Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. Novinky
 3. LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
30.08.2020

 

 

Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví. 

Tyto energetizované produkty nového milénia vyrábí

Petra Schneider a Gerhard. K. Pieroth (firma LichtWesen AG, Německo)

Mocné energie pocházejí z mnoha vysokých úrovní vědomí, jsou pevně a neměnně zafixovány v nosném olej nebo tinktuře a působí pomocí různých komponentů špičkových kvalit na zvýšení energetického potenciálu člověka, očistu starých energetických programů, zasutých emocí a energetických vazeb.

ESENCE JSOU URČENY PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ.

Vřele doporučujeme k vyzkoušení!

Pomáhají přinést do života rovnováhu, navrátit radost a vnitřní klid. Podporují nalezení vnitřní síly a našeho vlastního potenciálu, schopností a osobních kvalit. A tak nás vedou k více naplněnému životu v lásce a harmonii. Pomáhají zklidnit mysl, léčit zraněné emoce, změnit úhel pohledu v těžkých životních situacích, povznést našeho ducha a uzdravit tak naše tělo a náš vztah k sobě samému, k životu, naše vztahy s ostatními a také s Božskou částí v nás.  

Produkty LichtWesen očisťují a harmonizují energetický systém, rozpouští natrvalo zatěžující bloky a omezující poruchy. Energetický systém získává svou přirozenou sílu. Energie produktů se jemným způsobem sama integruje, a proto je velmi dobře naším organismem vstřebána.
Účinky esence působí na každého jednotlivce odlišným způsobem. Někteří lidé pociťují okamžitou reakci, např. vnímají proudění energie nebo změnou nálady. Druzí vykazují, že zpočátku necítí žádnou změnu, ale po několika týdnech užívání se cítí více sami sebou, cítí se jistí ve svém jednání a rozhodování. 

V čem spočívá podstata fungování esencí

Pokud v našem životě přetrvávají vnitřní a vnější konflikty, pak je tok jemnohmotné energie je blokován. Naše aura a tělo není dostatečně vyživováno, a dochází k vnitřní nerovnováze v naší celé bytosti, to se může projevovat různými poruchami, onemocněním, nerovnováhou nebo pocitem sklíčenosti.

Je-li tok energie v našem těle opět obnoven, jsme plní životní energie, máme čistou hlavu a důvěru k životu. Můžeme plně využít potenciál naší energie a tvořivosti. Nemůže nás nic tak sanadno vyvést z míry. Možná jste už měli možnost zažít podobnou zkušenost v meditaci, při cvičení např. jógy, čchi-kungu, tai-chi apod.

Projekt produktů LichtWesen se rozvíjí od roku 1995 a jeho tvůrci za něj získali ocenění „vynikající kvalita“ na Světovém veletrhu evropské harmonie (European Harmony World Tradeshow).

Rovnováha pro vaši mysl, tělo a duši

Jemné síly v produktech LichtWesen pomáhají harmonizovat a rozproudit Váš energetický systém a aktivovat tok vitální životní energie.

LichtWesen nabízí energetizované produkty pro mnoho situací v životě, pro relaxaci a pohodu, osobní rozvoj a terapie, pro meditaci a sebepoznání, pro dospělé, děti i naše zvířecí přátele. 

Energie, které k nám přicházejí z různých úrovní, jsou:

PAPRSKY STVOŘENÍ     ZÁŘE ELOHIMŮ          TÉMATICKÉ ESENCE

                           

----------------------------------------------------------------------

NANEBEVZATÍ MISTŘI      ARCHANDĚLÉ          ZEMŠTÍ ANDĚLÉ

                               

PŘEHLED ESENCÍ LICHTWESEN NALEZNETE ZDE:

Energie Paprsků stvoření nám pomáhají řešit konkrétní problémy a principy v našem každodenním životě. Integrují vyrovnávající a léčivé podněty na správné místo v našem systému energie těla.

Energie Elohimů poskytuje podporu pro zlepšení řady problémů a principů v nás tím, že uvedou naše tělo a život do zdravého pořádku.

Vzestoupení Mistři - tyto bytosti nám pomáhají zvládnout náš každodenní život tím, že prožíváme naše talenty, dary, schopnosti, povinnosti a cíle.

Archandělé nás spojují s jádrem našeho vlastního bytí. Jejich zvláštní síla spočívá v jejich schopnosti připomínat nám to, čím ve skutečnosti jsme - božskou jiskrou v nás, a náš potenciál - to, jaký by mohl být náš život. Díky tomu nacházíme svou sílu v sobě.

Zemští andělé (zemské živly) spojují éterickou a hmotnou úroveň. To jim umožňuje stabilizovat naše tělo a umožňují nám snadněji rozpoznávat a integrovat schopnosti, vlastnosti a životní kvality.

