Novinky
30.08.2020
LICHTWESEN - VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGETICKÉ ESENCE PRO LÉČENÍ A OSOBNÍ ROZVOJ
    Energetizované produkty LichtWesen působí pozitivně na Vaše duševní a tak i celkové zdraví.  Tyto energetizované produkty nového milénia vyrá... číst celé
25.09.2020
ODKAZ SVĚTA SVĚTLA A LÁSKY PRO SOUČASNOU SPOLEČENSKOU SITUACI A NADCHÁZEJÍCÍ OBDOBÍ
Meditace pro spojení se svým srdcem ze dne 9. 12. 2020 https://www.youtube.com/watch?v=3j6DG87KwjU Toto je nahrávka ze dne 25. 9. 2020 z přímého n... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA

 

PŘI NÁKUPU NAD 1500 Kč

 

Z D A R M A

--------------------------------

kontakt:

esoterickyobchudek@seznam.cz

tel: 775 166 535

Dobrá Voda u Č. Budějovic

 1. Úvod
 2. LICHTWESEN - ENERGETIZOVANÉ ESENCE A PRODUKTY
 3. 91. Esence ODLEHČENÍ (Leichter werden) -ODPOUTÁNÍ SE OD ZÁTĚŽÍ, OMEZENÍ A OČEKÁVÁNÍ, VYLÉČENÍ BOLESTIVÝCH PROŽITKŮ MINULOSTI, HUBNUTÍ, ÚKLID VE VZTAZÍCH AP.

91. Esence ODLEHČENÍ (Leichter werden) -ODPOUTÁNÍ SE OD ZÁTĚŽÍ, OMEZENÍ A OČEKÁVÁNÍ, VYLÉČENÍ BOLESTIVÝCH PROŽITKŮ MINULOSTI, HUBNUTÍ, ÚKLID VE VZTAZÍCH AP.

sprejová esence 30 ml

uznání a opuštění omezujících myšlenek a očekávání, schopnost oddělit se od toho, co je břemenem  když je třeba „udělat si pořádek“ - v bytě, ve vzta... celý popis
Dostupnost
k odeslání ihned
Nejsme plátci DPH
645 Kč
ks
Číslo produktu:101091
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • 91. Esence ODLEHČENÍ (Leichter werden) -ODPOUTÁNÍ SE OD ZÁTĚŽÍ, OMEZENÍ A OČEKÁVÁNÍ, VYLÉČENÍ BOLESTIVÝCH PROŽITKŮ MINULOSTI, HUBNUTÍ, ÚKLID VE VZTAZÍCH AP.
  91. Esence ODLEHČENÍ (Leichter werden) -ODPOUTÁNÍ SE OD ZÁTĚŽÍ, OMEZENÍ A OČEKÁVÁNÍ, VYLÉČENÍ BOLESTIVÝCH PROŽITKŮ MINULOSTI, HUBNUTÍ, ÚKLID VE VZTAZÍCH AP.
  k odeslání ihned
  645 Kč
 • ks
Kompletní specifikace
 • uznání a opuštění omezujících myšlenek a očekávání, schopnost oddělit se od toho, co je břemenem 
 • když je třeba „udělat si pořádek“ - v bytě, ve vztazích, v těle, v myšlení a obecně v životě,
 • léčit bolestivé minulé i současné situace

Esence „odlehčení“ pomáhá odhodit zátěž. Můžeme rozlišovat mezi tím, co je užitečné, a tím, co nás zatěžuje, a můžeme se vzdát toho, co nám „dělá potíže“. Dostaneme sílu třídit, oddělit se od předmětů a osvobodit se od omezujících životních situací. „Stát se lehčím“ vás také osvobodí od cizích energií.

Zkušenosti jsou velmi odlišné. Někteří uživatelé věnovali více pozornosti potřebám svého těla, změnili své stravovací návyky a bylo pro ně snazší zhubnout o několik kilogramů. Jiní během počátečního období užívání přibrali, měli zvýšenou chuť k jídlu, ale uvědomili si, co jim škodí, a začali uklízet nebo měnit svůj život.

I po trýznivých zkušenostech a nehodách esence pomohla lépe zpracovat to, co se stalo, a snáze to opustit.

Obsahuje tyto energie: Element Strom, Bílý Elohim, Modrý paprsek stvoření, Ra, hořec, břízu, topol, černý turmalín a křišťál 

Sprejová esence: voda+alkohol - 30 ml 

internetové obchodyNajduZboží.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.