• Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. ESENCE LICHTWESEN - PRO PODPORU OSOBNÍHO ROZVOJE
17.09.2020

ESENCE LICHTWESEN - PRO PODPORU OSOBNÍHO ROZVOJE

MARIE

Poselství Marie na toto období:
Vyvažujte dávání přijímáním. Respektujte svůj vnitřní hlas a naslouchejte mu. Dostatečně odpočívejte. Pečujte o své tělo i o své vnitřní dítě. Pomáhejte dětem i starým lidem. Otevřete se pomoci a vedení Marie.

Pokud jste se v poslední době hodně rozdávali, nastal čas věnovat se sobě. Znamená to starat se o své tělo, spát kolik vaše tělo i psyché vyžaduje, detoxikovat své tělo i myšlenky, cvičit a pobývat na svěžím vzduchu, naplňovat své potřeby. Budete pak mít víc energie, budete klidnější, stabilnější, zdravší, radostnější, víc připravení i schopní dosáhnout dostatku a všeho, po čem toužíte.

Marie, Ježíšova matka, byla ctěna pro svou čistotu, soucit a lásku. Pomáhá dětem a všem potřebným bez rozdílu, stejně tak těm, kteří o ně pečují a věnují jim svůj čas i energii.

Jejím zásahem dokážeme zpracovat téma raněné matky v nás všech, a to napříč všemi životy, dimenzemi a rovinami. Vnáší do nás zdravou a hlubokou víru jak v život, v lidi, v bytí tady a teď, tak ve vyšší princip a rozměr Bytí.

Marie má překrásnou, měkkou, jemnou, éterickou a božskou mateřskou energii. Vládne paprskem bezpodmínečné lásky.

Její láska a milostné objetí obklopuje nás všechny. Jako jedna u Učitelů lidstva přináší dar vyrovnanosti, vnitřní síly, spolucítění, tolerance a soucitu. Barva její aury je světle růžová, orámována nebeskou modrou. Pokud ji umožníme, aby nás vzala do náruče a pečovala o nás, tuto nádhernou jemnou barvu převezme i naše vlastní aura, naše energetické pole. Marie otevírá srdeční čakru a nechává do ní proudit nebeskou energii Lásky.

Marie mírní pocity osamělosti, dává naopak pocit bezpečí, podpory, přijetí a péče. S ní se cítíme pod laskavou ochranou jako v hebké náruči a něžné matky. Vyživuje nás svou mateřskou láskou, s níž na její popud dovedeme říkat „NE“, když je to zapotřebí a dosud jsme to neuměli. Pomáhá v případě,
když už překračujeme své vlastní limity na úkor sebe sama, svého života, své energie.

Pokud byste chtěli podpořit působení energie Marie na svůj život a dění v něm v druhé polovině září, můžete tak udělat užíváním vibrační esence Marie v podobě olejíčku, který je obohacen esenciálním olejíčkem z růže, královny květů a také heřmánkem. Růže je jedním z atributů Marie. Kromě výše zmíněných aspektů pomáhá esence vyřešit a transformovat problémy související buďto s dominantní nebo naopak chybějící, nepečující nebo chladnou matkou. Stačí 3x denně rozetřít na krku, krčních obratlích nebo břichu, v případě velkého emocionálního zranění ze strany matky také na srdeční čakře. Ve spojení s touto energetizovanou olejovou esencí a Nanebevzatou mistryní Marií dokážete hlouběji a účinněji meditovat, nabýt tak většího klidu, harmonie, síly a pokojné, laskavé energie.

K ESENCÍM KLIKNĚTE ZDE:

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.