Tématické esence: děláme chyby jednoduše kvůli vysoké úrovni stresu, anebo: v šedém dni se prostě nemůžete pohnout.
Právě pro takové situace jsou vyvinuty esence, které nás podporují při výzvách každodenního života a pomáhají nám udržovat vyrovnanost a čistou hlavu. Mezi tyto podněty patří  Relax, Moje vyrovnanost aj.

Energie různých úrovní vědomí jsou spojeny s jednotlivými barevnými paprsky stvoření. 

Energie LichtWesen lze rozdělit podle barev. Každá barva znamená problém nebo téma. Například modrá představuje řád a zelená představuje uzdravení.
Náš energetický systém má řadu různých energetických úrovní vibrujících vysokou frekvencí, od pozemské, pozemské úrovně až po nejvyšší úroveň vědomí. Jelikož mohou existovat blokády na různých úrovních, pro každé konkrétní téma možná budeme potřebovat několik různých očistných podnětů. Každá skupina energií LichtWesen (Elohim, Archandělé, Mistři atd.) Pracuje na jiné úrovni vibrací. Příklad: Vezmeme-li si jako příklad Modrý paprsek, esence Moje složení pomáhá obnovit řád v obtížných životních situacích, zatímco Modrý paprsek Elohim znovu nastoluje harmonii s božským řádem.

Témata barev jsou:
Modrá - relaxace, ochlazení, mír, řádová
žlutá - vitalita, radost, růst a vývoj
růžová - bezpečnost, přijetí, zmírnění emocionálních ran
bílá - objasnění, očista, další vývoj
zelená - zdraví, rovnováha, dobrý životní pocit
červený - vitální síla, realizace, aktivace, stimulace
fialové - transformace, objasnění až ke kořenům, detoxikační
tyrkysová - kreativita, pružnost, osvobození
purpurová - hluboká relaxace, spojovací úroveň, spojení s vědomím
zlato - léčivá síla, stabilita, muž princip
stříbrná - ochrana, harmonizační cykly, ženský princip
krystalická - spojení

Éterické barevné paprsky v esencích uvádějí do rovnováhy chybějící frekvenci světla v energetickém systému fyzického těla. V takovém případě, např. žlutý paprsek napomáhá v období, kdy se dny na podzim zkracují. Žlutý, zelený a zlatý jsou vhodné pro ty, kteří musejí delší dobu pobývat ve studeném prostředí a v chladných místnostech, ve kterých se používá k osvětlení tzv. studené světlo.

Pomocí energie Záře Elohimů, Archandělů, Nanebevzatých mistrů, Zemských andělů a speciálních esencí můžete pracovat objektivně a intenzivně na aktuálních tématech a situacích ve vašem životě.

Jak vhodnou esenci vybrat:

V každé z esencí je kvalita, energie, kterou člověk více, či méně rozvinul a která vždy propojuje s naší Božskou podstatou, Zdrojem, Vědomím..

Možnosti výběru:

 • podle popisu u každé esence
 • intuitivně - která esence si Vás "oslovuje"
 • pomocí jednoduché rozhodovací stupnice a kyvadla či virgule (na jedné stupnici může být např. ze které skupiny je nejvhodnější si esenci vybrat (Mistři, Archandělé, atp.) a na další stupnici očíslovat esence 1 až 103)
 • pomocí karet, které jsou k esencím vydány
 • zadáním kvality nebo schopnosti, kterou upředňostňujete pro svůj rozvoj ve vyhledavači e-shopu (např. bezpodmínečná láska, soucit, klid,..) 
 • v sekci tématických esencí, které jsou namíchány z několika různých energetických aspektů, je možné vybrat si přímo podle životní situace, kterou potřebujete nejvíce ovlivnit 
 • podle třídění na druhy energií, pod kterými jsou esence řazeny (Mistři, Elohimové, Archandělé, Zemské elementy, Paprsky Stvoření) v kombinaci s popisem u produktu
 • V případě, že si nebudete vědět rady s volbou nejvhodnější esence pro sebe nebo své blízké, nabízíme možnost určení vhodné esence skrze channeling (napojení se) na vyšší úrovně Stvoření pro doporučení esence. Máme v tomto již mnoho zkušeností a cenných zpětných vazeb od přátel a zákazníků. Toto doporučení ušetřilo v mnohých případech zbytečné investování do esencí, které nebyly pro danou osobu aktuální. Pokud byste měli o toto zájem, můžete poslat mailem Váš dotaz či požadavek, v co nejkratší možné době se ozveme zpět a domluvíme podrobněji.

