Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ DUCHA SVATÉHO PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého napojení skrze channeling na Ducha Svatého. Vzkaz pro ty, kteří hledají co dál.... Nahrávku si můžete ... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. Přepis meditace z 1. 9. pro napojení na naše "zdrojové energie"
Přepis meditace z 1. 9. pro napojení na naše "zdrojové energie"

"Jděte pozorností do svého srdce. Ve svém srdci uzříte růžový disk. Na tom disku je zelená kulička. Skrze vaše temeno do této kuličky vede stříbrný paprsek. Uvolněte pánevní dno, pánev a dlaně si dejte na kolena dlaněma otevřenýma vzhůru. Nyní pozorujte svůj dech.

Já Otec Všemohoucí, přijď Království Mé, ve vašem srdci nechť jsem rozšířen... A otevírá se brána Hlasu Božského Jsoucna. Slyšíte, cítíte, vnímáte, ticho, které do vás vstupuje a rozšiřuje se v oblasti vašeho srdce. Vy spočíváte v jeho středu. Toto ticho je jako mléčná dráha. Nekonečná galaxie tvůrčího bytí. Otevírá se vaše temenní čakra a vyrůstá tam bílý květ, který se otvírá a do něj září zlatý paprsek, který prostupuje skrze vaše srdce do spodních čaker a září jakoby až do Země. Ze Země po tomto paprsku stoupá energie vzhůru k temeni a prochází vaší korunní čakrou směrem do nebe. Právě jste napojeni na energie Země, Nebe a Ducha Svatého. Tyto energie jsou ve vašem srdci a jsou zde od nepaměti. Kolem vašeho srdce se rozpouští veškeré napětí, očistná energie klesá do spodních čaker a stoupá do horních čaker a rozpouští veškeré zasunuté emoční, psychické, mentální vzorce a blokády, které vám brání být se vším zajedno. Rozpouští se vaše individualita, energie jdou velice silně do solaru plexu a temenem vychází ven. 

Již nejsi ty a já, vše je jedno. Spočíváte v nekonečném Duchu Svatém, který vše tvoří a oživuje. Je široký a veliký jako vesmír sám. Přesahuje veškerou hmotu, veškerý prostor. Vše je skrze něj projeveno právě teď a tady, v tomto okamžiku, v této místnosti, kde se právě každý z vás nachází. Celá místnost je naplněna světlem, které je zde od nepaměti. Pročišťuje a léčí veškerý prostor, nabíjí je svojí pozitivní energií světla a lásky a vytváří tak mírumilovný domov pro všechny z vás, kdo v něm žijí. I vaši partneři a blízcí i děti se propojují s touto silou Ducha Svatého, ať už o tom vědí nebo ne. Já jsem je jejich podstata.

Světlo, která skrz vás vychází ven a promlouvá, prožívá vše, vnímá, vidí, cítí, slyší, chutná, prožívá sebe sama. Není nic jiného, než tato všeprostupující, láskyplná energie. Světlo, které přichází se objevuje odnikud. Je všudypřítomné, vše prostupující, vše vytvářející, láskyplné, tiché, klidné uvědomnění sebe sama. Je to Láska, je to Život sám. 

Nyní spočiňte v tichosti v tomto prožitku..... Nechte na sebe působit tuto všeprostupující energii.... Zůstaňte pouze bdělí a přítomní v tomto Teď.

Já jsem ta Síla, která vás stvořila. Vše prostupující ticho a láska. Každý kámen, každá buňka, každá část a součást tohoto nekonečného prostoru a všech vesmírů jsem Já, projevená Boží Síla skrze Ducha Svatého, ve jménu Krista, projevené síly vesmíru, Ducha Svatého, Otce Stvořitele.

Amen

Tato léčivá energie skrze vás bude prostupovat 24 dní. Napojí vás na Zdroj vašeho uvědomění, vaší intuice, na Zdroj zemského léčení pro vaše tělo i pro vašeho Ducha a postupně se vaše vibrace navýší do úrovně, že splynete se vším. Bez jakékoliv oddělenosti si budete uvědomovat, co se právě děje a utváří. Vše bude celistvé, jasné, jako rozkvetlý lotosový květ, který má mnoho plátků, mnoho pestíků a přesto je jedním. Jedním výtvorem celého vesmíru z Boží Lásky.

Toto je odkaz Ducha Svatého pro současnou situaci. Jste požehnání vaší láskou k sobě samým, ke Stvořiteli, ke Kristu a Duch Svatý ať vás vždy napojuje na Zdroj vás samých. S láskou a vděčností ať prožíváte vše, co ve vašem životě přichází a odchází. Jste vděčni a šťastni."

Amen

 

Novinky z našeho blogu

NANEBEVZATÍ MISTŘI A JEJICH POZEMSKÁ VTĚLENÍ
28.10.2020
NANEBEVZATÍ MISTŘI A JEJICH POZEMSKÁ VTĚLENÍ
Tzv. "Nanebevstoupení mistři" jsou bytosti Světla a Lásky, jenž často procházeli v dávných i nedávných dobách pozemskými vtěleními. Je zajímavé uvědom... číst celé
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.