Novinky
08.10.2016
SOMAVEDIC - Léčení nemocí způsobených GPZ a elektrosmogem
Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme... Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo … Soma... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
 3. DIOCHI
 4. INTOCEL - střeva, zažívání, překyselení, zklidnění trávicích obtíží

INTOCEL - střeva, zažívání, překyselení, zklidnění trávicích obtíží

silný antibakteriální, antimykotický a antivirový účinek

Postupnou regeneraci začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel. Je korunním králem celého systému s vysokým obsahem rostlinných látek. ... celý popis
Dostupnost
na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
536 Kč
ks
Číslo produktu:136
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • INTOCEL - střeva, zažívání, překyselení, zklidnění trávicích obtíží
  INTOCEL - střeva, zažívání, překyselení, zklidnění trávicích obtíží
  na pobočném skladě - ihned, nebo nejpozději do 2 pracovních dnů
  536 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Postupnou regeneraci začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel.

Je korunním králem celého systému s vysokým obsahem rostlinných látek.

I dokonale oslabený organizmus se velmi rychle zregeneruje. Nastává fáze stabilizace a regenerace povrchu trávicího ústrojí. Rostliny v přípravku mají stahující účinek a vąude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Ochranu dutiny ústní, jícnu, ľaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají moľnost působit i v daląích částech naąeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány. Velmi důleľitý je povrch střev a jejich ochrana. Uvědomte si, ľe naąe střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiątě a tu je nutné řádně zregenerovat. Jestliľe máme střeva ve ąpatném stavu, naąe celková výľiva těla nemusí být zrovna ideální a dáváme ąanci vzniku alergiím a daląím váľným onemocněním Předejděte rakovině střev řádnou prevencí. Intocel uľívejte vľdy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný ľaludek stahující účinek, coľ se můľe u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností.

Tento doplněk stravy je vhodné uľívat i při celkovém "zaplísnění" organismu. Je zde obsaľena myrha , kadidlo a latex Crotonu lechleri. Tyto vynikající přírodní fytolátky čistí krev a mají silný antimikrobialní, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky pouľívali jiľ ve starém Egyptě. Právě nebezpečné mikroorganismy je nutné v první řadě vyhubit a potlačit, aby dále neničili naąe tělo.

Kaľdý následující přípravek má zase jiné skladby rostlin a kaľdá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů. Intocel je určen pro rychlou stabilizaci organismu.

SLOŽENÍ:

1) Croton lechleri - latex:
obsahuje asi 54 % taninu, kyselinu galovou, saponiny, fenoly, steroidní sloučeniny alkaloi- dy - chlorhydrát taspinu, taspin, obsažené trimetoxifenoly brání množení bacillus subtilis více než penicilin, oligomer SP - 303 působí na respirační syncytiální viry, latex inhibuje viry parainfluenzy, helicobacter
pylori, chřipkového viru A, cytomegalovirus murine, viry hepatitidy A, B, inhibuje grampozitivní bakterie, omezuje množení viru HIV, dermatofytické plísně a velmi účinně virus herpes simplex. Eliminuje riziko vzniku rakoviny, zastavuje krvácení, průjmy, urychluje hojení tkání, podporuje obranyschopnost organismu a tiší bolest.

2) Len setý (Linum usitatisissimum):
obsahuje fytoestrogeny, kyselinu galakturonovou, manurovou, kyanogenní glykosidy (linamarin a litoaustralin), steriny, enzymy, lignany, pektin. Omezuje riziko vzniku bolesti, osteoporózy, rakoviny prostaty, ekzémů, upravuje činnost střev - zácpy, působí laxativně, podporuje odkašlávání a pozitivně působí při různých vředech, abscesech a ekzémech.

3) Ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum):
obsahuje především glykosid syringin, antioxidanty, kyselinu ursolovou a oleanolovou s hepatoprotektivním účinkem na játra a antivirotickým působením proti viru HIV. Omezuje riziko vzniku rakoviny prostaty, zabraňuje množení respiračních syncytiálních virů (RSV), parainfluenzy (Para3), herpes simplex typ 1 (HSV1) a podporuje činnost ochranného systému těla.

4) Korkovník amurský (Phelodendron amurense):
obsahuje isochinolinové alkaloidy - berberin, magnoflorin, menispermin, felodendrin a další. Steroly - kampesterol, betasitosterol a triterpenoidy. Inhibuje množení trypanosoma cruzi. Staví průjmy, relaxuje CNS, zlepšuje ochablost a bolesti kloubů, meningitidu, hemoroidy, žloutenku a cirhózu jater, infekty močových cest, výtok z pochvy a zevně se užívá na popáleniny, omrzliny, ekzémy a záněty kůže. Podporuje obranyschopnost organismu a má široké spektrum účinků na různé typy bakterií, parazitů, mikrobů a plísní (candida albicans, glabrata, parapsilosis, krusei).

5) Boryt barvířský (Isatis tinctoria), čínsky (Da QYng Ye):
obsahuje isatan B, glucobrassicin, neoglucobrassicin, glucobrassicin-1-sulfonat, indigotin. Omezuje množení mikrobů zejména u Salmonella typhi, Neisseria meningitidis a leptospirózy. Pozitivně ovlivňuje činnost plic, srdce a žaludku. Omezuje riziko vzniku encefalitidy B, respiračních infektů, influenzy, hepatitid, bolestí různého typu, akutní disenterie, gastroenteritidy, inhibuje replikaci DNA rakovinných buněk a upravuje krevní tlak.