Aplikace esencí

Produkty LichtWesen lze použít v jakékoliv situaci nebo věku, mohou být použity jak pro člověka, tak pro zvířata nebo rostliny. Jsou vhodné pro práci terapeutů. Každý barevný paprsek vydává jiný energetický impuls, pracuje s jiným problémem a vysílá konkrétní vibrační informace. Výběrem vhodného barevného paprsku lze cílit na vybranou energetickou blokádu nebo uvést do rovnováhy konkrétní poruchy. Je možné požádat bytosti, které s esencí souvisí o vedení během jejich aplikace tak, aby jejich účinky pomohly obnovit řád a sladění se s plánem stvoření.

Všechny esence LichtWesen jsou určeny k vnějšímu použití - spreje se stříkají podle potřeby do energetického obalu těla a do oblastí jednotlivých čaker (doporučujeme kostrč, čakru solar plexus, srdce, čelo, temenní čakru a týl, oblast šišinky mozkové a dále intuitivně dle potřeby), esence zemských andělů je možné nanášet např. i na plosky nohou. Oleje se vmasírovávají na tělo obdobným způsobem. Doporučujeme si pro aplikaci udělat prostor a na chvíli spočinout v tichu a vnímání účinků esence na Vás.

Zároveň doporučujeme, pokud používáte pravidelné meditační praxe, cvičení ap. v těchto během používání esencí dále pokračovat a nespoléhat se jen na práci esencí. Po 2 až 3 týdnech (toto je zcela individuální a záleží také na druhu esence - nejlépe intuitivně) je možná pauza na 2 - 3 dny pro vstřebání účinků a uvědomnění si posunu ve vnímání a svého skutečného vědomí. Poté je možná další aplikace nebo výměna esence za následující. Esence je možné mezi sebou kombinovat, nedoporučuje se současně užívat více než 3 druhy esencí a je třeba, aby jejich účinek "ladil".

Účinky esence působí na každého jednotlivce odlišným způsobem. Někteří lidé pociťují okamžitou reakci, např. vnímají proudění energie nebo změnou nálady. Druzí vykazují, že zpočátku necítí žádnou změnu, ale po několika týdnech užívání se cítí více sami sebou, cítí se jistí ve svém jednání a rozhodování.

Esence v podobě olejů jsou více působící na fyzické tělo, mají podle naší zkušenosti dlouhodobější účinek (postačí 2 - 3 aplikace denně) anebo je možné je naředit do lahvičky s aplikátorem - viz dále,  nakapat je např. do masážního, tělového nebo pleťového oleje. Také je možné aplikovat olej do aromalampičky, difuzoru nebo fontánky, přimíchat jej do tělové kosmetiky nebo nakapat na kapesník.

Z oleje lze také vytvořit vlastní esenci do rozprašovače (lahvička s rozprašovačem je k dispozici v našem e-shopu). Lahvičku naplňte z cca 1/2 až 1/3 alkoholem alespoň 40%ním, přidejte několik kapek (10 - 30) oleje Elohim nebo Nanebevzatých Mistrů a protřepejte, poté doplňte lahvičku vychladlou převařenou vodou nebo destilovanou vodou a znovu promíchejte.

Sprejová esence působí více na vědomí a energetické sféry a její účinek v energetickém poli zpravidla o něco kratší.

Všechny esence LichtWesen jsou energeticky zapečetěny tak, aby neabsorbovali vnější vibrace, informace zůstává v nezměněné podobě a energie nikdy neztrácí na intenzitě. Z tohoto důvodu zůstávají stále čistými a energeticky velmi účinnými pro jejich působení.

Osobní konzultace

Nabízíme možnost konzultace pro doporučení nejvhodnější esence pro Vás v daném okamžiku. Máme v tomto již mnoho zkušeností a cenných zpětných vazeb od přátel a zákazníků. V rámci této diagnostiky je určena nejvhodnější esence a způsob jejího použití - místa pro aplikaci na těle, četnost nanášení a celková doba použití, případně vhodná kombinace esencí a také možné průvodní jevy a cíl, ke kterému tato aplikace vede.

Esence je testována na 14 dnů užívání. Je určeno v jaké časové intenzitě, koncentraci a na jakých místech na těle vhodné esenci pro danou osobu aplikovat. (lze provést diagnostiku také pro domácí zvířátka)
14 dnů je vždy hranice mezi "přenastavením" starých vzorců a doladěním směru a doladěním nových kvalit do "finále". Tzn. že první týden se daný organismus nebo psychospirituální vrstvy otvírají a "čechrají", 2. týden jsou eleminovány vzorce, které výhradně stojí v cestě dané frekvenci a 3. týden je něco jako doladění nebo zaměření se na to, jak proces přenastavení přesně završit či kterým směrem danou energii přesně poslat, nebo jak jí nastavit, abychom dosáhli co nejefektivnějšího výsledku. Proto jsou prováděny 14ti denní prognózy s největší pravděpodobností, že bude braní esence směřovat ještě k dalšímu týdnu. To je takový "nadstandartní" postup, protože běžně se každá esence užívá 3 - 4 týdny a působí "plošně". Nevytahuje ale konkrétní kvalitu, zkrátka odvede práci tak, jak je možné v konkrétní situaci s touto danou esencí nejlépe vyladit člověka do té míry, že je pokryto 90 % úspěšnosti s touto esencí tam, kam až je možné v daný okamžik zasáhnout a těch zbývajících 10 % je něco jako pravděpodobnostní odchylka, protože nikdo není schopen říct, během 3 týdnů, čím vším si vlastně člověk projde a jakým způsobem se bude v daných situacích rozhodovat a jestli bude schopen pokorně přijmout situace, které k němu přichází a tudíž odevzdat "protichůdné" vibrace anebo se bude naopak v situacích situovat do obranného postoje a tím vytvářet rozhraní či bariéru k tomu, aby daná esence mohla prostoupit ještě hlouběji. A tak je z vyššího pohledu nejlepším vyladěním podívat se po 14 dnech a intenzitu nebo to nastavení ještě doladit. Buďto bude správné to předchozí vyladění a bude se pokračovat dál, nebo se doladí místa aplikace nebo se přidá ještě jiná esence nebo se daná esence zamění. Protože naším cílem těchto nastavení je něco jako maximální vyladění do souladu s Boží Přítomností. Daná možnost, jakým způsobem člověk v daných situacích reaguje, vlastně odvisí od toho, jestli je ochoten změnit sám svůj způsob fungování a vidět, že jeho nastavení egocentričnosti je třeba pozměnit a nebo bude stále "dupat" tu samou hudbu. Protože víceméně, co si budeme povídat, jediná nebo hlavní příčina oddělenosti od prožívání Ducha a Boží přítomnosti je vlastní názor. Vlastní názor, který je ve shodě s egocentrickým nastavením a pokud člověk lpí na svých názorech a nedokáže si přiznat, že může být něco mnohem efektivnějšího a mnohem rozsáhlejšího co se týká způsobu jednání v životě ať s partnerem nebo v různých životních situacích a lpí na svém jedinečném či spíše ojedinělém pohledu, tak se ve skutečnosti straní pohledu Ducha. Ale neznamená to, že nemůže být jedinec, jehož duch je v souladu s Duchem Božím. A toto je hlavní příčina, proč děláme toto přenastavení po 14ti dnech. Protože uvidíme, jakým způsobem se daný jedinec v určitých kritických nebo podmíněných situacích bude rozhodovat, tzn. jestli bude lpět na osobní jedinečnosti nebo bude schopen otevřít se vyššímu rámci možností a tím pádem proniknout hlouběji za jeho egocentrické pohledy a tím pádem v podstatě rozpustí svůj pocit oddělenosti od Ducha. Takže nastavení po 14ti dnech je na místě, ale pokud by se to bralo plošně, tak 3 - 4 týdny je dostačující k možnosti maximálního pokrytí té esence, kterou člověk užívá do té míry, kam až si dokáže připustit změnu. Tak je na každém jednotlivci, jak chce esence brát. Po 14ti dnech, protože je to kulminující bod, ze kterého se dá zaměřit efektivnější dopad dalšího nastavení s ohledem na splynutí v soulad s Boží Jednotou. Neznamená to, že naše nastavení vede k osvícení. Znamená to, že z pohledu, kde se člověk nachází je největší pravděpodobnost, že pokud člověk půjde směrem k nastavení nejbližšímu Boží Jednotě, tak je to nejpřímější cesta. Nemluvíme o tom, jestli je na startu, v průběhu procesu cesty anebo těsně před cílem - to je jenom o tom, co udává směr našich záměrů.

K NÁKUPU A PODROBNÉMU POPISU JEDNOTLIVÝCH ESENCÍ LICHTWESEN VSTUPTE ZDE:

 

Novinky z našeho blogu

Poselství - současná situace z pohledu Matky Země a z pohledu Ducha
30.09.2022
Poselství - současná situace z pohledu Matky Země a z pohledu Ducha
Toto je nahrávka z 19. 9. 22 zprostředkovaná přenosem skrze tzv. channeling. Požádali jsme o poselství jak z pohledu Ducha Svatého tak z pohledu naš... číst celé
O objevení potenciálu Ducha a propojení našeho srdce s Matkou Zemí
06.06.2021
O objevení potenciálu Ducha a propojení našeho srdce s Matkou Zemí
Toto je přepis nahrávky channelingu o propojování se s přítomným okamžikem za pomoci esencí Lichtwesen (ale i bez nich) číst celé
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz