Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Zahořánky 23, Český Krumlov - Přídolí

OČISTNÉ SVÍCE

Ručně vyráběné očistné tělové svíce HOXI z kvalitního kosmetického parafinu nebo z včelího vosku.  Očistné tělové svíce jsou vhodné nejen pro zkušené terapeuty, ale v případě bílých tělových svící také pro osoby s alergií na včelí produkty. Očistné bílé tělové svíce neobsahují včelí vosk. Bílé i černé tělové svíce jsou obohaceny také o eukalyptový esenciální olej.

Bílá tělová očistná svíce HOXI je vhodná jako výborný doplněk k detoxikaci, při snižování nadváhy, redukci hmotnosti a psychických problémech. pro uvolnění stresu, stavech při vyčerpání, při špatné náladě, nervozitě, lítosti, sebelítosti, smutku, depresích, potlačeném vzteku, pochybnostech a k celkovému povzbuzení organismu na fyzické i duševní úrovni.

Černá tělová očistná svíce HOXI s esenciálním olejem Eukalyptu a se včelím voskem je výborným pomocníkem při nastartování metabolismu, k detoxikaci a redukci hmotnosti. Doporučujeme používat také k posílení imunity a čištění lymfatického systému. Tato svíce také napomáhá k uvolnění hlubokých psychických bloků, při těžších depresích, nervozitě a pro snižování stresu.

Tělové ani ušní svíce nenahrazují lékařskou péči, pokud jste v léčbě akutních či chronických onemocnění, poraďte se o aplikaci s lékařem.

Návod na použití a bezpečnostní pokyny pro práci s tělovými svícemi najdete na této stránce dole pod produkty:

Zobrazuji 1-3 z 3
 • Novinka
Očistné tělové svíce HOXI ČERNÉ a BÍLÉ v plátěném pytlíku 6ks
 • Novinka
Očistné tělové svíce HOXI ČERNÉ s Eucalyptem - volně balené (KUSOVKY)
 • Novinka
Očistné tělové svíce HOXI BÍLÉ s Eucalyptem - volně balené (KUSOVKY)
Produktů na stránku 72144216

Dodržujte bezpečnost při použití tělových svící HOXI

 • Tělové svíce jsou určeny pouze k zevnímu použití
 • Tělové svíce nenahrazují lékaře!
 • Nedávejte tělové svíce svým dětem bez dozoru
 • Nepřikládejte tělové svíce na otevřené rány
 • Při použití tělové svíce mějte vždy připravenou misku nebo sklenici s vodou, kde můžete svíci kdykoliv uhasit
 • Používejte ochranný kroužek nebo jiný způsob ochrany před možným odpadnutím vyhořelé části.
 • Používejte tělové svíce vždy s pomocí druhé osoby nebo terapeuta pokud si nejste jisti jak bezpečností, tak aplikací!
 • Tělové svíce přikládejte kolmo na ošetřovanou plochu
 • Tělové svíce nejsou vhodné pro děti do 3let!
 • Tělové svíce neaplikujte těhotným ženám na trup!
 • Nepoužívejte tělové svíce přímo v oblasti srdce, na sliznice nebo otevřené rány!
 • Chraňte při použití tělových svíček oblečení, ochlupení apod. před otevřeným ohněm!
 • Tělové svíčky s včelím voskem neaplikujte osobám s alergií na včelí produkty

Nežádoucí účinky

Toto je vyjádření výrobce tělových svící HOXI: "Více jak 15 let praxe a zkušeností jsme se nesetkali s nežádoucími účinky. Ve vyjímečných případech u osob s alergií na včelí produkty se může vyskytnout mírná reakce. Tělové svíce Nature jsou vyrobeny z včelího vosku.

Ostatní informace

Aplikace bílých a černých tělových očistných svící HOXI je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Pokud se na aplikaci necítíte, vyhledejte terapeuta, který tělové svíce používá a aplikuje. Použití tělových očistných svící je vždy na vlastní nebezpečí. Dodržujte pravidla a zodpovědnost jako při práci s otevřeným ohněm.

Návod k použití očistných tělových svící

Před aplikací tělových svící si připravte misku nebo sklenici s vodou! Vzhledem k tomu, že pracujete s otevřeným ohněm, dbejte na bezpečnost práce se svícemi. Doporučujeme před apikací tělové svíce zakrýt okolí místa aplikace, například malým ručníkem. Můžete si také vystřihnout podle návodu na příbalovém letáku papírový kroužek, který nasunete na tělovou svící. Tělovou svíci Hoxi zapalte na horním konci a přiložte na místo aplikace. Pro správnou funkci tělové svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte tzv. "komínový efekt". Tělovou svíci necháme vždy vyhořet na jednom místě až k rysce. Svící nikdy nepohybujeme nebo nestřídáme místa aplikace! Při použití tělových svící na hlavu, obličej, krk nebo oblast trupu doporučujeme, aby Vám tělovou svíci aplikovala jiná osoba.

Návod k použití černých tělových svící

Před aplikací tělových svící si připravte misku nebo sklenici s vodou! Vzhledem k tomu, že pracujete s otevřeným ohněm, dbejte na bezpečnost práce se svícemi. Doporučujeme před apikací tělové svíce zakrýt okolí místa aplikace, například malým ručníkem. Můžete si také vystřihnout podle návodu na příbalovém letáku papírový kroužek, který nasunete na tělovou svíci. Tělovou svíci zapalte na horním (širším) konci a přiložte užším koncem na místo aplikace. Pro správnou funkci tělové svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte tzv. "komínový efekt". Tělovou svíci necháme vždy vyhořet na jednom místě až k rysce. Svící nikdy nepohybujeme nebo nestřídáme místa aplikace pro jednu svíci! Při použití tělových svící na hlavě, obličeji nebo trupu doporučujeme, aby Vám tělovou svíci aplikovala pomocná poučená osoba anebo terapeut.

Tělové svíce doporučujeme jako součást moderní lékárničky každé domácnosti.
Nabízí nejen okamžitou pomoc přírodní léčbou, ale jsou také výborným doplňkem v případě preventivního použití.

Novinky z našeho blogu

Poselství - současná situace z pohledu Matky Země a z pohledu Ducha
30.09.2022
Poselství - současná situace z pohledu Matky Země a z pohledu Ducha
Toto je nahrávka z 19. 9. 22 zprostředkovaná přenosem skrze tzv. channeling. Požádali jsme o poselství jak z pohledu Ducha Svatého tak z pohledu naš... číst celé
O objevení potenciálu Ducha a propojení našeho srdce s Matkou Zemí
06.06.2021
O objevení potenciálu Ducha a propojení našeho srdce s Matkou Zemí
Toto je přepis nahrávky channelingu o propojování se s přítomným okamžikem za pomoci esencí Lichtwesen (ale i bez nich) číst celé
internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz