Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
30.08.2020

 

 

Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví. 

Tyto energetizované produkty nového milénia vyrábí

Petra Schneider a Gerhard. K. Pieroth (firma LichtWesen AG, Německo)

Mocné energie pocházejí z mnoha vysokých úrovní vědomí, jsou pevně a neměnně zafixovány v nosném olej nebo tinktuře a působí pomocí různých komponentů špičkových kvalit na zvýšení energetického potenciálu člověka, očistu starých energetických programů, zasutých emocí a energetických vazeb. Vřele doporučujeme k vyzkoušení!

Pomáhají přinést do života rovnováhu, navrátit radost a vnitřní klid. Podporují nalezení vnitřní síly a našeho vlastního potenciálu, schopností a osobních kvalit. A tak nás vedou k více naplněnému životu v lásce a harmonii. Pomáhají zklidnit mysl, léčit zraněné emoce, změnit úhel pohledu v těžkých životních situacích, povznést našeho ducha a uzdravit tak naše tělo a náš vztah k sobě samému, k životu, naše vztahy s ostatními a také s Božskou částí v nás.  

V čem spočívá podstata fungování esencí

Pokud v našem životě přetrvávají vnitřní a vnější konflikty, pak je tok jemnohmotné energie je blokován. Naše aura a tělo není dostatečně vyživováno, a dochází k vnitřní nerovnováze v naší celé bytosti, to se může projevovat různými poruchami, onemocněním, nerovnováhou nebo pocitem sklíčenosti.

Je-li tok energie v našem těle opět obnoven, jsme plní životní energie, máme čistou hlavu a důvěru k životu. Můžeme plně využít potenciál naší energie a tvořivosti. Nemůže nás nic tak sanadno vyvést z míry. Možná jste už měli možnost zažít podobnou zkušenost v meditaci, při cvičení např. jógy, čchi-kungu, tai-chi apod.

Projekt produktů LichtWesen se rozvíjí od roku 1995 a jeho tvůrci za něj získali ocenění „vynikající kvalita“ na Světovém veletrhu evropské harmonie (European Harmony World Tradeshow).

Rovnováha pro vaši mysl, tělo a duši

Jemné síly v produktech LichtWesen pomáhají harmonizovat a rozproudit Váš energetický systém a aktivovat tok vitální životní energie.

LichtWesen nabízí energetizované produkty pro mnoho situací v životě, pro relaxaci a pohodu, osobní rozvoj a terapie, pro meditaci a sebepoznání, pro dospělé, děti i naše zvířecí přátele. 

Energie, které k nám přicházejí z různých úrovní, jsou:

PAPRSKY STVOŘENÍ     ZÁŘE ELOHIMŮ          TÉMATICKÉ ESENCE

                           

----------------------------------------------------------------------

NANEBEVZATÍ MISTŘI      ARCHANDĚLÉ          ZEMŠTÍ ANDĚLÉ

                               

 

Energie různých úrovní vědomí jsou spojeny s jednotlivými barevnými paprsky Stvoření. Do těchto energií se řadí tvořivá síla Záře Elohimů, Archandělé, Nanebevzatý mistři, energie rostlin a drahých kamenů.

Éterické barevné impulsy esencí a krystalů uvádějí do rovnováhy chybějící frekvenci světla v energetickém systému fyzického těla. V takovém případě, např. žlutý paprsek napomáhá v období, kdy se dny na podzim zkracují. Žlutý, zelený a zlatý jsou vhodné pro lidi, kteří musejí delší dobu pobývat ve studeném prostředí a v chladných místnostech, ve kterých se používá k osvětlení tzv. studené světlo.

Pomocí energie Záře Elohimů, Archandělů, Nanebevzatých mistrů, Zemských andělů a speciálních esencí můžete pracovat objektivně a intenzivně na aktuálních tématech a situacích ve vašem životě.

Aplikace esencí

Všechny esence LichtWesen jsou určeny k vnějšímu použití - spreje se stříkají podle potřeby do energetického obalu těla a do oblastí jednotlivých čaker (doporučujeme čakru solar plexus, srdeční, 3. oko, temenní čakru a do týla v oblasti šišinky mozkové a dále intuitivně dle potřeby), esence zemských andělů je možné nanášet např. i na plosky nohou. Oleje se vmasírovávají na tělo obdobným způsobem. Doporučujeme si pro aplikaci udělat prostor a na chvíli spočinout v tichu a vnímání účinků esence na Vás.

Zároveň doporučujeme, pokud používáte pravidelné meditační praxe, cvičení ap. v těchto během používání esencí dále pokračovat a nespoléhat se jen na práci esencí. Po 3 - 5 dnech je vhodná pauza na 2 - 3 dny pro vstřebání účinků a uvědomnění si posunu vnímání a svého skutečného vědomí. Poté je možná další aplikace nebo výměna esence za následující. Nedoporučujeme jednotlivé esence jakýmkoliv způsobem mezi sebou míchat.

Esence v podobě olejů jsou více působící na fyzické tělo, mají podle naší zkušenosti dlouhodobější účinek (postačí 1 - 2 aplikace denně). Sprejové esence působí více na vědomí a energetické sféry a jejich účinek je krátkodobější.

Všechny esence LichtWesen jsou energeticky zapečetěny tak, aby neabsorbovali vnější vibrace, informace zůstává v nezměněné podobě a energie nikdy neztrácí na intenzitě. Z tohoto důvodu zůstávají stále čistými a energeticky velmi účinnými pro jejich působení.

Výběr esencí

Esenci pro Vás si můžete vybrat intuitivně, podle popisu esence, nebo např. kyvadlem či virgulí. Nevíte-li si rady nebo pokud si nejste jisti která esence je pro Vás právě teď aktuální, nabízíme Vám zdarma krátké poradenství, které Vám s výběrem pomůže.

K NÁKUPU A PODROBNÉMU POPISU JEDNOTLIVÝCH ESENCÍ LICHTWESEN VSTUPTE ZDE:

 

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.