6) Baphicacanthus cusia, čínsky (Ban lán gin):
obsahuje zejména indoxyl-beta-glucosid, beta-sitosterol, isatin a aminoikyseliny - arginin, glutamin, prolin a tyrosin. Omezuje množení u Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Salmonella typhi a Salmonella enteritidis, herpes simplex, virů hepatitid, hemolitického streptokoka, viry influenzy a ty, které mají vztah k zánětu mozkových blan. Byl pozorován antileukemický efekt a příznivý vliv na činnost jater, žaludku a plic.

7) Anona ostnitá (Annona muricata):
obsahuje alkaloidy, squamocin, iriodenin, muricatalicin, potlačuje množení celé řady parazitů včetně leishmaniázy. Výrazně omezuje riziko vzniku adenokarcinomu, diabetu, eliminuje množení různých virů (HIV), herpes simplex, bakterií a plísní. Celkově má sedativní účinek a pozitivně působí při parkinsonismu.

8) Maytenus macrocarpa:
obsahuje Macrocarpin A (1), B (2), C (3) a D (4) cytotoxicky působící na rakovinné buňky IC50. Velmi dobře působí při artritidě, revmatismu,
bolestech v kříži, svalů, menstruačních bolestech, leishmaniáze a podporuje ochranný systém organismu a krvetvorbu. Má velmi dobré antibakteriální, antivirové a antiparazitické působení.

9) Dub letní (Quercus robur):
obsahuje až 20 % tříslovin, kyselinu kvercetinovou a látky pyrogalového a katechinového typu. Působí protizánětlivě, zastavuje krvácení a používá se při žaludečním a střevním kataru. Omezuje množení buněk leukemie L 1210 a užíval se jako protijed při nadýchání acetonu, otravách alkaloidy a solemi kovů. Eliminuje riziko vzniku různých zánětů a brání zpětné intoxikaci organismu.

10) Rdesno hadí kořen (Bistorta major):
obsahuje až 20% tříslovin katechinových, gallových a elagových, antrachinony, flobafen, bistortovou červeň, emodin, škrob a pektin. Omezuje množení herpes virů. Sráží bílkoviny na sliznicích, eliminuje riziko poškození organismu při požití jedovatých látek bílkovinného charakteru, snižuje krevní tlak, tiší bolest, je účinný při zánětech střev a sliznic, kyselina elagová napomáhá zastavení krvácení. Kořen se používal jako protijed a též se doporučoval na rány po uštknutí zmijí.

11) Krvavec toten (Sanguisorba officinalis):
obsahuje katechinové a gallokatechinové třísloviny do 20 %, tanin, saponiny - sangvisorbin a waremokonin, glykosidy, kyselinu pomolovou, arabinózu, vitamin - C, flavony a fytoncidy. Omezuje množení Staphylococcus aureus, beta-hemolitického streptokoka, Streptococcus pneumoniae a Psaeudomonas aeruginosa, dále některých dermatomykóz, buněk leukémie L 1210 a některé
typy asijských chřipek. Působí proti průjmům, zánětu dásní, žaludku a střev, zastavuje krvácení různého typu, z nosu, dělohy a jiné, urychluje hojení vředů, zánětů cév a ran. Působí antisepticky, antibakteriálně a velmi dobře eliminuje ve střevech parazitující červy a prvoky. Snižuje hladinu cukru v krevním séru, podporuje hojení popálenin, ekzémů a jiných kožních problémů. Pozitivně ovlivňuje činnost jater, tlustého střeva a žaludku.

12) Kadidlovník pravý (Boswelia sacra):
obsahuje kyselinu alfa a beta boswelovou, arabovou, olibanoresin, bassorin, pinen, dipenten a alfa a beta-felandren. Omezuje množení celé řady virů - například hepatitidy C, gram pozitivních a gram negativních bakterií a plísní. Pozitivně působí na bolest kloubů při polyartritidě, artrózách a zlepšuje činnost srdce, jater a sleziny. Účinné látky pryskyřice zpomalují růst různých typů nádorů - leukémie HL-60, melanomu, napomáhají pozitivně při astma bronchiale, kolitidě, Crohnově chorobě, různých zánětlivých stavech a podporují obranyschopnost organismu.

13) Myrhovník abescínský (Commiphora abyssinica):
kyselina heerabomyrholová, komiforová, komiforinová, heerabomyrhol, heeraboresin, heerabolen, ergenol, m-krezol, kuminový aldehid, pinen, dipenten, limonen a skořicový aldehyd. Snižuje hladinu HDL cholesterolu v krvi a brání jeho usazování v cévách. Eliminuje množení různých druhů plísní a příznivě ovlivňuje hormonální systém. Zmenšuje otoky, tiší bolest, zejména u menstruací, a rozpouští sraženou krev. Urychluje hojení chronických nehojících se boláků a hemoroidů. Příznivě ovlivňuje činnost jater, žaludku a střev.

Objem: 50ml

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.