohem, univerzální jednotou, objevení a zažehnutí Boží jiskry v sobě samém, pomoc na cestě k uvědomění, přirozená autorita a důstojnost, vztah s otcem, vědění a moudrost, řešení pocitů nedostatku, otevření se blahobytu,..

ORANŽOVÝ KRYSTAL

 

 

STŘÍBRNÝ ELOHIM

 

ŽENSKÝ TVŮRČÍ PRINCIP

Spojení s ženským principem, spojení a rozvoj ženské tvůrčí síly, umět nechat vzniknout, jednat ve správný čas, oddanost, soucit, milosrdenství, schopnost vidět skryté, intuice, jasnovidnost, vnímání, ochrana, trpělivost, vztah s matkou, léčení ženských témat, rovnováha mezi dáváním a braním ...

 

 

ČIRÝ PRŮHLEDNÝ KRYSTAL

KRYSTALICKÝ ELOHIM

 

SPOJUJÍCÍ TVŮRČÍ PRINCIP

Sojení mezí světlem a hmotným světem, spojení Božské jiskry s pozemským životem, léčení zlomenin a úrazů na úrovni energie, pro zdánlivě neslučitelné konflikty, dokonalost, prožívání jednoty, transcendentální Vědomí, spojení s Boží silou, zvyšování vibrací, pronikání obtížnými překážkami...

 

KRYSTALICKY DUHOVÝ

KRYSTAL

Další body krystaly LichtWesen nesoucí vysokofrekvenční energie

Název

Základní principy

Složení energií

Barva

KRYSTAL PRO FYZICKOU ROVNOVÁHU

Pro ochranu fyzického energetického systému, stabilizuje energetické pole s ohledem na elektromagnetické aj. záření, posiluje tělo a projasňuje mysl

Modrý, bílý a stříbrný Elohim, černý turmalín, růženín, rutil, hořec, verbena a bříza

RŮŽOVO

FIALOVÝ KRYSTAL

KRYSTAL STABILITY

Stabilizuje energetický systém a tělo pro náročné nebo dlouho trvající situace – při pocitech vnitřního trápení, strachu, pocitu ztráty, při psychickém i fyzickém napětí, pro znovunalezení funkčního řádu a smyslu. Pomáhá neutralizovat vnější i vnitřní vlivy a najít rovnováhu. Pro stresové situace a vztahy, nejistotu, přecitlivělost. Je vhodný ke každodennímu nošení.

Krystalický Elohim, Archanděl Michael a Raphael, element strom, zlatý a stříbrný paprsek stvoření, vzestoupený mistr Victory, zlatý topaz a rubín

 

TRÁVOVĚ ZELENÝ KRYSTAL

 

Všechny výše uvedené krystaly a knihu, zakoupíte v našem e-shopu

ZDE

Poradenství v oblasti aplikace

krystalů, esencí a dalších produktů LichtWesen:

Milan Strejček, tel: 775985108, 775166535

 email: strejcekmilan@seznam.cz

esoterickyobchudek@seznam.cz, 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz